הטרדות טלפוניות חוזרות ונשנות מספקיות אינטרנט. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרדות טלפוניות חוזרות ונשנות מספקיות אינטרנט.

Art Tatum

Recommended Posts

לפחות כמה פעמים בחודש מתקשרות אלי שוב ושוב אותן ספקיות , 012 ו013 נטוויז'ן, ומנסות למכור לי חבילת .

בכל פעם אני אומר לא, וגם מוסיף חד משמעית שאני שונא במיוחד את אותה החברה וגם בחינם לא אצטרף אליהם, עד קץ הימים!!!!

ומבקש מהם להוריד אותי מהרשימות שלהם.

הם יודעים רק להטריד, לא להוריד אותי מהרשימות.

מאיפה בכלל יש להם את הטלפון שלי?

מעולם לא הייתי לקוח של נטוויז'ן.

מעניין שלפני זמן מה התקשרתי להוט בכדי להתלונן על בעיות משתמשכות בתשתית האינטרנט, ויום אחרי מתקשרים אלי מנטוויז'ן.

הפעם תרגיל המכירות היה שונה.

הם בכלל מהוט!!! ועובדים בשיתוף עם 012 או 013(כבר לא זוכר מי מהם מרוב שיחות), והם רוצים לפתור לי את בעיות האינטרנט ע"י שינוי בספקית האינטרנט.

מסקנה, חברות האינטרנט הבזויות 012 ו013 מקבלות מספרי טלפון ממישהו שעובד בהוט, ומפעילות אנשי טלמרקטינג שיתקשרו לכל המספרים ברשימה.

וממשיכים לנסות ולהטריד שוב ושוב באופן שיטתי.

האם זאת לא הטרדה טלפונית?

למה חברה ששולחת לי מייל באינטרנט ואני מבקש ממנה להפסיק לשלוח לי מיילים, והיא לא מפסיקה, יכולה לקבל קנס.

וחברה שמתקשרת להטריד אותי בטלפון למרות בקשתי שיפסיקו, ממשיכה לעשות זאת שוב ושוב?

איפה החוק?

ומה לעזאזל הוט חושבים שהם עושים כשהם מוכרים או מעבירים מספרי טלפון של לקוחות תשתית?

אני יודע בוודאות שזה מגיע מהוט, כי יש להם טעות באיות שם המנוי שחוזרת על עצמה בשיחות מאותן ספקיות .

ואולי זה לא הוט? אולי זה מישהו שעובד אצלם?

האם הכל פרוץ אצל שאפשר לשלוף רשימות?

האם מדובר בעובדים בתמיכה הטכנית שמוכרים תמורת "שוחד" פרטים של לקוחות שמתקשרים ומלוננים על תקלות? ואם כן למה לא נעשה דבר?

אם מי בכלל אפשר לדבר אצלם כדי לברר?

כל החברות האלו הם רחוב חד סיטרי שאין עם מי לדבר על דברים שאינם ברשימת פונקציות מצומצמת.

גם למנהלים של המחלקות אין איך או אין שמץ של רצון להעביר הלאה את מה שאינו בהגדרת תפקידם, וודאי שהם לא רוצים להטריד את מעסיקהם ב"זוטות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעד את כל השיחות האלה ותתלונן במשטרה + תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

כמו כן תתלונן בפייסבוק של כל הגורמים המעורבים + התקשורת (הצינור וכו') בצירוף כל ההוכחות בצורה מפורטת.

זה יתחיל לגלגל כדור שלג ורק ככה אולי באמת יגיע למישהו שיטרח להתייחס לנושא.

--------

נ.ב.

ואם אין לך (מאוד סביר אצל קהילת הקבועים ב-hwzone משום מה ולצערי הרב, חבורה של מוזרים והזויים) אז תמשיך לסבול, להתלונן על זה בפורומים באינטרנט, ולכתוב בדיונים על כמה שזה רע ו"לאנשים חסרי חיים" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אין לך (מאוד סביר אצל קהילת הקבועים ב-hwzone משום מה ולצערי הרב, חבורה של מוזרים והזויים) אז תמשיך לסבול, להתלונן על זה בפורומים באינטרנט, ולכתוב בדיונים על כמה שזה רע ו"לאנשים חסרי חיים" :)

למקרה שפיספסת.

הנה חלק מהסיבות למה אנחנו שונאים את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה שלי - זה תטריד אותם בחזרה

מתקשרת נציגה

עכשיו זה לא זמן טוב תתקשרי בערב

מתקשרת בערב - תתקשרי מחר

מתקשר למחרת - אני במילואים תתקשרי אלי עוד שבוע

מתקשרת לאחר שבוע - תתקשרי אלי עוד שעה אני בדיוק חותך למישהו את המעיים

אחרי זה הם לא מתקשרים יותר - בדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתי משגעות חברות YES המעצבנת וחברת שחל שרוצים שאימא שלי תעשה לחצן מצוקה ואני אומר להם הממשלה שלנו

במצוקה כבר הרבה שנים ועוד לא עשיתם להם לחצן מצוקה תעשו להם ואז נחשוב עם לעשות ישר נתקו לי את השיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...