Galaxy S6: האם זה הסמארטפון הטוב ביותר עד היום? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S6: האם זה הסמארטפון הטוב ביותר עד היום?

taltarablus

Recommended Posts

זה עניין מאוד אישי ולא עובדתי.

לי יש טלפון ואייפד מיני רטינה. אני משתמש בשניהם יומיום. מערכת ההפעלה של אפל דווקא הרבה פחות נוחה לי, ואני מחזיק את האייפד משתי סיבות:

1. הוא כנראה הטאבלט הכי מאוזן מבחינת איכות בנייה / מסך / מחיר ביחס 4:3 לעומת כל טאבלט שזמין כרגע.

2. באייפד בעיקר אני גולש באינטרנט בדפדפן. דפדפן המובייל ספארי של אפל ברוב המקרים אוכל את הכרום על לארוחת בוקר מבחינת ביצועים. הוא כמובן פחות נוח, אבל אני מוכן להקריב את זה לטובת הביצועים.

התכוונתי לרוב הדעות ולא לדעה שלי או שלך או של מישהו אחר.

המערכת של יותר ידידותית אין מה לעשות (חלק מהסיבות לזה הם גם כמה חסרונות שהרבה מדברים עליהם, למרות שמבחינתי הם לא חסרונות - אבל לא נכנס לזה עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח שיש מה לעשות, וזה שלך המערכת יותר ידידותית לא אומר שזה נכון עבור הרוב. הטיעון שלך חסר משמעות ללא גיבוי. סקרים שנערכו ב 2013 הראו תוצאות לא מאוד רחוקות, ומאז אנדרואיד כל הזמן צועדת קדימה. דבר אחרון, יש להבחין בין פשטות שימוש לבין ידידותיות. אולי פשוט יותר, אבל בכל הקשור לידידותיות הדבר נתון לויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם מילפורד מבלבל בשכל, סוללה נשלפת זה בונוס, כאשר המכשיר נופל למים, נתקע או קופא(קורה לעיתים באנדרואיד), או כאשר יש לך מטען חיצוני וסוללה נוספת שקיבלת עם המכשיר, כמו במכשירי ה-G3 שנמכרים עם סוללה נוספת ומטען חיצוני, הרחבת כרטיס היא תוספת ברוכה.

נא לתקן בכותרת, המסך קמור ולא קעור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer, אולי פיספסת, אבל אני משתמש גם ב-Note 2 (פרטי) וגם באייפון 6 (מהעבודה). הדיעה שלי על האייפון לא מגיע מקריאה בפורומים, אלא משימוש יומיומי. החומרה של האייפון דווקא סבירה. יש לו מעבד מהיר, מסך בהיר, זמן סוללה טוב, אבל מסך קטן וכמובן שאין אפשרות להחליף את הסוללה או להוסיף כרטיס זכרון. אבל אם האספקט הזה של הטלפון סביר, מערכת ההפעלה היא דרעק שלא מהעולם הזה.

דוגמה? באנדרויד כשאתה פותח מסך (נניח מסך הגדרות) אתה יכול ללחוץ על כפתור Back (שנמצא מימין לכפתור ה-Home) ותמיד, אבל תמיד, המסך ייסגר ותחזור לאיפה שהיית קודם. גם ב-Windows מאז ומעולם במצב דומה לוחצים על כפתור Esc בפינה של המקלדת והדיאלוג נסגר מבלי לבצע שינויים. באייפון לעומת זאת בכל מסך יש שם אחר לכפתור שמחזיר אותך לאחור, ולפעמים גם יש לו מיקום אחר. באפליקציית הדואר למשל הכפתור Cancel מופיע בשלושה מקומות שונים, בתלות כנראה במפתח שהיה אחראי אצל אפל לכל מסך - פעם הכפתור הזה נמצא למעלה מימין, פעם הוא למעלה משמאל ופעם הוא למטה. לפחות השם שלו עקבי. לפעמים קורה גם שאין בכלל כפתור ליציאה ממסך והדרך היחידה לחזור מבלי לעשות שינויים (או מבלי לנחש איזה מחווה מחזירה את מצב התצוגה הקודם) היא, תחזיק טוב, להרוג את האפליקציה ולהתחיל אותה מחדש. יש לי עוד הרבה דוגמאות אחרות, אבל הנושא הזה במיוחד רקוב ב- וממחיש יפה כמה שה"ידידויות" של המערכת הזו היא פיקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם מילפורד מבלבל בשכל, סוללה נשלפת זה בונוס, כאשר המכשיר נופל למים, נתקע או קופא(קורה לעיתים באנדרואיד)

ואני מבלבל בשכל? חחחח!!!

אין שום בעיה לעשות ריסט "חומרתי" גם בלי לנתק פיזית את הסוללה, תחזיק את כפתור הכיבוי כמה שניות ותראה בעצמך. אתה גם יכול לחפש בגוגל אם אין לך מכשיר עם קבועה ותקוע (...) בשלוף.

נופל למים? חביבי אם המכשיר שלך לא מוגן נגד מים והוא נפל למים שליפה של הסוללה זה לא מה שיציל אותו. מעבר לזה, העובדה שהוא לא מוגן מים זה חיסרון בפני עצמו! הגלקסי אגב הוא דווקא כן (אני מאמין, זה לא צויין בכתבה אבל ה-5 מוגן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתעלמים מחוזקה די משמעותית ועקבית של - המצלמה. למכשירי הגלקסי כמעט תמיד אחת המצלמות המוצלחות בשוק בעת יציאת המכשיר וכנראה שכך זה יהיה גם כאן.

העיצוב החדש די נאה סה"כ. בסדר, הם השאילו אלמנטים מסויימים מאפל. כולם משאילים רעיונות מכולם.

המכשיר הקודם שלי (ATIV S) היה של והייתי די מרוצה ממנו. לכל מכשיר יש חסרונות, אבל אני חושב שסמסונג בסך הכל מעמידה לרוב מכשיר שאין לו שום חסרון מהותי כמכשיר הדגל שלה. בלי הרבה קשר לזה, אני פשוט לא מאמין בלקנות מכשירי דגל חדשים כי לטעמי זה דבילי ביותר לשלם על מכשיר סכומים כאלה (3K - 4K).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במכשיר החזק ביותר בשוק בלי שום חסרון מהותי. לפי מבחנים שעשו מעבד Exynos 7420 ב-S6 מרסק את 810 ב- 9M לחתיכות קטנות. מצלמה ומסך כנראה הטובים ביותר שיש בשוק. סוללה לא נשלפת זה באמת שטויות. ב-Note 2 שלי יש סוללה נשלפת ולא שלפתי אותה פעם אחת. העיקר הרחבת גם לא חסרון מהותי בשבילי. יש לי כרטיס 64GB קלאס 10 שעשה לי הרבה מאוד בעיות. אין כמו מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרונות המהותיים של מכשירי סמסונג זה הנעילה האזורית וה- KNOX. אני מקווה שהם ימשיכו לרדת במכירות עד שיפול להם האסימון.

לגבי חוסר בסוללה נשלפת, עוד אפשר להשלים (לדעתי חיסרון משמעותי, במיוחד אם מדובר במישהו שמחזיק הרבה זמן את המכשיר והסוללה המקורית יוצאת לפנסיה), אך החוסר בכרטיס נשלף הוא Deal Breaker מבחינתי, אני משתמש בכרטיס 64GB מהיר בנוסף ל- 32GB שיש במכשיר, מה שאומר שאם אני הולך על ה- S6 אצטרך לרכוש את גרסת ה- 128GB. אני בטוח שעלות של כרטיס של 64GB בין המהירים ביותר כ- 40$ לא תתקרב לעלות ההפרש בין גרסת S6 32GB לבין S6 128GB ולגבי הזמינות אני בכלל לא מדבר הסבירות היא שלא נראה בקרוב או בכלל את הגרסה הזו בארץ היא גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנבויז של סמסונג Pre-S6

"אין לכם סוללה נשלפת! אנחנו יכולים להחליף!"

"אין לכם זיכרון ניתן להרחבה! אתם תקועים עם מה שיש!"

"אין לכם עמידות במים!"

"מתכת נשרטת!"

"מסך QHD זה מיותר! עדיף Super Duper Pooper ב-1080P!"

פאנבויז של , Post-S6:

"סוללה נשלפת זה לא טוב! המכשיר נופל והיא יוצאת!"

"זיכרון מובנה הרבה יותר אמין ומהיר, מי בכלל צריך כרטיסי זיכרון!"

"עמידות במים זה סתם גימיק, אתם לא תשחו עם הפלאפון!"

"איכות בנייה הכי טובה ועיצוב מקורי!"

"פחחח תראו את ה-M9 הזה עם המסך 1080P שלו, QHD הכי טוב, אמרו לי שזה Quad HD = 4K!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנבויז של סמסונג Pre-S6

"אין לכם סוללה נשלפת! אנחנו יכולים להחליף!"

"אין לכם זיכרון ניתן להרחבה! אתם תקועים עם מה שיש!"

"אין לכם עמידות במים!"

"מתכת נשרטת!"

"מסך QHD זה מיותר! עדיף Super Duper Pooper ב-1080P!"

פאנבויז של סמסונג, Post-S6:

"סוללה נשלפת זה לא טוב! המכשיר נופל והיא יוצאת!"

"זיכרון מובנה הרבה יותר אמין ומהיר, מי בכלל צריך כרטיסי זיכרון!"

"עמידות במים זה סתם גימיק, אתם לא תשחו עם הפלאפון!"

"איכות בנייה הכי טובה ועיצוב מקורי!"

"פחחח תראו את ה-M9 הזה עם המסך 1080P שלו, QHD הכי טוב, אמרו לי שזה Quad HD = 4K!!!"

זה הדבר הראשון שחשבתי עליו כשקראתי את הכתבה על המפרט והנתונים של הגלאקסי החדש. אבל לא אמרתי כלום כי היו אומרים שאני פנבוי של אפל ושהדעה שלי לא אוביקטיבית....

תכלס זה ממש לא מעניין אותי.

אני מרוצה עם האייפון שלי ושום לא גרם לי (בנתיים) לשנות את דעתי.

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...