קניית Moto X 2gen - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית Moto X 2gen

dans41

Recommended Posts

חיכיתי הרבה זמן למכשיר שיחליף את הS3 המזדקן שלי, אני חושב שהmoto x החדש הוא האחד.

רציתי לדעת מאיפה אני יכול לרכוש אותו בגרסה שתעבוד בארץ (כולל אנטנות LTE), אפשר דרך הmoto maker?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק עוד לגבי העברית.

במוטו g במכשירים מארהב לא היתה עברית. (מוטורולה מוחקת את קבצי השפות שאינן בתפריט ההגדרות).

כמדומני בחדש המצב שונה אבל תבדוק לגבי השפות הזמינות או האם ניתן להפעיל עם more locale.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישן?

אני קניתי כמה מארה"ב ורק פתיחת הבוטלואדר ושנמוך ל4.3 אירופאי עזרו.

(טרום העדכון ל4.4.3)

ישן? שבוע שעבר העברתי לעברית 2 מוטו G שנקנו באמזון. הם הגיעו עם 4.4.2 בלי אפשרות לעברית ואחרי עדכון OTA ל4.4.3 האפשרות נפתחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול ליצור ב Maker ולשלוח לארץ באמצעות Buy2usa וכו'.

הגרסה שתתאים ל LTE כאן היא של AT&T.(אני מתבסס על ויקיפדיה כאן, אז קח את דברי בערבון מוגבל)

.

דווקא בויקיפדיה לא כתוב מילה לגבי תדרי LTE של AT&T. אבל אם ללמוד מדגמים של מכשירים אחרים ברשת AT&T, לא תהיה תמיכה בתדרי 4G הישראלים.

לפי זה: http://www.gsmarena.com/motorola_moto_x_%282014%29-6649.php אין תמיכה, אלא רק לדגם האירופאי.

אני ממליץ להמתין קצת שהנושא הזה יתבהר, יחד עם עניין השפות. וחשוב מכך, לשמוע על מחלות ילדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך כמה זמן זה יתבהר? לגבי העברית זה נחוץ לי רק באפלקציות ספציפיות (וואטסאפ, מפות ועוד כמה, כל השאר באנגלית).

עוד שאלה, אם אני נותן השראות רוט אני יכול לקבל OTA? כי ראיתי שיש מכשירים שלא שמים להם TWRP והם יכולים להינות מהיתרונות של הרוט ולקבל עדכונים.

אני רוצה להחליף את המכשיר שלי בערך עד אמצע אוקטובר בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו נוסף. לא ברור לי מדוע לחכות ולקנות דווקא את המכשיר הזה מעבר למקדם פוזה. (הצורה והחומרים, שבאמת נותנים מראה יפה)

מחירו יקר - 550$ בארה"ב לפני מיסים לגרסת 32GB, לפני התאמות מיוחדות, (מראה עץ/עור) ולפני עלויות משלוח.

הוא נחות בחלק מהפרמטרים ממכשירים אחרים שהוכיחו את עצמם, ושעולים זול יותר.

דוגמה למכשיר המהווה אלטרנטיבה מצויינת - LG G2. הביצועים כמעט אותו הדבר, וחיי הסוללה יותר טובים. והמחיר - מינימום 60% פחות אם לא הרבה יותר, ויש לך אותו מחר בגרסה בינלאומית/ישראלית שמתאימה 100% לישראל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

תוך כמה זמן זה יתבהר? לגבי העברית זה נחוץ לי רק באפלקציות ספציפיות (וואטסאפ, מפות ועוד כמה, כל השאר באנגלית).

עוד שאלה, אם אני נותן השראות רוט אני יכול לקבל OTA? כי ראיתי שיש מכשירים שלא שמים להם TWRP והם יכולים להינות מהיתרונות של הרוט ולקבל עדכונים.

אני רוצה להחליף את המכשיר שלי בערך עד אמצע אוקטובר בערך.

תמיכה בשפה העברית תהיה בכל מקרה. לגבי ממשק הישומים. חלק מהם בוחרים את השפה אוטומטית לפי שפת הממשק.

לגבי רוט ו OTA. איך מישהו יכול לענות לך על זה? האם בכלל יש כבר רוט למכשיר? אפילו במכשירים "תומכים" יש דיווחים סותרים על כאלו שעובד להם וכאלו שלא. בכל מקרה, זה לא בדיוק שיקול, כי ביטול רוט אפשר לעשות ב 5 דקות.

לגבי דגמים. אני מאמין שיתבאר בקרוב ברגע שהמכשיר יגיע לאירופה. לגבי מחלות ילדות קלות וחמורות. תדע רק בעוד כמה שבועות לפחות, כאשר יחלו תלונות או שלא.

נ.ב. ביקורת מלאה של אננד. http://www.anandtech.com/print/8523/the-new-motorola-moto-x-2014-review

בקצרה, לא התלהב כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לרכוש אותו בגלל האיכות חומרים והממשק, מאוד אהבתי את מה שהם שינו בממשק המקורי של גוגל, אני באמת חושב שאני לא צריך יותר מזה, בנקסוס מרגישים לפעמים שמשהו חסר.

הLG G2 מכשיר טוב פשוט פחות מתאים לי לדעתי, אני לא אוהב את הממשק של מהתנסות אצל חברים, מאוד מזכיר את הממשק של שגם אותו הספקתי לשנוא.

ומהניסיון שלי להחליף למכשירים האלה רום זה מפתח להרבה בעיות ממחסור בדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, אין בעיה במקרה של ה G2.

אני ב G2 עם רום מבוסס LG. משתמש ב CloudyG3 שהוא רום של ה G3 שהותאם ל G2. (עובד מהיר ויציב לפחות כמו הרום המקורי) אבל מדיווחים שונים, רומים מבוססי AOSP כגון CM ואחרים יציבים לחלוטין ב G2.

זה לא מפתיע, מכיון שכיום כל המכשירים משתמשים באותה חומרה של qualcomm. שזה אומר דרייברים פתוחים שמתעדכנים כל הזמן. גם LG משחררת את קוד המקור של הקרנל של ה G2 בשלמותו, שאחרים משתמשים בו כדי לשחרר קרנלים משופרים עם דרייברים עדכניים.

אתה בכלל לא חייב להחליף רום. בעזרת ה experience launcher ו xposed, אתה יכול לגרום למכשיר להראות ולהרגיש כמעט כמו כל רום מבוסס AOSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...