המפנה הגדול? טכנולוגיה של סמסונג עשויה להכפיל את יעילות הסוללות שלנו - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפנה הגדול? טכנולוגיה של סמסונג עשויה להכפיל את יעילות הסוללות שלנו

SilentBob

Recommended Posts

חברת הענק הקוריאנית פיתחה שיטה שתוכל לשפר משמעותית את דחיסות האנרגיה של סוללות הליתיום-יון המוכרות לכולנו

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%9e%d7%a4%d7%a0%d7%94-%d7%94%d7%92%d7%93%d7%95%d7%9c-%d7%98%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%99%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%a1%d7%9e%d7%a1%d7%95%d7%a0%d7%92-%d7%a2%d7%a9%d7%95%d7%99%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה לא הכיוון? לי זה נשמע נהדר. אתה לא חייב כור גרעיני בפלאפון שיחזיק לך לנצח. אם בפלאפון שיש לו 3000 mah וצריכה יעילה של אנרגיה מחזיק יום שלם כמעט ללא טעינה, פלאפון עם כפול מזה יוכל להחזיק שתי יממות ואפילו יותר, תלוי בשימוש.... כמובן שזו הערכה מאוד גסה אבל לי נשמע נהדר להטעין את המכשיר פעם ביממה או שלוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון צריך להגיע מכמה כיוונים וזה אחד מהם. זה אומנם לא מהפכה אבל זו אכן התקדמות.

אבל מה זה משנה, אם אתה כל כך נגד תשאר עם הסוללות הקטנות, תהנה מותק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל צעד אחד קטן כזה יוביל בעתיד הרחוק מתישהו לפריצת דרך משמעותית גם בגודל הסוללה וגם ביעילות האנרגטית שלה.

אני מאמין שיבוא יום ונגיע למצב שאתה תטעין את הטלפון פעם ב 7 ימים רצופים גם בשימוש מסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללות ובטריות הן אחד המוצרים שהכי תקועים בעבר.

אין מהפכים או קפיצות דרך ויש רק שיפורים מזעריים מעת לעת.

מצבר העופרת (כמו ברכב) הומצא בשנת 1859 ועד היום זה מה שיש ואין עדיין משהו ממש חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אתה אמיתי KAKADU? אתה מגיב רק לשם התגובה? אני חייב לדעת, מה ההשכלה שלך נכון לרגע זה? כי משום מה נראה שאתה חושב שמדע עובד בשיטת ה"תדפוק אבנים אחת בשניה עד שיהיו לך חלליות שעוברות את מהירות האור".

המדע והטכנולוגיה לא הולכים בקו ליניארי, הם מתפתחים בכמה ענפים במקביל, הם מתקדמים בצעדים קטנים מאוד, בסופו של דבר ענף מסויים מתגלה כלא יעיל מבחינת עלות תועלת או ביחס לענף אחר אז ישקיעו בו פחות, וככה ענפים מסויים מתחזקים ומתפצלים לענפים משלהם.

זה תהליך ארוך ואינסופי, תפסיק לצפות שמחר תצא ידיעה שפיתחנו מנועי תנועה מתמדת והיתוך קר על מחזיק המפתחות, והחיים שלך יהיו מלאים בהרבה פחות אכזבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...