לבטי קניה - האם לשדרג\לקנות ומה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבטי קניה - האם לשדרג\לקנות ומה?

Muadib

Recommended Posts

נשבע שכתבתי את זה 3 פעמים וכל פעם היו בעיות אחרות עם הפורום (סליחה!)

בכל אופן, מפרט:

ThinkPad T420s - Express - 1 Yr Depot Topseller Warranty

Processor: Intel i7-2640M Processor (2.80GHz, 4MB L3)

Display type: 14.0 HD+ (1600 x 900) LED Backlit Antiglare Display, Mobile Broadband Ready

System graphics: NVIDIA NVS 4200M Optimus Graphics 1GB, Intel i7-2640M Processor

Total memory: 8 GB PC3-10600 SDRAM 1333MHz SODIMM Memory (2 DIMM)

Camera: 720p HD Camera

Hard drive: Intel 160 GB Solid State Drive, Serial ATA

Optical device: Recordable

System expansion slots: Express Card Slot & 4 in 1 Card Reader

Battery: 6 cell Li-Ion Battery - 66+

Integrated WiFi wireless LAN adapters: b/g/n

Integrated mobile broadband: Integrated Mobile Broadband - Upgradable

Accessories and options:

3Yr Base Warranty Extension

בכל אופן, הוא סוחב יפה מאד האמת פרט למחסור בזיכרון (אני סותם אותו רק עם הטאבים הפתוחים שלי) ונפח דיסק (טוב, גם המסך לא משהו בעיני והרמקולים מדכאים)

העניין הוא שיש לי תקציב של 500 פאונד שאני יכול להוציא בעקרון על מחשב\שדרוגים, אבל רק בזמן הקרוב וכנראה שרק באנגליה (מובן שאני יכול להוסיף עליו)

תוהה אם כדאי לי לקנות מחשב חדש (הייתי שמח להשאר עם לנובו), לשדרג רק ודיסק (אם כן, אז מה אני קונה?) או להוציא את הכסף על משהו אחר וחשדרג עוד איזה שנה שנתיים....

מה אומרים?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אה כן - שימושים עיקריים - עבודה משרדית, אבל גם קצת Solidworks, Rhino ופה ושם Photoshop, Illustrator, Indesign ואיזה Unity וקצת קוד לעיתים נדירות (לא משהו כבד).

מסתובב עם המחשב די הרבה.

(סליחה שיצא כל כך מבולגן.... היתה לפורום בעיה להבין את ה"העתק הדבק" מהמייל של לנובו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוסיף עוד סטיק זיכרון של 8GB (קנה במהירות 1600 שיהיה לך למחשב עתידי) ובכלל הייתי אחרי שנתיים~ להתקין מחדש את מע' ההפעלה (או להשתמש בפעולת השחזור להגדרות יצרן ולקבל מחשב "חדש"), הגיוני שאחרי שנתיים המחשב ירגיש קצת יותר כבד.

כונן כבר יש לך, אז מלבד תוספת מקום הוא אמור להיות סבבה מבחינת ביצועים.

אם חסר לך נטו נפח ואתה לא משתמש בצורב, אתה יכול לשים במקום הצורב של נניח 750GB-1TB.

מעבר לזה מחשב מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק במקום הצורב זה רעיון מעולה (ואם אני לא מתקין עליו דברים אלא רק מאחסן, אני יכול גם להחליף בניהם).

בקשר לזיכרון, אם אני מבין נכון, כרגע יש לי שני סטיקים של 4. אני לא יכול להחליף רק אחד ב8, לא? אז להחליף את שניהם בשני סטיקים של 8?

איך אני יודע מה יתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני סטיקים. יש בערך אלף דגמים ב .co.uk... ניסיתי למצוא ספציפית את אלה ששלחת ללא הצלחה. מה בעצם אני מחפש כדאי להיות בטוח שהם יתאימו?

כמו כן, נראה שלהחליף את הCD בדיסק זה לא דבר טריוויאלי כמו שציפיתי. יש המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא טריוויאלי? זה ממש ממש פשוט. (ראה סטיקי בראש הפורום להסבר נוסף על התהליך).

זה הזיכרון שאתה צריך:

http://www.amazon.co.uk/Crucial-SODIMM-1-35V-Memory-Module/dp/B007B5S52C/

המחיר נמוך בכ-20 ש"ח בלבד מאשר לקנות את זה בארץ. אם חשבת למצוא "מציאה" או מחיר נמוך משמעותית, אז זהו שלא ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...