מה אתם אומרים על פיג'ו 106 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על פיג'ו 106

ORrrr

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[אם זאת היתה שאלה רצינית] אני לא יודע מה איתכם, אבל כשאני מושך יותר מדי את ההילוך, או להיפך-כשאני בהילוך גבוה מדי, אני מרגיש שהאוטו עומד להחנק..... ;D כמובן שגם שומעים את זה, אבל בד"כ הקול של המנוע מושתק ע"י הקול של אבא שלי שמקלל את המורה נהיגה.... (סתם... זה לא קורה כ"כ הרבה.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כבר יש לי רשיון, אבל אני עדיין עם חונך, וכשאני נוסע על הידני (דייהטסו אפלאוז) הוא נוסע איתי, ויש קטעים שהוא מקלל את המורה נהיגה שלטענתו (של אבא) לא יודע ללמד.....

אבל רוב הזמן זה בסדר... חוץ מזה אבא סתם לחוץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ

שאלה מעניינת (להילוכים) תאמת לדעתי אני באמת מושך יותר מידי את ההילוכים.. אני כנראה אעביר אותם מוקדם יותר, כי קשה לשמוע עם רועשת

עד כמה המנוע מרעיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כבר יש לי רשיון, אבל אני עדיין עם חונך, וכשאני נוסע על הידני (דייהטסו אפלאוז) הוא נוסע איתי, ויש קטעים שהוא מקלל את המורה נהיגה שלטענתו (של אבא) לא יודע ללמד.....

אבל רוב הזמן זה בסדר... חוץ מזה אבא סתם לחוץ....

תפסיק למשוך את ההילוכים חבל על המנועה.

וobrrr

אתה צריך להרגיש את האוטו בלי לשמוע אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק למשוך את ההילוכים חבל על המנועה.

א. מנוע(ה)

ב. נראה לך שאני עושה את זה בכוונה?

ג. זה לא קורה הרבה, אבל עד שאני לגמרי אתרגל לאוטו.... אז עוד כמה פעמים...

ד. לעבור מפאסאט דיזל לאפלאוז בנזין זה מעבר די דרסטי (לפחות בשבילי....)....... די התרגלתי כבר לקלאץ' וכאלה אבל זה עוד לא יושב כמו שצריך.... אני פשוט צריך לסוע יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,

היום נסעתי עליו פעם שניה, פעם ראשונה לבד..

ייקח קצת זמן עד שאני אוכל להרגיש אותו... בינתיים אני חושב שאני אכבה את הרדיו ואסע רגוע בשביל באמת לתפוס את האוטו טוב יותר

ואחרי כן אני כבר אוכל לנסוע ולדעת מתי האוטו מתאמץ יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...