אייפון 6: גדול יותר, סטנדרטי יותר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 6: גדול יותר, סטנדרטי יותר

אורח טל טרבלוס

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שעבר כבר מזמן לאנדרואיד עדיין מצער אותי שחברה שפעם היית מובילת שוק בחדשנות פשוט נגמר לה הסוס.

והדבר הכי עצוב הוא שכמו האמרה על הפראיירים אנשים עדיין ימשיכו לקנות מוצר ישן עטוף בעטיפה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמר להם הסוס, חומרה בת שנתיים:

[ATTACH]6812[/ATTACH]

דווקא ממך עידן, לא ציפיתי ליפול בזה.

זה כמו שתשווה מעבד ארבע ליבות מסדרת Q הנושנה ל-I7 דור 4.

לשניהם יש 4 ליבות.

שניהם רצים בתדר דומה.

אינטל ממחזרת! אינטל מוכרת לנו טכנולוגיה של הדור הקודם!!

לא.

אמור לי, כמה פעמים השתמשת ב- בשנים שהוא היה קיים על אנדרואיד? אה, לא השתמשת בו, חבל כי יכולת לשלם..אה רגע. לא הייתה פלטפורמה אחידה ובעלת פריסה רחבה לתשלום ב- עד היום...

לאמא שלי יש נקסוס 4. היא שונאת אותו. מתחמם, נתקע, עדין, מסך לא בהיר, סוללה חלשה. גם לו היה . עובדה שהיא מוצאת את האייפון 6 הרבה יותר מתקדם מהנקסוס שלה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

נגמר להם הסוס, חומרה בת שנתיים:

[ATTACH]6812[/ATTACH]

לשניהם יש 4 ליבות.

שניהם רצים בתדר דומה.

לא.

אמור לי, כמה פעמים השתמשת ב- בשנים שהוא היה קיים על אנדרואיד? אה, לא השתמשת בו, חבל כי יכולת לשלם..אה רגע. לא הייתה פלטפורמה אחידה ובעלת פריסה רחבה לתשלום ב-NFC עד היום...

לאמא שלי יש 4. היא שונאת אותו. מתחמם, נתקע, עדין, מסך לא בהיר, חלשה. גם לו היה NFC. עובדה שהיא מוצאת את האייפון 6 הרבה יותר מתקדם מהנקסוס שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון 6 חדש בשנתיים מהנקסוס שלה. הנקסוס שלה הוא מכשיר שעלה 250$ - 300$ בעת ההשקה. אתה משווה אותו למכשיר שעולה 700$ שנתיים אחרי זה. מעבר לזה, יש המון אנשים שדי מרוצים מהמכשיר. אפילו מאוד מרוצים.

כשאנשים באמת ישלמו עם ה של אפל - נדבר. נכון לכרגע, זה "על הנייר" בדיוק כמו בפלטפורמות אחרות. מה גם של- יש עוד שימושים פרט לארנק אלקטרוני ואנשים כן עשו בהם שימוש (גם אם לא נרחב) בשנים האחרונות.

כמעט כל הבנות (קהל היעד העיקרי שעוד נשאר לאפל בישראל) שאני מכיר כבר עברו מאייפון. הטיעונים העיקריים הם מסך קטן ותלות מעצבנת ב Itunes.

אני חושב שהמהלך של הגדלת המסך הוא מהלך חכם. סך הכל המכשיר אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שנגמר לאפל הסוס. הפכה מחברה שיצרה קטגוריות חדשות לחברה שמיישרת קו עם המתחרים. טלפונים סלולרים עם מסכים גדולים ושעונים חכמים היו בשוק הרבה זמן לפני . חשבתי שאפל יצליחו יותר עם השעון החכם, אבל גם הם יצרו צעצוע חסר תועלת שאחרי שנתיים יזרק לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשניהם יש 4 ליבות.

שניהם רצים בתדר דומה.

לא.

אמור לי, כמה פעמים השתמשת ב-NFC בשנים שהוא היה קיים על אנדרואיד? אה, לא השתמשת בו, חבל כי יכולת לשלם..אה רגע. לא הייתה פלטפורמה אחידה ובעלת פריסה רחבה לתשלום ב-NFC עד היום...

לאמא שלי יש נקסוס 4. היא שונאת אותו. מתחמם, נתקע, עדין, מסך לא בהיר, סוללה חלשה. גם לו היה NFC. עובדה שהיא מוצאת את האייפון 6 הרבה יותר מתקדם מהנקסוס שלה.

לגבי הnfc זה לא אמור ליהיות רק לתשלומים אלא להעברת מידע, למשל פרופילים בtasker, העברת מידע כזה או אחר בין טלפונים כמו beam.

הוא ממש לא מיועד אך ורק לתשלום, זה חלק ממש קטן מהשימוש בו.

חוץ מזה שבתכלס אתה צודק סביר להניח שאפל תגבש את הסטנדרט שלא הצליח יותר מידי בעולם אבל גם לקוחות של מכשירי וWindows phone יהנו מזה.

אני יכול לומר לך שהשתמשתי בזה לא מעט.

ואולי אתה צודק בחלק ממה שכתבת על המעבד אבל זה עדיין לא מצדיק את המחיר של המכשיר.

לדעתי הם לא חידשו אלא ישרו קו עם המתחרות, השעון שלהם כרגע עם הכי הרבה אופציות אבל תיקח בחשבון שיש סיכויים אפסיים שהוא יתמוך בשירותי צד 3 כמו וואטסאפ שהשעונים מבוססי wear כבר תומכים.

השעונים עדיין בוסריים מאוד אבל כבר ברור לכולם שזה עניין של זמן עד שרוב האוכלוסייה תשתמש בהם.

מה שכן הפתיע אותי זה ה 6 Plus, יפה שאפל לא סתם הוציאה מכשיר גדול יותר עם תכונות זהות ונתנה לו אפשרות לפיצול מסך וכל מיני גימיקים קטנים, ראינו את זה כבר בs3 ובטח גם כאן לא תיהיה תמיכה של צד 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור לי, כמה פעמים השתמשת ב-NFC בשנים שהוא היה קיים על אנדרואיד? אה, לא השתמשת בו, חבל כי יכולת לשלם..אה רגע. לא הייתה פלטפורמה אחידה ובעלת פריסה רחבה לתשלום ב-NFC עד היום...

זה פשוט שקר, wallet קיים כבר שנים ומאפשר תשלום עם wallet. ברשתות כמו best buy, gap, toy'sRus ועוד רבות אנשים משלמים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל האם אנשים תכלס משתמשים בזה? לא באופן נרחב.

אפל לוקחים מוצר קיים ומחדירים באגרסיביות למיינסטרים.

נוסחת הקסם היא פשטות, אסתטיות ושיווק נכון ואגרסיבי, וכמובן הסכמים עם החברות הנכונות.

למי שאמר על המחיר - זה המחיר של כל סמארטפון דגל בימינו.

אם אתה משווה לנקסוס 4, אז פשוט אין השוואה.

זה שהמפרטים דומים לא אומר שאפל מוכרת לנו חומרה מ-2012 במחיר כפול.

גם סמסונג עולה להם 214 דולר לייצר אס 5 והם מוכרים אותו ב-700

אגב, אמרו שהשעון פתוח לאפליקציות צד ג׳ ושחררו כלי פיתוח למפתחים (watchkit) כלומר זה עניין של זמן ותהיה תאימות של כל דבר ממפתח שאכפת לו מה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון התוכנתי של עדיין קיים. עם כמה שזה מצער להגיד, חווית השימוש באייפון 5 טובה יותר מאשר בגלקסי 5, שמתקשה לעבור מאפליקציות למסך הבית או כל מעבר בסיסי דומה בלי לאגים ו-shuttering, שנתיים או לא שנתיים. עדיף לחברות להתחיל לשים על זה דגש כי לא כולם רוצים\יכולים להתעסק עם רומים וכו' וזה בסופו של דבר מה שקובע את חווית השימוש במכשיר, ולא עוד מגה הרצים במעבד או פיקסלים במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...