ה-HoloLens נראה מרהיב, אבל עדיין רחוק: צפו בטכנולוגיית המציאות הרבודה של מיקרוסופט בפעולה - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-HoloLens נראה מרהיב, אבל עדיין רחוק: צפו בטכנולוגיית המציאות הרבודה של מיקרוסופט בפעולה

ududy

Recommended Posts

מיקרוסופט מביאה מאות משקפי HoloLens ראשונים לכנס הבילד: טכנולוגיית המציאות המרובדת מותירה רושם עז, אך גם חושפת מגבלות

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94-hololens-%d7%a0%d7%a8%d7%90%d7%94-%d7%9e%d7%a8%d7%94%d7%99%d7%91-%d7%90%d7%91%d7%9c-%d7%a2%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9f-%d7%a8%d7%97%d7%95%d7%a7-%d7%a6%d7%a4%d7%95-%d7%91%d7%98%d7%9b%d7%a0%d7%95/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום בעיה זה כבר קיים בערכת הפיתוח של מצלמת העומק RealSense של .

אני עזרתי בפיתוח התוסף UNITY3D במעבדות בחיפה שם פותחה הטכנולוגיה.

זה היה אתגר אבל זה לא מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות שזה יעבוד כמו תחת אני יודע שאפשר לעשות. הכוונה שלי שהם בכוונה לא הראו הסתרות בווידאו של הHOLOLENS כי הKINECT 2 שמוחבר לזה לראש לא עובד מספיק מדויק ובשהייה מספיק נמוכה כדי שזה לא יראה מכוער כמו בווידאו שקישרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שהפרוייקט מכוער?

נעלבתי

:cry:

אם אתה מתכוון ל"חיתוך" באיזור התפר עם העולם האמיתי זה בגלל שהמצלמה שפיתחתי עליה הייתה נסיונית ובעלת רזולוציית נתוני עומק נמוכה.

אני מניח שזה נפתר בגרסאות המתקדמות יותר.

למרות שמניסויים מטווח קרוב הורדתי שלג על כף ידי והוא נערם בצורה מרשימה בתוך הקווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה לא, מצטער. החלק שלך שעשית בUNITY דווקא מצא חן בעיניי. אני התייחסתי למה שראית רק מבחינת האינטראקציה של התלת מימד עם מה שמצולם שזה לא כל כך בשליטתך אלא במי שפיתח את המצלמה.

לאמר ש"אני מניח שאפשר לפתור את זה" זה כמו לאמר שעם קצת רצון ומאמץ מה שXBOXONE מרנדר היום על 720p ב30FPS יהיה אפשר גם לרנדר על אותו האקס בוקס ב4K 144FPS.

ההבדל באיכות הוא הבעיה כאן, האלגורתמים של הAR הם לא בהכרח הבעיה אלא המצלמה עצמה ורכישת התלת מימד מהעולם האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סוד שהדיוק של הקינקט לדורותיו מבחינת נתוני העומק הוא לא משהו בלשון המעטה.

זו יותר מצלמת GESTURES.

מה שמפתחים באינטל בחיפה זו רמה אחרת לגמרי.

זיהוי אובייקטים במרחב למשל:

זיהוי טקסט, הבעות פנים, סריקת אובייקטים מהעולם האמיתי למודל תלת מימדי עם טקסטורה באיכות גבוהה מאד, צילום תמונה ופוקוס אחר כך.

וכמובן קבלת נתוני עומק מהמצלמה בזמן אמת ובדיקת התנגשויות בין אובייקטים וירטואלים לאובייקטים בעולם האמיתי.(זה היה החלק שלי ביוניטי בעיקר )

עובדים על זה אנשים שפיצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיהיה לכם דמו מרשים אז תדבר. חחח

נראה לי אני יודע מה זה המצלמה של אינטל... כי יכול להיות שאני עבדתי על הפרוטו טייפ הראשון שלה בטכניון.

KINECT 2 השתפרה המון לעומת 1, אל תחשוב שרק "אתם" מפתחים את הדור הבא, תהיה בטוח שעכשיו כבר עובדים על 3.

ואני לא מתרשם מהרמה של עד שאני לא אראה ווידאו של העומק והדגמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...