התחלה חדשה, האמנם? ה-Galaxy S6 בביקורת - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלה חדשה, האמנם? ה-Galaxy S6 בביקורת

liiight

Recommended Posts

לקחנו לבדיקה את מכשיר הדגל החדש של הענקית הקוריאנית כדי לראות האם המהפך העיצובי שלה יצליח לעגן אותו מחדש כמכשיר הדגל האולטימטיבי, כשבחוץ התחרות עזה מתמיד

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%aa%d7%97%d7%9c%d7%94-%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94-%d7%94%d7%90%d7%9e%d7%a0%d7%9d-%d7%94-galaxy-s6-%d7%91%d7%91%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%aa/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הביקורת שלך לא נוחה לקריאה.

אתה מפרסם תוצאות של מבחני ביצועים בתור מספרים....

מה אני אמור לעשות עם המספרים האלה?

כל הרעיון של ניקוד במבחני ביצועים זה ההושאה בין המכשיר שעליו עושים סקירה לבין שאר המכשירים.

אחרת מה זה אמור להגיד לי שהS6 קיבל 82 אלף נקודות במבחן XX??? לא הרבה...

גם מצד אחד אתה אומר "ברוף שפטרנו" על הסוללה הנשלפת ומצד שני אתה שם את זה בחסרונות... תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך משמעותית בנושא אחד- הסוללה הנשלפת. זה ממש לא "ברוך שפטרנו". כל עוד לא תושג התקדמות משמעותית מבחינת הסוללה, מחזור חיים ממוצע שלה לפני שהיא מאבדת 10-20% מהקיבולת שלה הוא כ800 מחזורי טעינה. זה שנה וחצי- שנתיים, תלוי כמה השימוש במכשיר אינטנסיבי. אני גם מבין את הרציונאל בסוללה מובנה- ויתור על התשתית לסוללה נשלפת מאפשר להכניס יותר קיבלות סוללה או לחילופין לשמור על המכשיר דק.

אבל, וזה אבל גדול מאוד, עבור מי שלא מחליף מכשיר מדי שנה זה חיסרון משמעותי מאוד. תמיד ניתן להכניס מכשיר למעבדה, אך אף אחד לא מבטיח לך שזה לא יהרוס משהו אחר- כגון אנטנות או טעינה אלחוטית, שלפעמים נמצאים על גב המכשיר. סוללה נשלפת משמעה שקט נפשי מבחינת אורך חיי המכשיר אצלך.

בנוסף, שלילת חריץ ההרחבה היא הדבר המטופש ביותר שניתן לעשות. לא רק שהתמונות והמדיה הופכות לתובעניות יותר מבחינת נפח, עכשיו כשגוגל מתעשתת ואנדרואיד M תאפשר להתייחס לכרטיס הזיכרון כהרחבה של מחיצת האחסון הפנימית של המכשיר, חריץ הרחבה שימושי מתמיד.

סדיוק כפי שאמרת, סמסונג מנסה לחקות את אפל מבלי להבין למה עומד בבסיס ההצלחה שלה. צרכני אנדרואיד (ברובם) הם צרכנים מודעים יותר שלא ינהרו אחר מכשיר רק בגלל המיתוג שלו (ישנו מיעוט קולני שכן, אך אני מדבר על הרוב), בטח כשהוא נחות ממתחריו בצורה משמעותית. חיי סוללה ונפח הופכים להיות משמעותיים מאוד כשלכל מכשירי הדגל די כוח ומצלמות מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך משמעותית בנושא אחד- הסוללה הנשלפת. זה ממש לא "ברוך שפטרנו". כל עוד לא תושג התקדמות משמעותית מבחינת הסוללה, מחזור חיים ממוצע שלה לפני שהיא מאבדת 10-20% מהקיבולת שלה הוא כ800 מחזורי טעינה. זה שנה וחצי- שנתיים, תלוי כמה השימוש במכשיר אינטנסיבי. אני גם מבין את הרציונאל בסוללה מובנה- ויתור על התשתית לסוללה נשלפת מאפשר להכניס יותר קיבלות סוללה או לחילופין לשמור על המכשיר דק.

אבל, וזה אבל גדול מאוד, עבור מי שלא מחליף מכשיר מדי שנה זה חיסרון משמעותי מאוד. תמיד ניתן להכניס מכשיר למעבדה, אך אף אחד לא מבטיח לך שזה לא יהרוס משהו אחר- כגון אנטנות או טעינה אלחוטית, שלפעמים נמצאים על גב המכשיר. סוללה נשלפת משמעה שקט נפשי מבחינת אורך חיי המכשיר אצלך.

זה ממש לא מקנה שקט נפשי. אין שום קשר בין סוג הסוללה (נשלפת או לא) לבין האיכות שלה, אורך החיים שלה, וכו'... גם אם אחרי שנתיים היא לא מחזיקה כמו פעם, החלפה במעבדה תעלה באיזור ה100 שקל (התפרעתי במחיר).

בנוסף, שלילת חריץ ההרחבה היא הדבר המטופש ביותר שניתן לעשות. לא רק שהתמונות והמדיה הופכות לתובעניות יותר מבחינת נפח, עכשיו כשגוגל מתעשתת ואנדרואיד M תאפשר להתייחס לכרטיס הזיכרון כהרחבה של מחיצת האחסון הפנימית של המכשיר, חריץ הרחבה שימושי מתמיד.

סדיוק כפי שאמרת, סמסונג מנסה לחקות את אפל מבלי להבין למה עומד בבסיס ההצלחה שלה. צרכני אנדרואיד (ברובם) הם צרכנים מודעים יותר שלא ינהרו אחר מכשיר רק בגלל המיתוג שלו (ישנו מיעוט קולני שכן, אך אני מדבר על הרוב), בטח כשהוא נחות ממתחריו בצורה משמעותית. חיי סוללה ונפח אחסון הופכים להיות משמעותיים מאוד כשלכל מכשירי הדגל די כוח ומצלמות מעולות.

צרכני אנדרואיד הם ברובם צרכנים מודעים??? על מה אתה מדבר??

צרכני אנדרואיד הם ברובם צרכני אנדרואיד בגלל המחיר. בגלל שאין להם מושג בכלל מה זה אנדרואיד ומה זה .

אין להם מושג מה הטלפון יכול או לא יכול לעשות.

אתה מדבר על אנשים טכנולוגיים, הם מהווים בערך 1% ממשתמשי האנדרואיד והם ממש לא קרובים לממוצע של צרכני האנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהביקורת מריחה מריח חזק מאוד של דעות מוקדמות....

ה-S6 הוא מכשיר גרוע ש"לא היית ממליץ עליו לאף אחד (!)", באמת??

סוללה נשלפת מעניינת את הביצה השמאלית שלי. בחיים לא היו לי סוללות נוספות גם במכשירים שבהם היא כן היתה נשלפת - את מי זה מעניין? אם רוצים "סוללת גיבוי" אפשר פשוט לקנות במחיר מצחיק סוללת גיבוי ב-USB שגם מכילה הרבה יותר נפח וגם מתאימה למגוון מכשירים שונים.

כרטיס SD מעניין את הביצה הימנית שלי. במכשירים שמגיעים עם 64GB זיכרון מובנה וכאשר יש שירותים חינמיים שמאפשרים אכסון בלתי מוגבל של תמונות/סרטונים/מוזיקה בענן - להתלונן על העדר כרטיס זיכרון (איטי ועלוב) זה פשוט מביך ומגוחך.

היעדר הגנה נגד מים שהיתה ב-S5 ונעלמה ב-S6 זה באמת מבאס, אבל מצחיק שאתה מתלונן על זה ואז שולח אנשים לקנות את ה-G4 שגם הוא לא מוגן מים בכלל....

אותו כנ"ל בדיוק לגבי מסכים ברזולוציה מוגזמת. נכון שזה סתם מבאס, אבל המתחרים שאתה ממליץ עליהם עושים בדיוק אותו דבר.

בנוסף לכל, עושה רושם שהגעת מראש בגישה כלכך אנטי נגד המכשיר הזה, שאתה פשוט מתעלם בבוטות מכל שאר העולם!

זה אחד מהמכשירים הכי אהובים, הכי מומלצים, והכי "Awarded" שיש היום בשוק. קראת בכלל ביקורות עליו? הסתכלת על ביקורות וידאו ביוטיוב?

כשאני ראיתי למשל ביקורת שעושה השוואה של המצלמה בין ה-S6 ל-G4 אני נשארתי עם פה פעור כשזה הגיע לאיכות הסאונד בצילום וידאו - הבדל של שמיים וארץ, שלא נאמר גן עדן ופאקינג גהינום, הקיצון הכי קיצוני שיכול להיות - ה-S6 היה בערך 900 דרגות מעל ה-G4 בתחום הזה, וה-G4 הפך מבחינתי ללא רלוונטי ברגע שראיתי כמה גרוע הוא מקליט וידאו (מבחינת הסאונד כאמור).

האם היתה לזה איזושהי התייחסות בכלל בביקורת? בוודאי שלא. נכון שזאת ביקורת על ה-S6 ולא השוואה מול ה-G4, אבל חיפשתי מילה טובה (אם לא בהשוואה ל-G4 אז לפחות באופן אובייקטיבי) על צילום הוידאו - ווואלה לא מצאתי כלום, נכתב שהמצלמה עובדת טוב וזהו.

עושה רושם שלא בוצעה פה עבודת רקע אמיתית לגבי המכשיר ושאר המתחרים שלו בשוק, אלא שהיא התחילה בתור דף לבן ונקי ומישהו שהחליט כבר מראש לקטול את המכשיר בגלל שאין לו סוללה נשלפת ו-SD CARD פשוט ישב ומילא אותה בכל מיני מילים ומספרים (שלא אומרים כלום לאף אחד, אגב, מסכים עם התגובות מעליי) רק בשביל להגיע לשורה התחתונה שבה הוא מנצל את הבמה ואומר לכולם - "חרא של מכשיר לא הייתי מאחל אותו לשונאים שלי, תקנו G4 ביי".

- - - תגובה אוחדה: - - -

צרכני אנדרואיד הם ברובם צרכנים מודעים??? על מה אתה מדבר??

צרכני אנדרואיד הם ברובם צרכני אנדרואיד בגלל המחיר. בגלל שאין להם מושג בכלל מה זה אנדרואיד ומה זה .

אין להם מושג מה הטלפון יכול או לא יכול לעשות.

אתה מדבר על אנשים טכנולוגיים, הם מהווים בערך 1% ממשתמשי האנדרואיד והם ממש לא קרובים לממוצע של צרכני האנדרואיד.

אכן.

אבל במקום להתעצבן אתה צריך להבין שקיימת תופעה של אנשים שמשום מה חושבים שכולם כמוהם.

80% מהטלפונים החכמים ששווקו בשנת 2014 היו מבוססי אנדרואיד. 80% מהשוק!!!!

אבל עדיין אותם אנשים טכנולוגיים שיגיבו פה יהיו בטוחים שהיחידים שקונים אנדרואיד הם כאלה שכל היום מתעסקים בצבירת רומים והחלפת קרנלים ויש להם משתמש ב-XDA עם 5,000 הודעות.

בדיוק כמו אותם אנשים נדירים ובודדים לחלוטין - שצורכים סרטי וידאו באורך מלא בטלפון הסלולרי שלהם כמו איזה מסכנים, חונקים את ה-64GB שלהם בפורנו HD או אלוהים יודע מה, שחייב פשוט חייב להיות תמיד במכשיר עצמו ולא חלילה מועבר למחשב/לענן - ואז חושבים שכולם כמוהם וכולם צריכים להיות מסוגלים להכניס כרטיס SD של 256GB אחרת הטלפון לא שווה כלום.

אגב, במקרים הנדירים שאולי באמת צריך פתאום נפח איכסון גדול, אפשר פשוט לחבר לטלפונים האלה דיסק און קיי ..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהביקורת מריחה מריח חזק מאוד של דעות מוקדמות....

ה-S6 הוא מכשיר גרוע ש"לא היית ממליץ עליו לאף אחד (!)", באמת??

סוללה נשלפת מעניינת את הביצה השמאלית שלי. בחיים לא היו לי סוללות נוספות גם במכשירים שבהם היא כן היתה נשלפת - את מי זה מעניין? אם רוצים "סוללת גיבוי" אפשר פשוט לקנות במחיר מצחיק סוללת גיבוי ב- שגם מכילה הרבה יותר נפח וגם מתאימה למגוון מכשירים שונים.

כרטיס SD מעניין את הביצה הימנית שלי. במכשירים שמגיעים עם 64GB זיכרון מובנה וכאשר יש שירותים חינמיים שמאפשרים אכסון בלתי מוגבל של תמונות/סרטונים/מוזיקה בענן - להתלונן על העדר כרטיס זיכרון (איטי ועלוב) זה פשוט מביך ומגוחך.

היעדר הגנה נגד מים שהיתה ב-S5 ונעלמה ב-S6 זה באמת מבאס, אבל מצחיק שאתה מתלונן על זה ואז שולח אנשים לקנות את ה-G4 שגם הוא לא מוגן מים בכלל....

אותו כנ"ל בדיוק לגבי מסכים ברזולוציה מוגזמת. נכון שזה סתם מבאס, אבל המתחרים שאתה ממליץ עליהם עושים בדיוק אותו דבר.

בנוסף לכל, עושה רושם שהגעת מראש בגישה כלכך אנטי נגד המכשיר הזה, שאתה פשוט מתעלם בבוטות מכל שאר העולם!

זה אחד מהמכשירים הכי אהובים, הכי מומלצים, והכי "Awarded" שיש היום בשוק. קראת בכלל ביקורות עליו? הסתכלת על ביקורות וידאו ביוטיוב?

כשאני ראיתי למשל ביקורת שעושה השוואה של המצלמה בין ה-S6 ל-G4 אני נשארתי עם פה פעור כשזה הגיע לאיכות הסאונד בצילום וידאו - הבדל של שמיים וארץ, שלא נאמר גן עדן ופאקינג גהינום, הקיצון הכי קיצוני שיכול להיות - ה-S6 היה בערך 900 דרגות מעל ה-G4 בתחום הזה, וה-G4 הפך מבחינתי ללא רלוונטי ברגע שראיתי כמה גרוע הוא מקליט וידאו (מבחינת הסאונד כאמור).

האם היתה לזה איזושהי התייחסות בכלל בביקורת? בוודאי שלא. נכון שזאת ביקורת על ה-S6 ולא השוואה מול ה-G4, אבל חיפשתי מילה טובה (אם לא בהשוואה ל-G4 אז לפחות באופן אובייקטיבי) על צילום הוידאו - ווואלה לא מצאתי כלום, נכתב שהמצלמה עובדת טוב וזהו.

עושה רושם שלא בוצעה פה עבודת רקע אמיתית לגבי המכשיר ושאר המתחרים שלו בשוק, אלא שהיא התחילה בתור דף לבן ונקי ומישהו שהחליט כבר מראש לקטול את המכשיר בגלל שאין לו סוללה נשלפת ו-SD CARD פשוט ישב ומילא אותה בכל מיני מילים ומספרים (שלא אומרים כלום לאף אחד, אגב, מסכים עם התגובות מעליי) רק בשביל להגיע לשורה התחתונה שבה הוא מנצל את הבמה ואומר לכולם - "חרא של מכשיר לא הייתי מאחל אותו לשונאים שלי, תקנו G4 ביי".

- - - תגובה אוחדה: - - -

אכן.

אבל במקום להתעצבן אתה צריך להבין שקיימת תופעה של אנשים שמשום מה חושבים שכולם כמוהם.

80% מהטלפונים החכמים ששווקו בשנת 2014 היו מבוססי אנדרואיד. 80% מהשוק!!!!

אבל עדיין אותם אנשים טכנולוגיים שיגיבו פה יהיו בטוחים שהיחידים שקונים אנדרואיד הם כאלה שכל היום מתעסקים בצבירת רומים והחלפת קרנלים ויש להם משתמש ב-XDA עם 5,000 הודעות.

בדיוק כמו אותם אנשים נדירים ובודדים לחלוטין - שצורכים סרטי וידאו באורך מלא בטלפון הסלולרי שלהם כמו איזה מסכנים, חונקים את ה-64GB שלהם בפורנו HD או אלוהים יודע מה, שחייב פשוט חייב להיות תמיד במכשיר עצמו ולא חלילה מועבר למחשב/לענן - ואז חושבים שכולם כמוהם וכולם צריכים להיות מסוגלים להכניס כרטיס SD של 256GB אחרת הטלפון לא שווה כלום.

אגב, במקרים הנדירים שאולי באמת צריך פתאום נפח איכסון גדול, אפשר פשוט לחבר לטלפונים האלה דיסק און קיי ..........

חחח לא התעצבנתי.

ואני מסכים איתך שרוב השוק מבוסס אנדרואיד. לא יודע אם 80\20 אבל בהחלט רוב השוק.

אני עדיין חושב שהS6 הוא לא טלפון משהו.

גרסאת הEDGE נראית לי סתם גימיק לא שימושי רק כדי להדגים מה "אפשר" לעשות עם מסך קמור... (לפי מה שהם מראים לי, תכלס שום דבר שימושי)

אולי עוד כמה שנים (או גרסאות מכשירים) נראה משהו שימושי באמת.

בנתיים זה אפילו חיסרון (מבחינתי) כי בצורה שאני תופס את המכשיר חלק מכף היד שלי כל הזמן נוגע בשוליים הקמורים של המסך כי המסגרת שלו יותר נמוכה באיזור הזה. אז אולי סמסונג גם תוציא סרטון שמלמד אותנו איך להחזיק נכון את הטלפון (עקיצה על 4...).

לגבי הסוללה הנשלפת, מעטים האנשים שאני מכיר שבאמת מחזיקים עליהם עוד סוללה כדי להחליף ברגע שהראשונה נגמרת.

כנ"ל לגבי כרטיס הזכרון. אני לא מכיר הרבה אנשים שבאמת צריכים\שמים כרטיס נוסף (ובודדים באמת משקיעים בכרטיס מהיר כדי שיהיה נורמלי).

אז גם פה אין שום פגיעה ממשית.

חוץ מהקטע של עמידות במים אני חושב שהוא שדרוג לעומת הS5. אפילו שמחזיקים אותו ביד הוא יותר נעים למגע (דעה אישית כמובן) וגם יותר מאוזן (בS5 מרכז הכובד שלו לא היה מאוזן, היה בו משהו מוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מספר שרירותי שהמצאתי, 8 מתוך 10 טלפונים שנמכרו ב-2014 הם אנדרואיד.

http://www.androidcentral.com/2014-8-out-10-phones-shipped-ran-android-more-400-manufacturers-making-devices

לגבי ה-EDGE, הוא לא ממש קשור לדיון.. לא עליו היתה הביקורת והוא לא הוזכר פה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא יצא לך להתעסק עם המתחרים שלו. פה בבריטניה בכל חנות מציגים את כולם- M9, G4 וS6. אם היה לי כסף עודף כרגע, היחידי מביניהם שהייתי קונה היה הS6. הG4 ענק ומגושם, כיסוי העור מכוער בעיני והרום נראה די רע. הM9 גם כן בטטה ענקית, והביקורות קוטלות את המצלמה שלו. היחיד שעושה הכל הכי טוב זה הS6. אז כן, אין לו בטריה נשלפת, אבל אני יכול להגיד לך שמעולם לא החלפתי בטריה בS1 או בNote2 שלי. הוא לא עמיד למים, אבל זה לא שאתה הולך לשחות עם זה ואין מקום לכרטיס , אבל לפחות אני כבר לא ממש משתמש לשמיעת או , אלא בעיקר לגלישה וכדומה, כך שאין לי במה לסתום 32 ג'יגה. זה הכל עניין של דרישות וגישה, ונראה שיש למבקר פה כעס עודף. נראה לי אחלה טלפון, עכשיו אני רק צריך 480 פאונד ספייר. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונראה שיש למבקר פה כעס עודף.

אכן. כמו שכתבתי קודם, זה ממש מרגיש כאילו שתוצאות הביקורת הזאת כבר היו ידועות עוד לפני שהיא נכתבה (שלא נאמר עוד לפני שהמכשיר בכלל הגיע למבקר), הוא פשוט ידע מראש על מה הוא הולך לכעוס (אין כרטיס , אין נשלפת, בוו הוו) ואז התמקד בזה (בצורה מאוד משוחדת ובזוית ראיה מאוד צרה ואישית שלו בלבד) והתעלם מכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי- אבל

סמסונג מכוונים לרב המשתמשים שמה שמעניין אותם הוא העיצוב ופשטות.

אני לא אקנה את המכשיר הזה בחיים כי הוא לדעתי פחות טוב מה- 5 שכבר יש לי ואני מאוד מרוצה ממנו.

לדעתי הפשרות שסמסונג הציגה בגלל העיצוב הם מרחיקות לכת- העידר סוללה נשלפת וכרטיס זיכרון זה פשוט לא בא בחשבון (בעיקר אחרי ההכרזה של הגרסה הבאה של האנדרואיד שתתמוך בצורה עוד יותר טובה בכרטיסי זיכרון- כחלק מהמערכת).

אני חושב שהגלאקסי 6 היה צריך להגיע עם תמיכה בכרטיס (כמו ש עושה).

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הביקורות הכי שטחיות, גרועות, מבישות, ביינוניות שיצא לי לקרא בזמן האחרון,

נראה כתיבה ביקורתית של ילד בן 13 שראה סרטוני יוטיוב של הטלפון וקרא חוות דעת של הערסים מ FXP

שולח את כולם לקנות את ה G4, בזמן ש.....

1. חיי הסולולה שלו חצי מ ה S6 , ( בערך 40% פחות טובה)

2. זה ההטענה שלו פי 3 או 4 מה S6

3. המסך שלו פחות טוב מ הS6 ( הבהירות של ה S בערך פי 2 על ה G )

4. המצלמה שלו פחות טובה מה S6 ( ב1000 רמות פחות טובה)

5. הביצועים שלו ב 40-30% פחות טובים מה S6

6. איכות החומרים שלו פחות טובים מה S6

7. התוכנה של ה S6 יותר טובה ומהירה ויציבה מה .

אז אין לו סוללה נשלפת , וכרטיס , BIG FING DEAL ....כמו שאמרו פה לפני, נכון שזה חיסרון, אבל זה לא DEAL BREAKER , וגם הכרטיס ,

הS6 מגיע עם נפחים מצויינים 32\64\128 ,

.והגנה נגד מים יש בערך רק ל 2 מכשירים בשוק, S5 ו Z's של , אז זה בכלל לא נכנס בתור חיסרון כי זה לא משהו שהוא "בנורמה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מצחיק אותי שכבר כמה שנים אנשים יורדים על שאפל מגבילים אנשים בנפח וסוללה לא נשלפת בגלל שהם רעים מרושעים ורוצים לשלוט על היוזרים שלהם שהם בעצם זומבים ובלה בלה בלה....

ועכשיו שסמסונג עושה את זה (אגב היא לא הראשונה באנדרואיד שמשתמשת בסוללה פנימית ובלי כרטיס זכרון) אז אנשים "אהה לא נורא זה שטויות...."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת הזאת קצת מגוחכת

עיצוב - "כניעה מוחלטת לביקורת" ???

יש קונצנזוס (ואפשר להביא אינסוף ביקורות בנושא) שמדובר בשיפור

למה לקרוא לזה כניעה?

מסך - צבעים רוויים מדי?

אין התייחסות לכך שיש מספר מצבים (טבעיים יותר ופחות) לבחירת המשתמש

ולכך שמדובר במסך עם הצבעים המדוייקים ביותר בשוק...

The measured Absolute Color Error for the S6 Basic Screen Mode is just 1.6 JNCD, tied with the Note 4 as the most color accurate display that we have ever measured for a or , which is visually indistinguishable from perfect, and is very likely considerably better than your living room TV or any display that you own

http://gizmodo.com/the-samsung-galax...y-y-1690515387

יש שם גם קישורים לבדיקות מקצועיות של המסך.

בנוגע לביצועים - חסרה התייחסות לבעיה שיש כרגע בגלקסי:

ניהול הזכרון הוא בעייתי - אגרסיבי מדי וסוגר יישומים בצורה לא הגיונית

זה מוביל לביצועים פושרים בחלק מהמקרים (אבל אמור להיות מתוקן)

אפשר לראות השוואה לG4 פה:

www.youtube.com/watch?v=x5mRrAkCiV8

בהתחלה הוא מהיר יותר אבל בגלל שנדרש לטעון מחדש כל הזמן יישומים הG4 משאיר לו בסוף אבק...

בקשר לסוללה - אין התייחסות לטעינה המהירה?

אגב, אין ספק שהטלפון הזה לא מזהיר מבחינת הסוללה, אבל הוא גם לא מאכזב

הוא אולי לא G2 אבל טוב יותר מהמון מכשירים אחרים (כולל G3 ו-G4)

בפראפרזה על סיכום הביקורת:

מאכזב מאוד HWzone, פשוט מאכזב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Galaxy S6 המכשיר הטוב ביותר מכל מכשירי הדגל שנחשפו עד כה ובפער גדול. ביטול עמידות למים, מניעת אפשרות להחליף סוללה ולהרחיב צעד מגעיל מצד סמסונג שנועד רק להוזיל עלויות ייצור, קיצור אורך חיי המוצר ודחיפת משתמשים לרכוש גרסאות יקרות יותר בנפח 64GB/128GB. בכל מקרה מדובר במכשיר מצויין. אני אישית לא הייתי קונה אותו כי אף טלפון לא שווה מחיר של איכותי. לדעתי יש בשוק טלפונים סינים שנותנים 90% מחווית השימוש של S6 בחצי מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...