מה כדאי לקנות, לאנטיס או 626, הדילמה בין 1.6 ל2.0 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לקנות, לאנטיס או 626, הדילמה בין 1.6 ל2.0

1

Recommended Posts

תאמינו לי שאמא שלי חיית כביש, היא באה ברעיון להחליף את הסוזוקי 97, בטענה שהוא לא סוחב, והמאזדה 323F 92 הקודות שהייתה

לנו סחבה יותר והייתה לא יותר תאוצה, אז אמרתי לה: "יאללה בוא נחליף את הסוזוקי" והיא לקחה את זה ברצינות.

אמא שלי נוהגת מצויין, הלוואי שכל הנהגים והנהגות ינהגו כמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או לאנטיס או סיויק 1600 מהדגמים החדשים (2000+?) 4 דלתות.

בלאנטיס יש לך גם אפשרות של 1800 שהיא טיפה יותר חזקה. (מבחינה פסיכולוגית... ;D)

קורולה זו מכונית מסורסת וחלשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לנו יש 626 לפני זה היה לנו סיויק שנת 95

לסבא שלי יש עכשיו מאזדה 6. וגם קורולה היתה.

בקיצור ה 626 מפיקה 120 כ"ס היא קצת כבדה ובהתחלה תרגיש כאילו אתה בטנק אבל תתרגל.

סך הכל היא נחמדה נוחה ומשפחתית.

הונדה סיויק זו מכונית יותר ספורטיבית לחווית הנהיגה, ואם אתה שואל אותי גם נוחה מאד.

הקורולה נחמדה אני במקומה הייתי לוקח תסיויק.

מאזדה 6 המכונית האיכותית מביין אלה מנוע שמפיק 140 כ"ס מושבים נוחים ביותר (אפשרות להזמנה עם עור שבכלל נעים)

יש מספיק מרחב בתוך האוטו והנסיעה גם חלקה אבל 2 חסרונות תחת גבוה במיוחד שמקשה על חנייה (יש חיישנים שאפשר להתקין

שמצפצפים באוטו בעת הנסיעה אחורה) ומחיר שהוא יקר מאד.

לסיכום: אם אתה שואל אותי אני הייתי לוקח את הסיויק ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יישמע קצת מצחיק, אבל השברולט הקוריאניות החדשות דווקא מרווחות ונוחות מאוד ובנוסף, נוסעות לא רע בכלל.

אתמול הסתובבתי עם כמה חברים באחת מושכרת, די התרשמתי לטובה, אבל בהחלט מבחינים בעיצוב ובגימור המזרחי הזול.

סביר להניח שהן גם מתומחרות במחירים זולים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יישמע קצת מצחיק, אבל השברולט הקוריאניות החדשות דווקא מרווחות ונוחות מאוד ובנוסף, נוסעות לא רע בכלל.

אתמול הסתובבתי עם כמה חברים באחת מושכרת, די התרשמתי לטובה, אבל בהחלט מבחינים בעיצוב ובגימור המזרחי הזול.

סביר להניח שהן גם מתומחרות במחירים זולים יחסית.

זה בדיוק העניין שאנשים לא מבינים... שמכונית חדשה בסופו של דבר כל המכוניות טובות פה ושם יש את ההבדלים [כאשר המכוניות באותה רמה] אבל לאחר שנה שהדש בורד יפול לך על הרגליים תבין מה ההבדל בין מכונית טובה לבין גרועה... איכות החומרים וההרכבה במכוניות הקוראניות היא הגרועה בעולם [אולי הלאדה יותר גרועה] אחרי כמה שנים על כבישי כגון במפרים וחורים בכביש כל האוטו משקשק לך כי הפלסטיקים מתחילים להתפרק מהרעידות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורולה מהדגמים הישנים יותר (לא זוכר באיזה שנה בדיוק עשו לה את המתיחת פנים) בעייתית בשבילכם, כי אין לה מקום מאחורה בכלל.

אתם יכולים לנסות לקנות פוקוס שהיתה אצל מישהו בליסינג, אחלה התנהגות כביש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

some notes on the 626. looks good from the outside and from inside too (the latest 5 doors model). however it's a gas guzzler (2.0L) produces about 115-120HP, but it got enough torqe at low RPM, too much to be honest and since it weights like a tank it's very hard to accel. without wheel spinning. for short on a flat road it's fast, on a decline it's very fast, but on an incline don't be suprised if you get passed by a VW bettle.

if you want a good car get the Peugeot 206. I have the 1.6 Auto (my moms) it's very fast even though it's automatic. about 110hp and since it's very light it's a land rocket =].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוסע בקורולה 2004 שהיא מכונית נהדרת, מתוצרת תורכית.

כשהיא הלכה למוסך לתיקון (פחחות) נתנו לי ליומיים יונדאי אלנטרה קוריאנית עם אותו נפח ואפילו ברמת גימור יותר גבוהה ושבעת אלפים ק"מ על השעון.

היונדאי חרא של אוטו בכל מובן אפשרי כולל היגוי תאוצה וברקסים גרועים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מאזדה לאנטיס דגם GLX היקר עם 2 ליטר, גלגלים שונים,גג נפתח,מרעות בצבע האוטו,אגזוז גדול יותר,מרווח יותר, עם אני לא טועה יש שם גם 4 כריות אויר.!

לאבא שלי יש מאזדה לאנטיס דגם 2001 LX הוא לא רע מנוע חזק, אבל היא לא מרוחת ויפה כמו הדגם היקר יותר.!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...