הזמנה מחו"ל לארץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה מחו"ל לארץ

TheWave

Recommended Posts

כאן בצה"ל אנחנו עושים דברים מפגרים כאלו כל הזמן. שולחים אי מייל לחברה, מבלבלים להם את המוח, אומרים להם שאנחנו צריכים את הציוד הזה ASAP (מהר ככל האפשר) ושואלים אם יש ספק פה ושם. עכשיו ההבדל הוא שאתה שואל אם יש יבואן בארץ או ספק שמיבא לארץ כי ככה אף אחד לא יקח ממך תוספת משלוח או משהו כזה. אם אתה רוצה, אני יכולה לשאול דרך הדואר הצבאי עם החתימה והסימוכים ככה לעשות רושם ולבלבל במוח ולכתוב Israeli Navy Supply Base למטה ואולי הם יענו יותר מהר. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי זה כל כך מגניב, את יודעת כמה דברים אפשר לעשות עם החתימה הזאת ? את יודעת כמה עולמות אפשר לפתוח בעזרת הצבא החביב שלנו, אוי כייף לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להזמין מ- לארץ.

בכלל אין חנות מחשבים ששולחת לארץ עד כמה שידוע לי, וזה גם דיי מטומטם.. גם כי המשלוח יעלה מלא וגם כי יהיו לך בעיות עם האחריות במקרה הצורך, ככה שבכל מקרה זה לא יוצא הרבה יותר זול מהארץ.

ו-Merrymoon, את מדברת על חברות שמייצרות בד"כ, ככה שבאמת יש מה לדבר על יבואנים וכו'.. הוא מדבר כאן על חנות עם חלקים ספציפיים שהוא רוצה. אבל הם לא יצרנים או יבואנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEWEGG - כמו שאמר BIODOME - לא שולחים לא רק לארץ, אלא בכלל הם מוכרים רק בארה"ב ...

יש לי אתר מצויין - טיפה יותר יקר מ NEWEGG ששולח לישראל - יש רק הגבלה של 150 דולר להזמנה כולל משלוח - אז זה די מגביל ...

אבל היום הזמנתי מהם MOBILE XP 2500 בקצת פחות מ 500 שקל כולל משלוח ... - שזה לא רע בכלל בכלל ...

האתר - WWW.EXCALIBERPC.COM

אה, הם עובדים רק עם ללקוחות בינ"ל - לתשומת ליבכם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופותח הת'רד ציין שהוא מעוניין במחשב שלם..

אני רוצה לקנות מחשב מהאתר www.newegg.com

אבל אני לא יודע איך להזמין את המחשב לארץ.

מישהו יכול להגיד לי איך מזמינים מחשב לארץ וכמה זה יעלה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להזמין מ- לארץ.

בכלל אין חנות מחשבים ששולחת לארץ עד כמה שידוע לי, וזה גם דיי מטומטם.. גם כי המשלוח יעלה מלא וגם כי יהיו לך בעיות עם האחריות במקרה הצורך, ככה שבכל מקרה זה לא יוצא הרבה יותר זול מהארץ.

ו-Merrymoon, את מדברת על חברות שמייצרות בד"כ, ככה שבאמת יש מה לדבר על יבואנים וכו'.. הוא מדבר כאן על חנות עם חלקים ספציפיים שהוא רוצה. אבל הם לא יצרנים או יבואנים..

אנחנו עובדים גם עם יצרנים וגם עם יבואנים כך שאין דאגה ואם יש להם יבואנים אפשר ליצור קשר איתם. דההההה.

בנוגע לחתימה, כל אידיוט יכול! רק שלא אצל כל אידיוט יש אי מייל פרטי שעולה יאמבה כסף ומתחיל ב- ilnavy2@act או חרטא כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור נחמד עם הפנטזיה על המייל הצבאי והחותמת ...

קודם כל - בהנחה שלא התפוצצו מצחוק ברגע קבלת ה"הזמנה" - הם לא התפלאו שניירת רשמית לא עוברת בצורה מסודרת כמו בכל הזמנה של גופים עסקיים / ממשלתיים ?

ונניח שזה עבר ...

כשמגיע רגע התשלום - היבואן/יצרן שאתם "עובדים" מולו - לא יתפלא אם עבור ההזמנה שהוא קיבל - משלם אזרח ולא המדינה ?

מאיפה אנשים מביאים את השטויות האלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...