התראה בסלולארי ובאינטרנט בזמן אזעקה - שאלות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראה בסלולארי ובאינטרנט בזמן אזעקה - שאלות

b3ta0

Recommended Posts

אני גר באיזור גוש דן

האם יש דרך לקבל בסלולארי הודעה במקרה של אזעקת צבע אדום, לאיזור שלי?

אני יודע שאפשר דרך Cell Broadcast אבל בשבילי זו לא אפשרות אז אני מחפש דרכים אחרות, לסלולארי ודרך האינטרנט

בסלולארי - מסויימת? האחת שמצאתי לא עובדת מהעדכון האחרון (בחרתי איזור "תל אביב" בלבד ולא קיבלתי את ההתראה כאשר הייתה באמת)

באינטרנט - האם יש גל שקט אליו אוכל להאזין דרך האינטרנט בזמן הלילה? (אין ברשותי רדיו).

באינטרנט - האם יש דרך נוספת? כמו לקבל התראה כשיש חדשות עם מילים כמו "אזעקה" ו "גוש דן"?

אשמח אם תחשבו על דרכים. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני במחשב אני משתמש בתוכנת התראה - צבע אדום - MivzakLive יש להם גם אפליקציה אבל היא פשוט גרועה כנ"ל לגבי האפליקציה הרשמית שנקראת "צבע אדום" לAndroid ולiOS.

יש גם את הטוויטר של mivzaklive

https://twitter.com/mivzaklive

רק אני לא יודע עד כמה זה יעיל.

בכל מקרה גם אני כמו פותח הדיון אשמח לשמוע על עוד דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליקצייה נוספת 0404 ועושה רושם לפי ביקורות של אנשים שהיא דווקא אפליקצייה איכותית בנוסף אנשים יכולים לדווח דרכה.

בAndroid יש את 0404 ואת חדשות 0404 (כשאני מחפש מהטלפון אני מוצא רק את "חדשות 0404") .

ובiOS יש רק את 0404 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחפש משהו כזה - ספציפית משהו שיעיר אותי אם יש אזעקה בלילה במקום בו אני גר. עלוב מאוד שפיקוד העורף, עם כל התקציבים שלהם, לא יכלו לפתח אפליקציה כזו.

0404 היא אפליקציית חדשות, איך היא עוזרת להתריע כשיש אזעקה? גם MivzakLive לא ממש עוזרת, כי אי אפשר להגדיר שם אזעקה לפי מיקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני מחפש וגם אותי משגע שעד עכשיו אין איזה איכותית בינתיים בקושי ישנתי וגם כשישנתי התעוררתי בערך כל שעה מהלחץ =\

אם לפחות MivzakLive יעדכנו ויוסיפו אפשרות להתראה לפי אזורים זה מאוד יעזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי זמן מה עם 0404 גם היא לא משהו אחרי שהיא פתוחה ברקע בשלב מסוים פתאום כשחוזרים זה לא ממש נכנס לאפליקצייה או שאני רואה את מסך הפתיחה שלה שוב וזה תקוע ואם זה כן נכנס אז פתאום לא מתעדכן, אגב האפליקציה צבע אדום התעדכנה באנדרואיד

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kobisnir.redcolor

תמיכה בשרת חדש.

** לפני ההורדה חובה למחוק את הגירסה הישנה ורק לאחר מכן להתקין את החדשה **

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והייתה נורמלית.

במחשב אני משאיר את האתר של מאקו ברקע, התגלה לי במקרה כשיש אזעקה אז הודעה קופצת באתר אז זה שימושי.

בחוץ לעומת זאת....כאב ראש. אני לקוי שמיעה והמדינה חילקה ללקויי שמיעה ביפרים שמצלצלים כשיש אזעקה, לפי המיקום שהוגדר לביפר, אבל רוב הלקוי שמיעה מתלוננים (כולל אני) שהביפרים האלה לא עובדים ומחפשים באופן נואש נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפליקציה צבע אדום מודיעה כצפירה על איזורים שלא נבחרו.

בחרתי את תל אביב כי זה מה שיש כמרכז, ולפעמים מודיעה על איזורים בדרום...

גם היה מקודם מטח ואזעקה במרכז וזה הודיע כהודעה, אך לא כצפירה. כנראה לא מזהה מרכז כתל אביב... ואי אפשר לבחור מרכז אלא רק תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^בדיוק מה שקרה לי גם אבל בiOS יש להם אפשרות לשמוע גלגלצ והם מדווחים ברגע שיש צבע אדום בכל אזור למרות שאפשר פשוט להוריד אפליקציה של רדיו.

כל מי שרואה בטלויזיה מספר אזור ולא יודע מה מספר האזור שלו יכול לרשום את שם העיר באתר של פיקוד העורף ולראות את מספר האזור ואת זמן כניסה למרחב המוגן באזור שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...