עזרה בהרכבת מפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מפרט

uribij

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?3050~

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל הכל אבל עם כמה שפחות חריגה

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?50~

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג, חושב על לפתוח ערוץ יוטיוב

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.BF 4+3, מיינקראפט עם חבילות מודים וללא, זה לבנתיים, כמובן שאני רוצה את כולם על איכות Medium-ULTRA עם +60FPS וגם משחקים שיצאו בשנה הקרובה וגם בשנה אחריה עם 60FPS לפחות (לא משנה לי אם LOW).

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). קונה מסך יחד עם זה

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? Ultra אבל מעדיף HIGH-MEDIUM על מנת לקבל יציבות מירבית!

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? כן, אבל! זה לא חלק מהתקציב של המחשב, זה בנפרד! הדברים שאני צריך זה מקלדת עכבר ומסך.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 4-7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? קטן לכרטיס מסך(אם צריך על מנת לשמור על 60-65 יציב במקום 57-59 מדי פעם) לכן מעדיף Sapphire/MSI/GigaByte/Sparkle

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך מערכת הפעלה\אופיס, מערכת הפעלה פרצתי(לא יודע אם זה בסדר להגיד פה) ואופיס יש לי כבר בבית(2013)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית:Plonter.co.il או 1PC אבל מה שיוצא יותר זול

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). שיהיה WIFI, לא צריך קירור OVER KILL כי הוא הולך להיות דולק רצוף 6-7 שעות הכי הרבה.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מאסיבי ולא בעתיד הקרוב. אני חושב על אולי אני אעשה של כרטיס זהה/אחד קצת יותר חלש/חזק בעתיד (עוד שנתיים-ארבע) כמובן שאחליף לוח אם וספק למטרה זו.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אשמח לתגובה מהירה , תודה!

- - - תגובה אוחדה: - - -

תוספת, המסך יהיה FULLHD

- - - תגובה אוחדה: - - -

ו21.5 " , כולל רמקולים אשתמש גם באוזניות שיהיה אבל צורב דיסקים,לפחות 5-6 חיבורי 2/3 לא משנה לי כל כך אבל לפחות חיבור אחד של .2 חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...