האם יש לי בעיה בכרטיס גרפי או ברכיב אחר במחשב? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לי בעיה בכרטיס גרפי או ברכיב אחר במחשב?

koplov

Recommended Posts

יש לי מחשב ישן (בן 10 שנים). לפני כשנה כאשר ראו בו במסך מלא הוא התחיל לעשות בעיות ולקרטע (גם התמונה וגם הסאונד).

לפני שבוע כאשר הדלקתי אותו הפסקתי לראות תמונה בכלל, המסך מזהה שהוא מחובר אבל נשאר במצב המתנה.

חיברתי את המחשב למסך אחר שעובד עם מחשב אחר (וגם החלפתי כבל) ועדיין המסך לא מגיב.

חשבתי להחליף למחשב את כרטיס המסך אבל יש לי הרגשה שהבעיה לא שם כי כשאני מדליק אותו, אמנם הנורות שלו נדלקות ומהבהבות אבל הוא נשמע לי שקט יותר מהרגיל.

האם יש דרך לדעת אם הבעיה היא בכרטיס מסך או ברכיב אחר מבלי להחליף כרטיס מסך?

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איך לפתוח מארז מחשב ולשחק ברכיבים בפנים בבטחה?

דבר ראשון אתה יכול לנסות כרטיס מסך אחר כדי לבדוק שהוא תקין או לא תקין.

מקרה שקרה לי פעם > אבק על התושבות של הRAM יצר לי את אותה התקלה שאתה חווה כרגע, תנסה עם אוויר דחוס לנקות את האבק ותראה אם יש שיפור.

יכול להיות גם הספק כוח או לוח או 100 ואחד דברים תנסה קודם כל לבדוק את הרכטיס מסך על המחשב אחר\לבדוק כרטיס מסך אחר על המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע פחות או יותר (אני הרכבתי אותו).

אני אנסה לנקות את האבק עם אוויר דחוס אבל בקשר להחלפת רכיבים אני מעדיף להימנע מלקנות חלפים שבסוף הבעיה לא בהם.

לכן שאלתי אם קיימת דרך לבדוק מה הרכיב התקול לפני שאני קונה משהו חדש.

סתם מתוך סקרנות, שאלת לגבי המודל של הכרטיס והלוח, איך זה יכל לעזור לבדוק מה המקור של הבעיה?

אני אקח את הכרטיס ואחבר אותו למחשב אחר ואבדוק אם הוא עובד עליו.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך הוא בלי מאוורר, יש לו צינורות נחושת וצלעות שמקיפים אותו.

כשהרכבתי את המחשב, המקום היחידי שמרחתי בו משחה תרמית היה בין המעבד לתושבת בלוח אם, יש מקומות נוספים שבהם יש טעם למרוח משחה תרמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...