אחד מתהליכי Svchost.exe, מתנפח וסותם לי את הזיכרון, בעת הפעלת כל דפדפן - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחד מתהליכי Svchost.exe, מתנפח וסותם לי את הזיכרון, בעת הפעלת כל דפדפן

dor123

Recommended Posts

קודם כל לא בטוח שזה יעזור לו, אבל שווה לנסות.

דבר שני נכון שבקישור מדברים על עדכון ספציפי, אבל אחרי שנתקלתי בפתרון הזה יצא לי מספר פעמים להשתמש בו בעדכונים שונים.

לפעמים יש עדכונים שתהליך ההתקנה שלהם פשוט תקוע.

אולי נתקלת במצב שאתה עושה הפעלה מחדש למחשב כדי להתקין עדכונים אבל הוא פשוט נשאר תקוע על המסך של "אל תכבה את המחשב" ולא זז משם ואז צריך לרסט בכוח את המחשב.

כשזה קורה הservice של העדכונים לעולם לא מסתיים ותקוע במצב שלו שבו הוא זולל . כל פעם הוא ימצא שוב את העדכון הבעייתי וכל פעם הוא יתקע עליו שוב.

יכול להיות שזה מה שקורה לבחור פה.

בדיוק שבוע שעבר שיחררה חבילת עדכונים גדולה ומה שכתבתי כאן קרה לי.

כל פעם המחשב ניסה מחדש להתקין את העדכון התקוע וכל פעם שעשיתי הפעלה מחדש המחשב נתקע על מתקין עדכונים.

עד שסגרתי את התהליך הזה והכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך עדכון תקוע.

באמת גל העדכונים האחרון היה מאוד באגי וגם אצלי היה עדכון שכל הזמן נתקע ולא נתן לי להפעיל מחדש את המחשב, בנוסף היה לי כל הזמן סימון שהמחשב מבצע תחזוקה.

בקיצור נסה את הדבר הבא:

פתח מנהל משימות ותהרוג את התהליך spooler, יש לו סמל של מדפסת. 99% מהמקרים מסיבה כלשהיא הוא מה שתוקע את העדכונים.

עכשיו ששיחררת את העדכון התקוע תן למחשב לסיים את ההתקנה של שאר העדכונים, יקח קצת זמן, אבל אחרי זה אולי הבעיה תיעלם.

600MB ומעלה זה תקין בזמן שהמחשב מריץ עדכונים. זה לא תקין אם זה כל הזמן ככה.

תופעת לוואי אצלך, בגלל שאין לך הרבה ראם ואני מניח שאתה עם קשיח איטי, זה שכל המחשב שלך נחנק מזה. אם השימוש שלך במחשב הוא קל אז בקטנה, אפשר להישאר ככה. אבל באופן כללי עם עוד ראם וSSD לא היית מרגיש את האיטיות ברמה כזו.

אין לי שום עדכון תקוע. מה ש-Multicore אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...