הכחדת המין האנושי בדרכים לא אלימות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכחדת המין האנושי בדרכים לא אלימות.

Sargon

Recommended Posts

זוועות השואה הם ההוכחה שאין גבולות לרוע האנושי. השואה לבדה היא סיבה מוצדקת להכחיד את המין האנושי.

בני האדם הם יצורים אנוכיים ביותר ויותר מזה הם תמיד מדברים על "עתיד ילדינו". אז כשאנשים מדברים על עתיד הילדים הם מדברים על הילדים שלהם, לא ממש אכפת להם מילדים של אנשים אחרים.

בשביל להבטיח את עתיד ילדיהם אנשים מוכנים לגרום סבל בהווה לאנשים אחרים.

למה בעצם יש את כל המלחמות כיום? אנשים חושבים על העתיד, על מה יהיה בעוד מאה שנה ומה יהיה לילדים שלהם ולא לילדים של אנשים אחרים.

אם אנשים היו מפסיקים לעשות ילדים וחיים בשביל עצמם אז לא באמת היה להם סיבה להילחם כי הם היו דואגים לעכשיו ולא למה יהיה בעוד מאה שנה.

אם אני לא טועה היום יש את הכנס שבחלקו גם יחליטו החלטות לגבי ההתחממות הגלובלית.

אישית אני באמת מקווה שההתחממות הגלובלית כל כך נוראית כמו שמתארים אותה, ואני מקווה שהאפתיות והאנוכיות התיפוסית של העולם לא תאפשר לשתף פעולה ולהלחם בהתחממות הגלובלית.

כשהליברלים מנסים לכפות את האמונות שלהם על כולם וכשהאסלם מנסה להשתלט על העולם בכח הזרע אני מאמין שאין נקמה יותר מתוקה מלגרום לכך שכל המאמצים שלהם היו לחינם.

אז מה אתם חושבים? למה לא בעצם להכחיד את המין האנושי בדרכים לא אלימות? להנות מהחיים עכשיו בלי להילחם על עתיד הילדים.

בשביל מה כל המלחמות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוועות השואה הם ההוכחה שאין גבולות לרוע האנושי. השואה לבדה היא סיבה מוצדקת להכחיד את המין האנושי.

בני האדם הם יצורים אנוכיים ביותר ויותר מזה הם תמיד מדברים על "עתיד ילדינו". אז כשאנשים מדברים על עתיד הילדים הם מדברים על הילדים שלהם, לא ממש אכפת להם מילדים של אנשים אחרים.

בשביל להבטיח את עתיד ילדיהם אנשים מוכנים לגרום סבל בהווה לאנשים אחרים.

למה בעצם יש את כל המלחמות כיום? אנשים חושבים על העתיד, על מה יהיה בעוד מאה שנה ומה יהיה לילדים שלהם ולא לילדים של אנשים אחרים.

אם אנשים היו מפסיקים לעשות ילדים וחיים בשביל עצמם אז לא באמת היה להם סיבה להילחם כי הם היו דואגים לעכשיו ולא למה יהיה בעוד מאה שנה.

אם אני לא טועה היום יש את הכנס שבחלקו גם יחליטו החלטות לגבי ההתחממות הגלובלית.

אישית אני באמת מקווה שההתחממות הגלובלית כל כך נוראית כמו שמתארים אותה, ואני מקווה שהאפתיות והאנוכיות התיפוסית של העולם לא תאפשר לשתף פעולה ולהלחם בהתחממות הגלובלית.

כשהליברלים מנסים לכפות את האמונות שלהם על כולם וכשהאסלם מנסה להשתלט על העולם בכח הזרע אני מאמין שאין נקמה יותר מתוקה מלגרום לכך שכל המאמצים שלהם היו לחינם.

אז מה אתם חושבים? למה לא בעצם להכחיד את המין האנושי בדרכים לא אלימות? להנות מהחיים עכשיו בלי להילחם על עתיד הילדים.

בשביל מה כל המלחמות האלה?

להכחיד את המין האנושי זו הצעה של הליברלים,

ואז מה עשית בהצעתך בדיוק, הצטרפת לליברלים!

ההתחממות הגלובאלית לא קיימת, זו רק עוד הונאה תוצרת השמאל,

הגורמת נזקים של מאות מיליארדי דולרים בשנה למדינות המערב,

מייצרת עוד גופי פיקוח הרודים בציבור ובכלכלה,

ומפרנסת בעושר מקורבים ואינטרסנטים שהכינו את עצמם מראש להצלחת ההונאה.

תקוותך בנושא ההתחממות היא תקוות שווא...תקופת קרח היא הרבה יותר סבירה..

האנושות לא תיכחד, האנושות תסבול קשות.

הליברלים המחפשים אנרכיה ותומכים בטרור האיסלמי, והמוסלמים המטורפים מצד שני,

יביאו את העולם למלחמת עולם שלישית שתאפיל על מלחמת העולם השניה.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...