HTC One E8 הורכז ! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC One E8 הורכז !

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בטוח שהיא טובה יותר? הם מאוד מתגאים הרי ב-ultra שלהם.

ויש הרי מידה של צדק בזה: המרדף המטורף אחרי mp במצלמת סמארטפון יצא מזמן מפרופורציה. אף אחד לא צריך באמת 13mp. מה שאנשים צריכים זו איכותית, שתעבוד טוב גם בתנאי תאורה קשים ותוציא שאפשר להדפיס בגודל סביר.

רוב האנשים בסך הכול מעלים לפייסבוק או שולחים בווטסאפ, ובשני המקרים יש גם כך דחיסה שמקטינה את הרזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מכשיר דגל של במחיר נורמלי. נראה לי שאקנה אותו אם לא יהיו הפתעות רעות בביקורות :xyxthumbs:

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, אם גרסת הסים הכפול תהיה זמינה גם מחוץ לסין, זה יכול להיות שימושי בשביל להחזיק סים שני כגיבוי, למקרה שאין קליטה. חבילת ה"לא דיברת לא שילמת" של מתאימה לזה בול (אם הסים העיקרי לא שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהמחיר יהיה אפילו קרוב ל2000 פלוס, תראה את המקרה עם המייזו שבאה מוכרים, המחיר שלו בסין כמעט 350$ ובארץ מוכרים אותו לפי 500$.

לגבי הפלאפון עצמו קשה לדעת איך הוא יהיה וכמה זמן הוא אחיה.

לHTC יש עיצוב ממש יפה ובנייה אחידה יפה, אבל עם הזמן הפלאפון מתחיל להתקלקל לבד, לפני הפלאפון הנוכחי שלי היה לי את הסנסשיין xe לפשוט יום אחד הוא סירב להטען, בגלל שהיה לי אחריות של טאצ' גרופ לקחתי אותו לשם, ומאז רוב הזמן הוא היה אצליהם מאשר אצלי, קרוב לחצי שנה הוא היה שם.

אחרי שהם הבינו שאין אפשרות לתקן את זה, הם אציעו לי לקחת מהם את הone x בתוספת של כ500₪ עם אחריות של שנה,

אבל האחריות שלהם שווה ל''תחת''.

אחרי כשלושה חודשים עם הone x שלא היה איתו בעיות, הוא החליט להפסיק לעבוד, אחרי שליחה לטאצ' גרופ הם אמרו שבגלל שימוש יתר במסך, אחד הכבלים שמחבר בין המסך ללוח התנתק, אז הם הלחימו אותו חזקה הפלאפון חזר לעבוד אבל אחרי שבועיים שוב זה קרה.

באותה תקופה הייתי חייל והייתי יוצא הביתה כל שלושה שבועות, אז יצאו מצבים שהייתי בלי הפלאפון כמעט יום לפני יציאה או אפילו שבועיים לפני.

לבסוף אחרי שהם סירבו להחליף את הפלאפון שלי, זה הגיע לצעקות ובלאגנים.

אני בקיצור כל מה שאני מספר זה שאולי הוא יפה אבל הפלאפונים של לא מספיק טובים בהרכבה שלהם ובאיכות חומרים שלהם ובמיוחד ביבואן שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהמחיר יהיה אפילו קרוב ל2000 פלוס, תראה את המקרה עם המייזו שבאה מוכרים, המחיר שלו בסין כמעט 350$ ובארץ מוכרים אותו לפי 500$.

לגבי הפלאפון עצמו קשה לדעת איך הוא יהיה וכמה זמן הוא אחיה.

לHTC יש עיצוב ממש יפה ובנייה אחידה יפה, אבל עם הזמן הפלאפון מתחיל להתקלקל לבד, לפני הפלאפון הנוכחי שלי היה לי את הסנסשיין xe לפשוט יום אחד הוא סירב להטען, בגלל שהיה לי אחריות של טאצ' גרופ לקחתי אותו לשם, ומאז רוב הזמן הוא היה אצליהם מאשר אצלי, קרוב לחצי שנה הוא היה שם.

אחרי שהם הבינו שאין אפשרות לתקן את זה, הם אציעו לי לקחת מהם את הone x בתוספת של כ500₪ עם אחריות של שנה,

אבל האחריות שלהם שווה ל''תחת''.

אחרי כשלושה חודשים עם הone x שלא היה איתו בעיות, הוא החליט להפסיק לעבוד, אחרי שליחה לטאצ' גרופ הם אמרו שבגלל שימוש יתר במסך, אחד הכבלים שמחבר בין המסך ללוח התנתק, אז הם הלחימו אותו חזקה הפלאפון חזר לעבוד אבל אחרי שבועיים שוב זה קרה.

באותה תקופה הייתי חייל והייתי יוצא הביתה כל שלושה שבועות, אז יצאו מצבים שהייתי בלי הפלאפון כמעט יום לפני יציאה או אפילו שבועיים לפני.

לבסוף אחרי שהם סירבו להחליף את הפלאפון שלי, זה הגיע לצעקות ובלאגנים.

אני בקיצור כל מה שאני מספר זה שאולי הוא יפה אבל הפלאפונים של לא מספיק טובים בהרכבה שלהם ובאיכות חומרים שלהם ובמיוחד ביבואן שלהם.

מוזר, בדרך כלל שעושים השוואות של כל הסמרטפונים בשוק לHTC תמיד יש פלוס גדול על איכות הבנייה.

בכל אופן אני אמשיך לעקוב אחרי הביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי לגבי הכתוב בביקורות על איכות הבנייה, זה העיצוב של פיסה אחת,האלומיניום או החומר שממנו הוא עשוי וזהו.

אני לא חושב שהם בודקים את הפלאפון לאורך זמן מספיק ארוך בשביל תמצאו בעיות.

אני מקווה שלא הרסתי לך את הציפייה אבל חבל שסתם תתבאס על מוצר שעולה x כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהיא טובה יותר? הם מאוד מתגאים הרי ב-ultra שלהם.

שיתגאו עד מחר, תסתכל על ביקורות... בחושך היא באמת לא רעה, אבל באור יום היא פשוט על הפנים לעומת מצלמות רגילות נורמליות כמו של ה-Z2/G2/S5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי לגבי הכתוב בביקורות על איכות הבנייה, זה העיצוב של פיסה אחת,האלומיניום או החומר שממנו הוא עשוי וזהו.

אני לא חושב שהם בודקים את הפלאפון לאורך זמן מספיק ארוך בשביל תמצאו בעיות.

אני מקווה שלא הרסתי לך את הציפייה אבל חבל שסתם תתבאס על מוצר שעולה x כסף.

ממש לא, אני לא נאמן למותג, אם יהיה טלפון יותר טוב באותו טווח מחירים אז אני אקח אותו, חוץ מאייפון, אני מעדיף לקבל סרטן מאשר לקנות עוד מוצר של אפל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ממש לא, אני לא נאמן למותג, אם יהיה טלפון יותר טוב באותו טווח מחירים אז אני אקח אותו, חוץ מאייפון, אני מעדיף לקבל סרטן מאשר לקנות עוד מוצר של אפל.

אגב, בכמה אתם חושבים אפשר למכור 4S במצב 10\8 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצפו למחיר תחרותי, בחישוב הכי אופטימי הוא יעלה 35% פחות מה-M8, כלומר: 2100 = 35% - 3250.

תוסיפו לזה רווחיות ישראלית ומיסים וכנראה הוא יעלה 2400 בהשקה ולאחר כמה חודשים יתחרה ב-G2 במחיר של 2100 בערך, נחמד אבל לא להיט אם מתחשבים במוניטין הבעייתי של טאצ' גרופ והבעייתיות של התיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ה G2 כבר עולה 1900 שח בישראל לגרסת 32GB.

אתה צודק לגבי מחירו של ה E8. (מה הטעם בכלל לתרגם מחיר מדולר לשקל בלי להוסיף מיסים) יעלה לא פחות מ 2300 שח מיבוא לא רשמי בחודשים הראשונים. 2600-3000 שח מיבוא רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להסיק את זה ממקרה בודד.

אני יכול לתת כדוגמה נגדית את ה-Desire העתיק שלי שעובד כמו גדול כבר 4 שנים ונראה כמעט כמו חדש (למעט כמה קילופי צבע קטנים) למרות שהוא נפל איזה 100 פעמים.

לגבי היבואן והמחיר אין לי מה להגיד, אני בכלל קונה בחו"ל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בכמה אתם חושבים אפשר למכור 4S במצב 10\8 ?

הגזמת קצת.

ואם לאפל יהיה מוצר טוב? ישר לאונקולוגית של איכילוב?

אייפון 4S במצב טוב אפשר למכור ב-1100-1200 תלוי אם יש קופסא, אביזרים, קבלה ואחריות.

את שלי מכרתי (בקושי רב) ב-1150 ללא קופסא וללא אחריות ו\או קבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...