המוקדן בעיריית ירושלים מאשר: לערבים מותר להחנות בניגוד לחוק - ליהודים אסור - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוקדן בעיריית ירושלים מאשר: לערבים מותר להחנות בניגוד לחוק - ליהודים אסור

Art Tatum

Recommended Posts

אני חושב שאם היה תקדים עדכני של כן אכיפה מחמירה על זריקת אבנים, השפוט בדוגמה שלך לא היה יכול לסיים את המשפט בכזאת קלות. נציגי התביעה היו יכולים לסתור את הטענה של השופט כבר במהלך המשפט

לא ניתן לחזור אחורה לאותו משפט, לא בטוח שבמשפט עתידי הכול יעבוד כמו שאני רוצה, אבל זה כן ממחיש כמה שתקדימים יכולים להיות קריטיים

קיימים סוגי תקיפה להם כן ניתן למצוא מקביל לא-ערבי. האם ניתן להציג אותם ביחד כבעיה גלובלית ? אם כן, יכול להיות שישתלם לעשות זאת : אם תציג לועדה X (שמכילה אולי "אוהבי ערבים") שערבים מעורבים במקרי אלימות, הועדה "תמרח" את קבלת ההחלטה בשביל לא "להפלות" את הערבים. אם תציג לה שהערסים מבת ים מעורבים באלימות ותביא דוגמאות של נפגעים מבת ים וגם ממזרח ירושלים, הועדה תתמקד פחות בכך שמדובר בערבים ותסכים לקבל החלטות להחמרת האכיפה על אלימות. הו אז תלך ותאכוף את כל האכיפה המוגברת על הערבים

השיקול באסטרטגיה זאת חייב לבוא לכל מקרה ספציפי. אם במקרה X כדאי, נצל זאת. אם במקרה Y לא כדאי או לא אפשרי, ותר על כך

בעיית החנייה היא הפחות חמורה מבעיות אחרות, שנוצרות על ידי ערבים, שהובאו בדיון זה. קטטה, ירי על שכונה, התארגנות לביצוע לינצ' וזריקת אבנים הן פעולות שבצורה ישירה מכוונות להרוג או לסכן בני אדם. חניית רכבים וחסימת נתיב - give me a break. זה לא יהרוג אף אחד בטווח המיידי (הסיכוי נמוך. טיעון האמבולנס - אם בכביש יש פקק כזה כנראה שהוא לא היה הכי מהיר גם בלי הרכבים החונים, ולאמבולנס עדיף ליסוע בדרך עקיפה בכל מקרה. תקן אותי אם אני טועה בהערכה זו)

אם ניתן לנצל מקרה זה בשביל להתחיל תהליך לאיסור על חסימת כבישים, ואם ניתן להזדרז, יכול להיות שכמה ימים נוספים של פקק בכביש זה אינם מחיר גדול מידי לשלם לעומת מה שאנחנו יכולים להשיג, אם אנחנו יכולים. יכול להיות שאני מצפה ליותר מידי

לא לכל הבעיות הלא-ערביות בארץ יש מקביל ערבי. לערס אם הקריוקי דווקא יש, הוא נקרא מואזין

התעמולה של הערבים פועלת גם על כמות כלשהיא של אזרחים בתוך המדינה, אזרחים אלו נקראים שמאל. יש את השמאל העיוור שאני קורא לו "אוהבי ערבים", ויש שמאל שמנסה להתייחס אובייקטיבית לטענות של כל הצדדים. הוא מיעוט בתוך הקבוצה שנקראת "שמאל", אבל הוא קיים. אם הטענות של הערבים מוצדקות ויש דוגמאות אמיתיות, מן הסתם שהוא יביא טענות אלה בחשבון. אם הטענות של הערבים יופרכו, יהיה להם הרבה פחות במה לשכנע קבוצה זו והיא תיטה פחות לתמיכה בהם ובטענות שלהם

בנוסף, ערבים זורקים טענות שונות גם לתקשורת העולמית, ואלו חוזרות אלינו כשפוליטיקאים מהעולם מגיעים להתערב ב "תהליך השלום". ככל שלישראל יהיו יותר הפרכות של הטענות השונות, הפוליטיקאים שלנו יוכלו פחות להיכנע ללחץ של אלה העולמיים, על ידי הפרכה ישירה של הטענות

תבין משהוא. אני לא כותב ספר תנ"ך. אני כותב תוכנית כלשהיא, שברור שהיא תעבוד בצורה חלקית בלבד ולא הכול ילך בדיוק כמו שמתוכנן. צריך להפעיל שיקול דעת עצמאי מתי ליישם משהוא ממנה ומתי לא, איפה ואיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...