האם הטלפון Motorola Droid Mini יעבוד בארץ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הטלפון Motorola Droid Mini יעבוד בארץ?

Dubliner

Recommended Posts

אני מחפש טלפון קטן זול וחזק ויש לי אפשרות לקנות בארה"ב בשבועיים הקרובים.

ראיתי שה-Droid Mini מקביל מבחינת חומרה לנקסוס 4 פחות או יותר.

בגודל הוא 121 מ"מ עם מסך 4.3 שזה מבחינתי גודל אידיאלי.

ראיתי שמוכרים גרסת unlocked בכ-$200.

השאלה היא האם הטלפון הזה יעבוד בארץ עם סים ישראלי? אני שואל כי אני רואה שזה טלפון שיוצר בלעדית עבור Verizon.

האם למישהו יש נסיון עם הטלפון הזה?

האם לדעתכם ישנם מכשירים נוספים שכדאי לקנות בארה"ב שהם גם חזקים, גם קטנים (פיסית, לא רק מסך) וגם יעלו פחות מ-1000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה אבל לא התייחסתם למה ששאלתי.

Moto G החדש מכשיר ענק עם מסך 5" ושוליים ענקיים, יותר גדול מאייפון 6. אני מחפש מכשיר קטן.

אגב למה המחיר נראה לא הגיוני? נראה לך גבוה מדי או נמוך מדי?

שני הטלפונים של כבר יותר בכיוון אבל הם גדולים יותר וחלשים יותר מ-droid mini. יש להם חומרת מכשירי ביניים (נכון ל-2013) בעוד לדרואיד מיני יש חומרת ספינת דגל (גם נכון ל-2013).

אם יש עוד הצעות אשמח לשמוע.

בכל מקרה אשמח לקבל תשובה לשאלה הראשונה - האם מובטח שטלפון unlocked יעבוד עם סים ישראלי או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מוטורולה דרואיד מיני יתמוך ברשתות הסלולר בארץ בדור שני ושלישי אך לא בדור רביעי.

2. מה בכך שהמוטו ג'י החדש צמח ל חמישה אינצ'? קנה את גרסת הדור רביעי ה"ישן" (שיצא לפני כמה חודשים בסך הכל). בגרסה האירופאית תומך בlte בארץ.

3. למעט העובדה שלמוטורולה דרואיד מיני יש 2 ג'יגה ראם אין כמעט הבדלים בחומרה בין כל הטלפונים שהוזכרו פה. למוטורולה דרואיד מעבד סנאפדראגון S4 פרו ולמוטו ג'י ולשני הlg סנאפדראגון 400. יש הבדל אך הוא ממש לא משמעותי כפי שעשית ממנו.

הlg l9ii לא תומך בדור רביעי אך בעל מצלמת 8 מגה פיקסל.

פחות או יותר טלפונים זהים לכאן ולכאן.

- - - תגובה אוחדה: - - -

השוואה טכנית בין מוטו g LTE למוטורולה דרואיד מיני:

http://www.phonearena.com/phones/compare/Motorola-Moto-G-LTE,Motorola-DROID-Mini/phones/8655,7993

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...