מיקרוסופט VS אפל: רבעון שיא לאחת וירידה ברווחים לשניה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט VS אפל: רבעון שיא לאחת וירידה ברווחים לשניה

taltarablus

Recommended Posts

אפל ומיקרוסופט הציגו את התוצאות הפיננסיות שלהן לרבעון האחרון של 2014, עם מספר נתונים מעניינים במיוחד המרמזים על כיוון החברות בהמשך הדרך

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%a1%d7%95%d7%a4%d7%98-vs-%d7%90%d7%a4%d7%9c-%d7%a8%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%9f-%d7%a9%d7%99%d7%90-%d7%9c%d7%90%d7%97%d7%aa-%d7%95%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%93%d7%94-%d7%91/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אנשים יבינו שהקלף של אפל זה ה

והשילוב שלה עם החומרה האיכותית והעיצוב

אנשים יודעים טוב מאד מה יש בשוק ומחירים

אבל החוויה שאפל נותנת אף אחד לא יכול לתת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אנשים יבינו שהקלף של אפל זה ה

והשילוב שלה עם החומרה האיכותית והעיצוב

אנשים יודעים טוב מאד מה יש בשוק ומחירים

אבל החוויה שאפל נותנת אף אחד לא יכול לתת

תרשה לי לגחך :smiley1::smiley1::smiley1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, אפל מבינה הכי טוב בחווית משתמש. דוגמא הכי דיבילית ופשוטה...

הכפתור הפיסי של אפל שאתה יכול לפתוח איתו את האייפון ולעשות איתו כל מיני דברים...

אין צורך בכלל לחשוב כשאתה רוצה לפתוח את האייפון, זה נשמע טיפשי אבל...

בהרבה מכשירי אנדרוייד הכפתור שפותח את המכשיר נמצא בצד המכשיר ולא בחזית. למשל בNEXUS 10 זה נמצא באחת הפינות וכל פעם שאתה רוצה לפתוח את המכשיר אתה צריך לבדוק את כל ארבע הפינות כי קשה לדעת איפה בדיוק הכפתור הזה. זה לא משהוא שקל לזהות, המכשיר נראה די סימטרי ברובו.

בעבר היו לחלק ממכשירי אנדרויד גם כתפור פיזי בחזית, אבל נראה לי שכיום אין.

עוד דבר, למשל כשרוצים לסגור אפליקציה בLOLLIPOP באמצעות SWIPE. זה עובד כל כך גרוע בANDROID, לוקח לי לפחות 3 פעמים עד שאני מצליח להעיף את האפלקציה. בעבר זה לא היה ככה, אבל עדיין מראה שהם סתם עושים דברים מבלי שהם מבינים אם זה טוב או לא.

כל מיני דברים כאלה של חווית משתמש שבאפל חשבו על כל דבר ובANDRIOD עשו משהו מבלי לחשוב יותר מדי.

הייתרון של MS למשל זה שיש להם את הכלים הכי עוצמתיים וטובים למפתחים. OPENGL זה API די מחורבן וDIRECTX לוקח אותו בגדול. מה גם שלMS יש מערכת הפעלה אחת לכל המכשירים מבוססי חלונות ואילו בAPPLE יש מערכות הפעלה נפרדות לMAC ולIPHONE. זה ייתרון גדול למפתחים(בWINDOWS).

ואל נשכח שANDROID היא אחת הפלטפורמות עם סביבת הפיתוח וכלי מפתחים הכי גרועה שהייתה אי פעם.

דבר נוסף זה שאפלקציות בANDROID צורכות פי שתיים זיכרון בגלל מימוש מחורבן של JAVA.

אז כשיש לך 2GB RAM באנדרויד זה לא משתווה ל1GB RAM של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sargon, מה שאתה מתאר זה כבר עניין של הרגל.

אפל לא עשו שום דבר מיוחד בעובדה שהם שמו את הכפתור למעלה. אני למשל, לא סובל את זה שהוא למעלה.. כי מתי אתה מחזיק את הפלאפון והאצבע שלך נמצאת למעלה? בד"כ תופסים אותו מהצדדים ושם יש כפתור נעילה וזה נוח. יש כאלה שיגידו שכפתור בגב המכשיר זה הכי נוח, כל אחד עם ההרגל שלו.

לסגור אפליקציות, לעשות סוויפ, בחיים לא נתקלתי בקושי, כנראה הטאץ שלך דפוק או משו. אני סוגר 10 אפליקציות פתוחות ב3 שניות

IOS היא מערכת מאוד יעילה, אין מה להגיד. זה אולי הפלוס היחיד שלה מבחינתי, למרות שראיתי מכשירים איטיים של לעומת המרובע ליבות שלי עם 2 ג'יגה ראם.

אבל מעבר לזה, זה עניין של המשתמש.. להלל חברה אחרת בגלל דברים שמשתנים עם הטעם זה דבילי (ומאוד מתאים לפאנבויז). זה עניין של העדפות אישיות.

אל תשכח שIOS וסביבת הפיתוח שלה ממומנת ע"י ענקית כמו עם הכנסות מהמערכת.

אנדרואיד זה חינם, נכון שזה ממומן ע"י , אבל הם לא באמת מרוויחים מזה מיליארדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעריץ של אפל אפילו אני לא אוהב אותם, אבל היתרון הנוסף והגדול לאפל והIOS זה התיאימות לאפליקציות שכמעט כולם עובדים ללא בעיה , באנדרואיד מכיוון שיש כל הרבה סוגים של סמארטפונים , יש המון בעיות עם תמיכה מלאה באפליקציות בגלל ריבוי בשינוי החומרה , באפל יש רק אחד עם אותה חומרה לא משנה עם זה סידרה 6 או 5 או 4 ........

כנ"ל לגבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק עיניין של הרגל. זה חווית משתמש. ברור שאפשר גם להתרגל לממשק הגרוע ביותר... זה לא סותר.

ואני לא מדבר על הכפתור למעלה אלא על הכפתור עם הטביעת אצבע(בחלק מהמכשירים). מאוד קל למצוא אותו אם אתה צריך להפעיל את המכשיר ממצב שינה. וגם יותר קל למצוא את כפתור ההפעלה כי אתה יודע איפה הלמעלה של המכשיר.

הנקסוס 10 הוא נראה סימטרי לחולטין בחזית. קשה מאוד למצוא את הכפתורים הפיזיים שלו.

חחח והטיעון האחרון? מה הקשר?

מה איכפת לי מי ממן את זה? אני מדבר על המוצר הסופי.

ואיזה טיעון זה שהANDROID בחינם אז מה יש דולרים שכתוב עליהם ורק בהם יכולה להשתמש בשביל להשקיע במערכת הפעלה?

אתה נשמע פה הפאן בויי. אני ממש לא פאן בויי.

למען האמת אני לא מעריץ אוליי אף אדם או חברה בעולם הזה. אני לא מתלהב מסטיב ג'ובס למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...