מתלבט בין 2 טאבלטים סיניים לסבתא צעירה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 טאבלטים סיניים לסבתא צעירה

alexkidd

Recommended Posts

היי לכולם.

אני מעוניין לקנות לאמא שלי טאבלט ליומולדת 62. השימושים שלה בעיקר: , , , צפייה בתמונות וסרטונים וקצת משחקים (ברמה של קנדי קראש, לא יותר)

אני מתלבט בין 2 טאבלטים:

אחד מבוסס אנדרואיד:

http://www.pandawill.com/icoo-d10gt-tablet-pc-rk3188-quad-core-101-inch-android-42-hd-ips-screen-16gb-silver-p91796.html

השני מבוסס וינדוס 8.1:

http://www.pandawill.com/voyo-a1-tablet-pc-windows-81-intel-z3740d-101-ips-screen-2gb-32gb-blue-p91873.html

היתרון באנדרואיד: קליל יותר, יש לו הרבה יותר , פחות חשוף לוירוסים ואיטיות אחרי זמן שימוש מסוים.

היתרון בוינדוס 8.1: הוא מציג בדיוק את השולחן עבודה כמו שהיא רגילה אליו מהמחשב, כולל עם סרגל מועדפים (יש דבר כזה באנדרואיד?)

אני אודה לכם אם תעזרו לי להחליט מה כדאי.

ושנה טובה לכולכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרום על טאבלט באנדרואיד די דומה לגרסה השולחנית במראה החיצוני. (סרגל מועדפים, טאבים).

אני חושב שאם הוא לא זקוקה לשימושים של מחשב שולחני עדיף לא לקנות ווינדוס זול. בסה"כ לאחר כל ההתאמות ווינדוס לא מתאימה לטאבלט ודי מתסכלת בשימוש כזה.

בנוסף עם החומרה הזו הטאבלט יהיה איטי.

כדאי גם שאם תרצה תוכל להוריד שתראה / תשמע עליה.

דרך אגב: אם התקציב שלך הוא באיזור 250 דולר אולי כדאי שתוסיף מעט לטאבלט של חברה נורמלית, מדגם ישן או מחודש. זה עדיף מכל סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב: אם התקציב שלך הוא באיזור 250 דולר אולי כדאי שתוסיף מעט לטאבלט של חברה נורמלית, מדגם ישן או מחודש. זה עדיף מכל סיני.

מחזק!

אף אחד לא אוהב לאכול פדיחות ומימושים ובלאגנים.ודאי שלא סבתות, צעירות ככל שיהיו.:s0403: (האייקון מיועד לגברים ונשים כאחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אני סגור על .

השאלה רק על איזה אתם ממליצים (משהו בטווח מחירים סביר וחייב להיות מסך גדול. 10" ומעלה)

אגב, לי יש סמארטפון סיני כבר קרוב לשנתיים והוא משרת אותי נאמנה ככה שאני לא חושב שתהיה בעיה מבחינת אמינות/איכות לטאבלט לעומת מותג מוכר

אבל אם לדעתכם אני טועה אשמח להמלצות.

עדכון: חשבתי ללכת על טאב 3. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...