מעוניין להרכיב מחשב לחבר, חלקי יד שניה + חדשים (תקציב עד 2K, יש כרטיס מסך GTX680) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להרכיב מחשב לחבר, חלקי יד שניה + חדשים (תקציב עד 2K, יש כרטיס מסך GTX680)

OhayoNB

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?

2000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

לנצל הכל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

אם חייב, אפשר לחרוג נגיד עד 300 ש"ח בערך, אבל אם יש משהו ממש משתלם וטוב עד תציעו ונשקול את העניין

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג ותכני HD

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

League of Legends, Guild Wars 2, Dragon Age Inquisition, ועוד כל מיני MMO RPG שהולכים לצאת שהוא משחק, וכל המשחקים החדשים המדוברים כרגע, V וכו'

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

יש לו מסך 21 אינץ', אני לא יודע בדיוק את הרזולוציה, אוסיף בקרוב

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

עד כמה שאפשר בתקציב כזה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

כרטיס מסך, יש לנו GTX 680 Lightning

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

נגיד בערך 4

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

אציין בהמשך, בנתיים מפרט בלי OC

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית?

אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, אבל אפשר גם לקנות יד שנייה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

מתי שנצליח להרכיב מחשב עם חלקים נורמלים, בעיקרון כל חלק זול וטוב שנמצא נקנה, ולאט לאט נרכיב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

לא שדרוג מאסיבי כי אני מאמין שגם אי אפשר, כמה שאפשר.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

יש לנו כרטיס מסך GTX 680 Lightning, מחיר של מעבד שלא יהווה צוואר בקבוק לכרטיס הזה יהיה קצת בעייתי, אז אנחנו רוצים לבדוק אפשרות אם אפשר למצוא חלקי יד שנייה משתלמים וטובים.

יכול להיות שאנחנו משיגים את המארז והספק האלה:

Sharkoon REX3 Value Black ATX Case No PSU

(SeaSonic 620W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-620 (Retail

לא במחיר גבוה במיוחד, אבל השאלה האם הכרטיס מסך נכנס במארז, ואיך הוא בכללי?

לגבי הספק הוא אחלה לא ?

תקציב קצת בעייתי, נראה אם נצליח להרכיב משהו מעניין,

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט הכל אפשר לקנות מיד שנייה ולישון בשקט חוץ מספק ולוח אם. אלא שני רכיבים שממש ממליץ לקנות מחנות.

כרטיס 680 מושך כ 200W במקסימום. שאר המערכת נו נגזים ונגיד עןד 100. ספק טוב של 500 יספיק לך. כל הכרטיסים של נוידיה לוקחים פחות ופחות חשמל מדור לדור אז לא יהיה בעיה בשידרוג עתידי.

חוץ מזה כשאתה אומר משיגים זה חינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה שיש למסך שלנו :

1920x1080

משיגים זה אומר שיש לנו כבר gtx 680...

הוא היה שלי והוא קנה ממני כי שדרגתי ל970

יש לציין שאנחנו מעדיפים מעבד של אינטל ולא ..

ובואו נתחיל עם חלקים, למישהו יש משהו להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

אז אני מניח שספק ומארז הם לא חלק מהתקציב. עליהם שאלתי לגבי "השגנו".

מבחינת יד שנייה כמובן עדיף מבחינת תמורה לשקל.

מיד שנייה מעבד לתושבת 1150 I5 יעלה כ 600 שקל. יש עכשיו ביד 2 שני פירסומים. אם לא הולך בארץ אז ב 600 אפשר לקנות ב . וזה יהיה כולל משלוח.

כיוון שהתקציב לוחץ הייתי מוותר על דיסק קשיח ושם SSD בלבד. ממילה מחירים שלהם יורדים כל הזמן ועד שתרגישו שצריך עוד מקום אז יותר הגיוני לקנות עוד SSD.

SSD של 120 גיגה (חלונות פלוס 3-4 משחקים וכמה סדרות/סרטים) יעלה כ 250. משום מה אין הרבה הצעות ביד2 עכשיו אבל בEBAY יש חדשים ב 250 כולל משלוח.

לוח אם קונים רק חדש. לוחות אם תקציביים (שני סלוטים של בלבד) וחיבור לכ.מסך מסוג PCIE 2 יעלה באיזור 250.

RAM 8 גיגה בסטיק בודד ממש קשה למצוא מיד שנייה אז יש לך אפשרות או לקנות מחנות או לחסוך איזה 50 שקל ולקנות שני סטיקים של 4 גיגה ב 300. יד2 מפוצץ במודעות כאלה.

זהו. נשאר לך עודף לקנות למעבד באיזור 100 שקל.

ממש ממליץ להגדיל את התקציב. אם אתם קונים מארז וספק אז תגיד בכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , קודם כל תודה רבה על התשובה המפורטת..

קצת לא הבנת אותי,

לפני הכל, יש לנו גם HDD .. אז גם את זה לא צריך .

דבר שני, שאמרתי השגנו ספק ומארז , יש מישהו שמוכר את שני החלקים שציינתי למעלה , שאני מכיר אותו ויודע בוודאות שהחלקים שמורים הוא גר לידי וזה יהיה ממש טוב, אבל (ויש אבל גדול), הבנאדם הזה שיש לו את המארז וספק מוכר גם כרטיס מסך הארד דיסק וצורב, והוא כבר קבע עם קונה שאמור לבוא אליו ביום שבת ולקנות הכל , עכשיו אם הוא בסוף לא מוכר לנו ויהיה לי מזל, אני יוציא ממנו מארז וספק במחיר זול (הספק ממש טוב לא? אני מכיר את הדגם , ולגבי המארז, מספיק למחשב סטנדרטי כזה לא? הכרטיס מסך נכנס בו פיזית בדקתי, ואם אתה מכיר את המארז תגיד לי גם מה אתה חושב עליו) והספק והמארז הם כןןןןןןןןן חלק מהתקציב , התקציב בעייתי ממש אני מודע לזה.. אבל גם אי אפשר כל כך לחרוג משמעותית, זאת אומרת אם יהיה חייב אז 200 שקל זה בסדר אבל לא כל כך מעבר לזה.

לגבי מעבד? אפשר לקנות יד שנייה? כי אני לא חושב .. אבל אני מקשיב לכם כי התקציב מאוד מגביל אותנו וזה ההוצאה שדיי הכי עיקרית במערכת (חוץ מכ. מסך שיש לנו כבר)

קירור למעבד - יעלה בסביבות ה150? ואיזה לקנות? וחדש או משומש?

זכרונות - אחריות כל החיים ובדרך כלל משהו שלא מתקלקל כל כך, אפשר לקנות משומש באיזה 150 שקל או סלוט אחד של 8 או 2 שך 4 וסיימנו עם הסיפור הזה לא?

לוח - אמרת, נקנה חדש, מישהו ממליץ על לוח בערך עד 300 ש״ח שהוא סוקט 1150 ולוח שנחשב סבבה?

Ssd - שפתחתי את הדיון לא הייתי כל כך בכיוון של אסאסדי, אבל אם אפשר אנחנו יותר מנשמח להכניס את זה בתקציב הזה, למרות שלא חושב שאפשר, לגבי הארד דיסק יש לנו של המחשב הישן שלו.

ונשארנו עם ספק ומארז - שאני מאוד מאוד מקווה שאצליח לקנות ממנו את זה, ואם לא זה גם יהווה קושי עם התקציב לא?

חפרתי קצת יותר מדי , אשמח אם תגיבו ותנסו לעזור , נשמח מאוד תודה

עריכה:

איך הלוח הזה?

Gigabyte GA-H81M-S2PV

יש לו שתי יציאות SATA 3 .. לssd אם יהיה ..

תומך בזכרונות 1600/1333 מגה הרץ עד 16gb , התכנון הוא לקנות כרגע סלוט אחד של 8... ובעתיד עוד אחד של 8,.

Pcie ..

ובתכלס צריך יותר מזה?

מחיר שלו הוא 285 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 600 אתה קונה 4460 חדש ב . זה מעבד פחות טוב אבל גם מספיק לגיימינג. תציע 500-600. אין טעם לשלם יותר מ 600 כי במקרה שלך סכום יותר חשוב מיחס תמורה/מחיר

אני במקומך הייתי מחפש מעבד לתושבת 1155. עדיין ניתן למצוא לוחות תקציביים חדשים בחנויות ומעבדים יד שנייה יהיו זולים יותר.

I7-2500 עולה בערך 500 שקל. זה מעבד מעולה למשחקים ויש לו HT שנותן גם יתרון מסויים על פני I5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 600 אתה קונה 4460 חדש ב . זה מעבד פחות טוב אבל גם מספיק לגיימינג. תציע 500-600. אין טעם לשלם יותר מ 600 כי במקרה שלך סכום יותר חשוב מיחס תמורה/מחיר

אני במקומך הייתי מחפש מעבד לתושבת 1155. עדיין ניתן למצוא לוחות תקציביים חדשים בחנויות ומעבדים יד שנייה יהיו זולים יותר.

I7-2500 עולה בערך 500 שקל. זה מעבד מעולה למשחקים ויש לו HT שנותן גם יתרון מסויים על פני I5

i7 2500 עולה 500 ש"ח באיביי כ ו ל ל משלוח ?

ואני יציע 500 .. אם הוא יקבל אני חושב שאני ילך על זה..

ויקנה את הלוח שציינתי שתי הודעות למעלה, איך הוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/tradezone/Core-i7-2700k-lga1155-ad1056.html

ב YAD2.CI.IL יש עוד דוגמאות. ב יש גם ועוד איך. שאלה של סבלנות.

בקשר ללוח, קודם תשיג מעבד ונראה איזה תושבת הוא. לוח לא יברח.

תגיד, להתמקד על תושבות 1155 ו1150 בלבד נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תשמעו,

חבר שלי הציע רעיון..

לקחת את הלוח ASUS A55BM-E

ואת המעבד A10-7850K

הלוח הזה יתמוך בכרטיס מסך ? (GTX 680 Lightning)

ומה אתם אומרים בכללי על החשיבה לעבור ל- ?

אשמח אם תעזרו לנו, אנחנו חייבים את העזרה מאנשים שמבינים יותר ממנו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...