מחפש מחשב לתיכנות (מדעי מחשב) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב לתיכנות (מדעי מחשב)

new_shady

Recommended Posts

שלום, אני מחפש מחשב נייד בעיקר לתיכנות וגלישה באינטרנט. חשוב לי שיהיה מהיר עם SSD, סוללה טובה ולא כבד מידי. חשבתי על LENOVO YOGA 2 PRO. מה דעתכם על 13 אינץ' לתיכנות (אני לומד מדעי מחשב) ומה אתם חושבים על הרזולוציה הגבוהה של המחשב? עלולה ליהיות בעייתית?

3200 x 1800

Lenovo Yoga 2 Pro 2in1 13.3" TouchScreen Laptop Intel Core i7 8GB Memory 256GB Solid State Drive Yoga 2 Pro - 59418309 - Best Buy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בכל דיון שמטרתו היא בקשת המלצה לקניית מחשב נייד, יש לציין את התקציב המשוער לקניית המחשב בכותרת.

עד 1,200 דולר

. כמו כן, אם המחשב אמור להירכש במדינה שאינה ישראל - ציינו את המדינה במפורט.

ארצות הברית.

זאת משום שהדגמים הזמינים והמחירים שונים ממדינה למדינה.

רצוי גם לפרט במידת האפשר את הפרטים הבאים בגוף ההודעה:

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)

תכנות

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט?

לא חשוב עם מבריק או מעט ואני לא בטוח איזה כדי לתכנות

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר) לפחות

FHD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)?

לא

* משקל רצוי?

לא כבד מדי

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)

כמה שיותר ארוך

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...)

לא

* Bluetooth?

לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata)

SSD לפחות 128

* כונן אופטי?

לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?

לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?

כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנת עם ה-Y2P ונהנה מכל רגע (חוץ מאשר שיש לי באגים בקוד).

תודה לך על התגובה המהירה קודם כל!

איך המחשב הזה מבכינת המהירות? הדברים שהכי מדאיגים אותי זה המסך 13.3 שיכול ליהיות קטן מידי (אני באמת לא יודע אז אני שואל אתכם איך זה מרגיש לכנת עם כזה). דבר שני זה הרזולוציה, היא לא עושה בעיות? וכמובן מה דעתך על הסוללה?

אהה ויש שימוש כלשהו למסך מגה ולגמישות של המסך? אתה משתמש בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא קטן לי, אני די רגיל לעבוד עם מסך 13". בנוסף, הרזולוציה גבוהה כך שיש לי המון שטח עבודה - אני שם בכיף דפדפן בצד אחד ו-IDE בצד שני. אם זה קטן לך, תמיד אפשר לחבר למסך חיצוני. אני מסתדר טוב עם פונט קטן אבל זה בטח לא מתאים לכל אחד.

מבחינת מהירות - למה אתה מתכוון? ה- נותן תגובתיות מעולה, דברים עובדים מהר. לגבי המעבד, זה תלוי מה אתה הולך לעשות איתו. לחישובים כבדים מאוד הוא כנראה לא יתאים, תצטרך לחפש מחשב עם מעבד לא חסכוני וכנראה מרובע ליבות. לפרויקטים שלא דורשים כוח חישוב רציני, הוא מעבר למספיק.

הסוללה די טובה, על בהירות גבוהה ו-WIFI הוא מספיק ל-5-7 שעות, תלוי באופי העבודה (יכול להספיק אפילו לפחות שעות, תלוי כמה אתה מאמץ אותו).

לגבי הגמישות של המסך (או יותר נכון של ה-hinges) - זה נוח מסיבות ארגונומיות - כשאני מחבר למחשב מקלדת חיצונית, אז נוח לשים אותו במצב בו המקלדת מאחורה והמסך מקדימה. בנסיעות ארוכות אני לפעמים צופה באיזו סדרה ויכול לשים אותו במצב טאבלט או "אוהל". יצא לי להשתמש בו גם כטאבלט עם אמולציה של לטובת שפיתחתי. עזר לי להבין יותר טוב את ה-UX על (אין לי טאבלט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא קטן לי, אני די רגיל לעבוד עם מסך 13". בנוסף, הרזולוציה גבוהה כך שיש לי המון שטח עבודה - אני שם בכיף דפדפן בצד אחד ו-IDE בצד שני. אם זה קטן לך, תמיד אפשר לחבר למסך חיצוני. אני מסתדר טוב עם פונט קטן אבל זה בטח לא מתאים לכל אחד.

מבחינת מהירות - למה אתה מתכוון? ה- נותן תגובתיות מעולה, דברים עובדים מהר. לגבי המעבד, זה תלוי מה אתה הולך לעשות איתו. לחישובים כבדים מאוד הוא כנראה לא יתאים, תצטרך לחפש מחשב עם מעבד לא חסכוני וכנראה מרובע ליבות. לפרויקטים שלא דורשים כוח חישוב רציני, הוא מעבר למספיק.

הסוללה די טובה, על בהירות גבוהה ו-WIFI הוא מספיק ל-5-7 שעות, תלוי באופי העבודה (יכול להספיק אפילו לפחות שעות, תלוי כמה אתה מאמץ אותו).

לגבי הגמישות של המסך (או יותר נכון של ה-hinges) - זה נוח מסיבות ארגונומיות - כשאני מחבר למחשב מקלדת חיצונית, אז נוח לשים אותו במצב בו המקלדת מאחורה והמסך מקדימה. בנסיעות ארוכות אני לפעמים צופה באיזו סדרה ויכול לשים אותו במצב טאבלט או "אוהל". יצא לי להשתמש בו גם כטאבלט עם אמולציה של לטובת שפיתחתי. עזר לי להבין יותר טוב את ה-UX על (אין לי טאבלט).

תודה רבה זה מאוד עזר לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...