יש למישהו ניסיון עם השולחן המתכוונן מאיקאה? (BEKANT) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו ניסיון עם השולחן המתכוונן מאיקאה? (BEKANT)

lesForce

Recommended Posts

אהלן

החלטתי להחליף את השולחן הנוכחי מפני שהוא גבוה מידי עבורי (76 ס"מ) וגם בעל פלטה עבה, בשולחן אחר בתקווה שיקל על כאבי הכתפיים שאני חווה כבר תקופה ארוכה בעקבות שימוש ממושך במחשב.

ראיתי שאיקה מציגה שולחנות עם רגליים מתכווננות שעל פי האתר שלהם ניתן לכוון את הגבוה בין 65 ס"מ לעד 85 ס"מ. דגם BEKANT.

למישהו יש חוות דעת על השולחנות הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבחר משטח ואז תוסיף לזה עוד 4 רגליים מתכווננות וסיימת.

זה מה שאני עשיתי. בכ- 450 ש"ח אפשר להרכיב אחלה שולחן (ספציפית קניתי את המשטח HILVER. אחלה משטח, נראה מעולה, אבל יכול להיות קטן מידי עבורך. לדעתי בדיוק בגודל המתאים)

ברוב המשטחים יש גם חורים מובנים לרגליים ככה שלא צריך לקדוח חורים - אבל תשאל מישהו בחנות. אבל שים לב שבמשטח זכוכית אין להם חיבור לרגליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסובב את הרגל כדי לשחרר אותה, ואז אפשר להחליק אותה פנימה או החוצה מהמעטפת. כשאתה מזיז את הרגל לגובה המתאים אתה מסובב אותה לצד השני כדי לנעול.

אפשר לשנות את הגובה על מילמטרים בודדים (למרות שזה קצת קשה להגיע לתוצאה ממש מדוייקת אלא אם אתה ממש מתאמץ לא להזיז את הרגל כשאתה מסובב אותה לנעילה) ויש לך סימון גובה על גבי הרגל..

אבל את ה-

BEKANT נראה שקצת יותר קל לכוונן כי יש רק 2 רגליים שצריך לכוון במקום 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נשמע ממש טוב האמת.

איך הרושם שלך לגבי העמידות\יציבות? מסיבי מספיק בשביל להחזיק מעמד לשנים?

ה-BEKANT נראה לי מתכוונן באופן חשמלי (אלא אם כן הגירסה שמוכרים בארץ ידנית, אני צריך לבדוק), מה אתה אומר יתרון או דווקא חסרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מרגיש שיחזיק שנים. מקסימום אחליף רגליים, אבל המשטח בהחלט יחזיק.

בנוגע ל- BEKANT אם אתה מחליף גובה של השולחן לעיתים קרובות (לדוגמה מחליף בין שולחן עמידה וישיבה כמה פעמים ביום) אז מנגנון גובה חשמלי בהחלט יהיה עדיף אחרת אין לזה ממש טעם, אתה הרי פעם אחת תכוון את הגובה ולא תשנה יותר, אולי פעם בכמה חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יותר אמין לאורך זמן, המנוע החשמלי או המנגנון סיבוב הידני...

כרגע אני נוטה ללכת על אותו שילוב בדיוק שאתה קנית, נראה מצויין. יש מצב לתמונה? אני רוצה לראות איך הצבע של ה-HILVER נראה? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...