Hack the password - משחק חביב - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hack the password - משחק חביב

R0ck

Recommended Posts

אנשים בבקשה הדבר הכי עצוב בעולם אני תריך עזרה ב4

אם אני זוכר נכון הוא אומר לך שהסיסמא היא הצבע לינקים בדף, תחפש עוד קצת בדף, HTML ברמה כזו אפילו אני יודע :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה הקטע שהכי נראה לי הגיוני שהתשובה נמצאת בו (ב 11), פה כבר לדעתי צריך ידע ב JAVASCIPT, שלצערי אין לי. אז אם מישהו יסביר בבקשה את ה קוד אני אודה לו מאוד

<script language="JavaScript">
function Login(){
var done=0;
var a1="%77%68%65%72%65";
var a=document.login.a.value;
a=a.toLowerCase();
var b=document.login.b.value;
b=b.toLowerCase();
var b1= b.substr(2,2)+ b.substr(0,1)+ b.substr(1,2);
var c1="%61%6E%64";
var c=document.login.c.value;
c=c.toLowerCase();
var d1= new Array("q", "t", "1", "@", "e", "c", "67", ".", "k", "#", "u", "a", "12", "k", "p", "t", "ß", "e", "&", "§", "f", "z", "s", "d", "6", "k") ;
var d=document.login.d.value;
d=d.toLowerCase();
var e=document.login.e.value;
e=e.toLowerCase();
var f = e.substring(1,2) + e.substring (4,5)+ e.substring (6,7) + e.substring (0,1) + e.substring(5,6)+ e.substring(2,3) + e.substring(3,4);
if (a== unescape(a1) && b1=="metim" && c== unescape(c1) && d== d1[22] + d1[14] + d1[11] + d1[5] + d1[17] && f=="e..m.et" ) {
window.location="next.htm"; done=1;
}
if (done==0) { alert("ACCESS DENIED");

}
}
//-->Made by Demon
</script>
/code

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה ב-4

http://scifi.pages.at/hackits/stufe4code.htm

כשאני מוצא את הסיסמא, אז אפשר לעשות העתק הדבק? או שאני חייב לכתוב אותה?

ובבקשה עוד רמז

נ.ב.

הסיסמא צריכה להופיע רק בין התחילת סקריפט וסוף הסקריפט? או שזה מופיע בכל הדף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע שהכי נראה לי הגיוני שהתשובה נמצאת בו (ב 11), פה כבר לדעתי צריך ידע ב JAVASCIPT, שלצערי אין לי. אז אם מישהו יסביר בבקשה את ה קוד אני אודה לו מאוד

<script language="JavaScript">
function Login(){
var done=0;
var a1="%77%68%65%72%65";
var a=document.login.a.value;
a=a.toLowerCase();
var b=document.login.b.value;
b=b.toLowerCase();
var b1= b.substr(2,2)+ b.substr(0,1)+ b.substr(1,2);
var c1="%61%6E%64";
var c=document.login.c.value;
c=c.toLowerCase();
var d1= new Array("q", "t", "1", "@", "e", "c", "67", ".", "k", "#", "u", "a", "12", "k", "p", "t", "ß", "e", "&", "§", "f", "z", "s", "d", "6", "k") ;
var d=document.login.d.value;
d=d.toLowerCase();
var e=document.login.e.value;
e=e.toLowerCase();
var f = e.substring(1,2) + e.substring (4,5)+ e.substring (6,7) + e.substring (0,1) + e.substring(5,6)+ e.substring(2,3) + e.substring(3,4);
if (a== unescape(a1) && b1=="metim" && c== unescape(c1) && d== d1[22] + d1[14] + d1[11] + d1[5] + d1[17] && f=="e..m.et" ) {
window.location="next.htm"; done=1;
}
if (done==0) { alert("ACCESS DENIED");

}
}
//-->Made by Demon
</script>
/code

תראה מה הוא צריך בIF ואז תחזור אחורה.

תראה למה כל דבר צריך להיות שווה כדי שכולם יהיו TRUE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרתי אתמול בערב את 13, אבל השתמשתי בתוכנה חיצונית כדי לעשות את זה! מישהו פתר פה את שלוש עשרה בלי להשתמש בתוכנה כלשהי?

אני עכשיו אנסה לפתור את 14! מישהו יודע כמה שלבים יש?

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת מה הפונקציה עושה ולהבין בעזרתה איך לפתור. מה שאתה צריך זה פשוט לכתוב קוד חדש/לשכתב את הקוד הקיים כך שהוא יציג לך על המסך את נתוני המשתנים שהקוד המקורי מציב בתוכם.

הייתי ברור או שלא כל כך?

בקיצור באיזה שלב אתה? (תן לינק)

ואם אני לא טועה אז נירא לי שהפונקציה שדיברת עליה לוקחת את הערכים המספריים והופכת אותם בהתאם לאותיות(או משהו בסיגנון)!

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת מה הפונקציה עושה ולהבין בעזרתה איך לפתור. מה שאתה צריך זה פשוט לכתוב קוד חדש/לשכתב את הקוד הקיים כך שהוא יציג לך על המסך את נתוני המשתנים שהקוד המקורי מציב בתוכם.

הייתי ברור או שלא כל כך?

בקיצור באיזה שלב אתה? (תן לינק)

ואם אני לא טועה אז נירא לי שהפונקציה שדיברת עליה לוקחת את הערכים המספריים והופכת אותם בהתאם לאותיות(או משהו בסיגנון)!

8)

צודק זה הופך מחרוזת לפי קודי האסקי שלה למחרוזת עם אותיות

איך אני שונא ג'אווה

איך אפשר בדרך אחרת את 13!!!!!!!

אני מחפש את התוכנה של זה עכשיו אצלי בבית.... זה העלה אבק.. כמה זמן שלא נגעתי בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל13. האמת אפשר לפתור את זה גם בלי תוכנה אבל כשתגלה מה הסיסמא תבין שצריך קצת יותר מזל משכל כדי לפתור את זה ככה סתם מלפתוח קובץ מסויים בעזרת NOTEPAD. ובקשר לתוכנה(או בעצם סוג של תוכנה) תריץ חיפוש על זה בגוגל הוא ימצא מלא כאלה ועוד רובן חינמיות!

אני תקוע בחמש עשרה וקצת אובד עצות! בעיקרון נירא לי, שהבנתי מה צריך לעשות אבל אני לא בטוח אני אחקור קצת יותר את הנושא עכשיו!

אם מישהו רוצה לאחד ראשים ולפתור אז אני אשמח לשתף פעולה!

אההה.... דרך אגב הבנתי שיש 16 שלבים סה"כ(סתם אם זה עניין מישהו)!

עריכה:

לאלה ממכם שנתקעו או סתם רוצים לגוון מצאתי שני אתרים שיש בהם אפניות לעוד עשרות אתרים בסגנון(לפרוץ שלבים):

http://fwisard.free.fr/hack.html

http://www.hackergames.net/index.php?show=new

תהנו...

* אני אשמח אם מישהו יוכל עזור לי קצת עם שלב 15 אני יודע מה צריך לעשות אבל אני לא מוצא את מה, שאני צריך למצוא :P

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח לפתור את שלב 11?

גיליתי את כל חמשת הסיסמאות,עברתי לדף הבא, אך הסיסמא שהוא נותן לי מעבירה אותי לדף שגוי..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...