ספרי הכנה לפסיכומטרי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספרי הכנה לפסיכומטרי

אנטי-פסטו

Recommended Posts

שלום לכם,

אחותי הקטנה, כבר לא קטנה. היא רוצה להתחיל ללמוד למועד דצמבר הקרוב.

אחרי שהנעתי אותה מלהשתתף בקורס יקר וללמוד לבד בבית, היא צריכה המלצה לספרים ללימוד עצמי.

האם יש המלצות להוצאות מסויימות וממה מומלץ להמנע?

רוב תודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ ללמוד עצמאית לבחינה עם ספרים של מכונים או לפחות לא של יואל גבע, מהסיבה הפשוטה שיש המון מעבר להסברים בספרים. כל מה שתוכל לקרוא בספרים מהווה בסיס בלבד, כשידע נוסף נלמד בכיתה כמו גם גישות פסיכומטריות שלא מנומקות בספרים. מה גם שהסברים לכל התרגילים לא נמצאים בספרים - אלא בקמפוס. עוד סיבה היא אוצר המילים באנגלית (ובעברית), שגם נמצא רק בקמפוס, למרות שיש תרגילים בספרים שמשלבים מילים מהמילון.

בקיצור, אני לא צופה הצלחה גדולה בבחינה כשמישהו לומד עצמאית - אלא אם כן אתה בא עם רקע מעולה במתמטיקה (שגם זה לא תמיד אומר שתדע לענות על כל השאלות), אוצ"מ עשיר באנגלית ובעברית, ידע קודם בכתיבת חיבור, ידע בגישה לטקסטים (אנסינים\השלמת משפטים\שכתוב...). תוסיף לכל זה (וזה רק נראה לך מעט) עמידה בזמנים מאוד קצרים, ויצא שסתם בזבזת זמן.

אם אתה מתעקש ללמוד לבד ואתה אוטודידקט אמיתי, תשלם לאחד המכונים (ממליץ אישית על יואל) לפחות על גישה לקמפוס. נדמה לי שיש דבר כזה, ומן הסתם זה עולה משמעותית פחות מקורס שלם. לא מרוצה מהתוצאה? קח קורס שלם, ואאל"ט תקבל הנחה משמעותית מכיוון שאתה כבר כביכול לקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הערכה של ניב רווח (http://www.psychometry.co.il/) שמותאמת במיוחד ללמידה עצמית.

לפי האתר זה נראה די טוב, אבל הייתי ממליץ לחפש מישהו שהתנסה בה כדי לוודא (אני לא מכיר מישהו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...