חיבור 98SE עם ADSL וXP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 98SE עם ADSL וXP

d_caspi

Recommended Posts

אוקיי, הנה התאורים של שני המחשבים

COMPUTER # 1

ADSL

WINDOWS 98 SE

COMPUTER # 2

ISDN

WINDOWS PROFESSIONAL

המחשב בעל האיי.די.אס.אל ממש מגעיל, בלי כרטיס מסך טוב ETC... ואני רוצה להוריד משם דברים ולהעביר למחשב השני, היותר טוב. שאלתי היא, האם בכלל אפשרי לעשות ביניהם ביתית?

כמה יעלה לי כל העניין?

מה אני צריך?

ואיפה אני יכול למצוא מדריך שיעזור לי בכך?

בתודה, דן כספי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הנה התאורים של שני המחשבים

COMPUTER # 1

ADSL

WINDOWS 98 SE

COMPUTER # 2

ISDN

WINDOWS PROFESSIONAL

המחשב בעל האיי.די.אס.אל ממש מגעיל, בלי כרטיס מסך טוב ETC... ואני רוצה להוריד משם דברים ולהעביר למחשב השני, היותר טוב. שאלתי היא, האם בכלל אפשרי לעשות ביניהם רשת ביתית?

כמה יעלה לי כל העניין?

מה אני צריך?

ואיפה אני יכול למצוא מדריך שיעזור לי בכך?

בתודה, דן כספי

ניתן לעשות רשת ביתית ללא בעיות...

בשביל זה אתה צריך שני כרטיסי רשת אחד בכל מחשב וכבל שיחבר בינהם. ואז רק לעשות כמה הגדרות.

ב יש מאין WIZARD כזה לרשת ביתית תשתמש בו. בכל מקרה רק רציתי לשאול אותך כמה דברים:

1. למה להחזיק ISDN ו ADSL ביחד ?

2. למה לא התקנת מההתחלה את ה - ADSL על המחשב הטוב ?!

3. כאשר תעשה ביתית תוכל לגלוש משני המחשבים ב - ADSL או ב ISDN תלוי במה תרצה (מן הסתם ש ADSL) ואז לא תצטרך

את אחד מן החיבורים הנ"ל, אבל זה עוד פעם מפנה אותי לשאלתי הקודמת , כי הרי עכשיו המחשב הפחות טוב שלך יצטרך להחזיק הכל.

4. מחירים אני לא יודע בדיוק אבל הכבל די יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, הסיפור מסובך, אבל השורה התחתונה היא שהאיי.די.אס.אל צריך להישאר במחשב הפחות טוב.

עכשיו, את כל מה שאמרת אפשר לקנות בכל חנות מחשב נורמלית?

לא תהיה בעייה עם זה שאיי.די.אס.אל גם משתמש בכרטיס רשת?

תודה רבה, דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה שום בעייה. על המחשב שבו האיי די אס אל מחובר אל כרטיס אתה קונה כרטיס נוסף

ואותו אתה מחבר לכרטיס במחשב השני שלך...

כלומר אם עכשיו יש לך מצב שבו יש לך מחשב אחד עם ADSL שמחובר לכרטיס .

אתה צריך מצב שבו במחשב עם ה - ADSL יהיו שני כריטיסי (אחד ל ADSL ואחד לרשת)

ובמחשב השני עוד כרטיס בשביל הרשת הביתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב..... אל תדאג לזה

מה זאת אומרת כבל מוצלב?

??? ;D

בכבל רשת יש ארבעה חוטים בד"כ. ככה מקבלים תקשורת דו כיוונית בו זמנית במהירות תיאורטית של עד 200Mbps ב-FAST ETHERNET. אם החוטים האלה מחוברים "ישר" כלומר בדיוק אותו הדבר בשתי קצוותיו של כבל הרשת הרי שזה כבל "ישר". אם החוטים מחוברים בהצלבה, כלומר בדיוק להיפך בכל אחת מהקצוות הרי שהכבל הוא "מוצלב". בחיבור בין שני התקנים זהים (כמו HUB עם HUB , SWITCH עם SWITCH וכרטיס רשת עם כרטיס) רשת אז צריכים להשתמש בכבל מוצלב פרט למקרים בהם מצויין בבירור על הציוד שנדרש אחרת. כשמחברים בין התקנים שונים, למשל HUB עם כרטיס רשת או מודם של בכבלים עם כרטיס אז דרוש כבל לא מוצלב (ישר).

KAPISH ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...