קפה שחור לעומת אספרסו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קפה שחור לעומת אספרסו

shaks

Recommended Posts

אני מומחה לא גדול אבל לפני כשנתיים חקרתי דווקא את המיתוס הזה ומה שמצאתי:

(1) יש השפעה כלשהי רק אם צורכים כמות קופאין שוות ערך ל~3-4 כוסות קפה שחור חזק מאוד מיד לפני האימון.

(2) עם הזמן הגוף מתרגל ואין יותר השפעה - צריך להפסיק כל כמה שבועות למשך חודש-חודשיים כדי שזה יתחיל להשפיע שוב.

(3) גם בתנאים אידאליים (ממש הזריקו קופאין לדם לפני אימון) השיפור היה של ~10% לכל היותר אם אני זוכר נכון.

בקיצור - תרוץ עוד 5 דקות או תעשה עוד סט משקולות מהיר (הרבה חזרות, הפסקות של 30 שניות) או סופר-סט אחד ותרוויח שריפת שומן עדיפה בלי להרעיל את הגוף בכמויות קופאין בלתי שפויות בעליל.

ד"א - עוד אמרו שם שאם כבר קפה, רק שחור טחון ועדיף עם הל ובלי סוכר (אחרת זה באמת דבילי).

בקפה מגורען וגם בקפסולות הקפה עובר הרבה תהליכים כימיים ומוסיפים כל מיני מריעין בישין.

להל יש כל מיני סגולות חיוביות - והוא טעים יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא דחוף לך קפה עם סיגירה או משהו , שתה כדורי קפאין.

TMPSUR , להרעיל את הגוף ? הכמויות האלה נבדקו , בכדור אחד יש 200 מג לרוב , ואנשים צורכים אפילו 2 לפני אימון.

זה נותן בוסט רציני , ויעיל בתקופת החיטוב לשריפת שומנים , הסבר מעמיק יותר אין לי כח להביא כעת.

כמובן שצריך הפסקה מידי פעם כי הגוף יתרגל לקפאין , כמו שהוא יתרגל אם תשתה הרבה קולה או קפה.

כדורי קפאין מכילים נטו קפאין , לעומת קפה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

בקשר לשאלה הראשונה והמקורית, עדיף קפה שחור ולא אספרסו ועדיף שהוא יהיה יותר זול (פולים חומים ולא ירוקים). אני מדבר מבחינת תכונות הנוגד חמצון של הקפה בקיבה ובשרירים בזמן האימון.

לקפאין השפעה אינדבדואלית על כל אחד/אחת שלא קשור בהכרח לכמות שצורכים, חלק רגישים אליו יותר וחלק פחות. ריכוז הקפאין הגבוה ביותר גם הוא נמצא בקפה שחור ולכן אני מניח שהוא יעיל יותר מאספרסו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא בחיטוב עדיף שבזמן האימון תאכל איזה תמר מיובש כל עשרים דקות חצי שעה - עושה פלאים

עוד דבר שאתה יכול לעשות בשביל כוח באימון זה הכנת משקה שתשתה בזמן האימון שכולל חצי ליטר מים, לימון טרי סחוט, כפית דבש, חצי כפית קנמון וקצת מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...