מישהו פה קצת מבין בחשמל? צריך עזרה עם קניית מטען - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה קצת מבין בחשמל? צריך עזרה עם קניית מטען

RDvd

Recommended Posts

אהלן,

זכיתי במכרז באיביי על מטען מקורי של סאמסונג (המטען מיועד למוטו G שבדרך), אבל עכשיו שבאתי לשלם אני שם לב שה-INPUT יכול להיות בעייתי:

Primär: 100-300V, 50-60 Hz, 015A

Sekundär: 5V, 1000mA

בארץ אנחנו עובדים על 240V לא? האם יהיה בסדר כי מדובר פה סה"כ על טווחים אפשריים או שהמטען ישרוף לי את הבית והטלפון?:nixweiss:

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המטענים האלה יסתדרו אם 100-280V AC ועד 350V DC. הנתון 300V AC קצת מפתיע אבל לא הייתי קופץ עליו מייד

השאלה היותר חשובה היא, האם המטען הזה מקורי או זיוף שנראה כמו מקורי ונמכר בתור מקורי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עמוד המכירה:

http://www.ebay.com/itm/Original-Samsung-Micro-USB-Ladegerat-ETA0U80-Datenkabel-fur-Galaxy-S3-i9300-/271512269834?pb=12&&pt=DE_Handy_PDA_Ladeger%C3%A4te_Dockingstationen&autorefresh=true

אני די בטוח שזה מקורי כי הוא כתב את המק"ט הנכון,הדגם של המטען הנכון,הוא כותב שזה מקורי וראיתי את העבר של המוכר, לא מאמין שהוא ימכור מזוייף בשביל להרוויח עוד 20 שקל...

אבל העניין של ה-INPUT מוזר, יש לי הרגשה לא טובה בקשר לזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בלתי אפשרי. אם בתוך המטען יש קבל של 450V הוא יכול לעבוד ללא בעיה אם 300V AC. העניין הוא שבדרך כלל שמים בהם קבלים של 400V ואני לא רואה סיבה שהם יחליטו לשים קבל של 450V (הוא יקר וגדול יותר ולא מובן מה זה נותן להם)

מה שמעניין גם שהם כתבו את הזרם בלי נקודה - 0.15A נראה נורמלי בשביל מטען כזה, 15A ממש לא....

את המטענים המזויפים מתכננים ומייצרים בדיוק לפי המטען המקורי, כך שכל מה שכתוב עליהם אמור להיות זהה למטען מקורי (יש כאלה שיוצרו על ידיי אנשים שלא יודעים לכתוב ולכן יש עליהם טעויות כתיב אבל לא בכולם)

ניתן לחפש סימנים טובים / לא טובים בפרטים של המכירה או שכתובים על המטען עצמו, או באיך שהוא נראה, אבל מטען לא אמיתי אבל שמיוצר בדיוק גבוה יכול לעבור את כל אלה - אל תטעה בקשר ליכולות של יצרני זיופים. הדרך היחידה שבה אתה יכול להיות בטוח היא לפרק את המטען בעצמך ולבדוק מה יש בתוכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה, אסור לקנות מסינים,אסור לדבר עם סינים,אסור להסתכל על סינים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שלחתי לו הודעה שאני רוצה לבטל, נקווה שיחסוך לי את הקנייה הכפויה ואת ההליכה לדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שגם המטען המקורי מיוצר בסין ?

הבעיה היא שכל אחד יכול למכור לך מטען לא מקורי. אם אתה קונה אותו מאמריקה נראה לך שהוא מיוצר שם ? לא הוא פשוט נמצא שם במלאי אצל ספק של מטענים. אם הוא לא הגיע בקופסה אטומה אם חדש מסמסונג הוא יכול להיות זיוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי איפה הוא מיוצר, אכפת לי אם הוא עבר בקרת איכות ומכון תקנים כלשהו, בטיחות היא מעל הכל פה.

עכשיו שעברתי על זה באינטרנט ראיתי שאפילו באמאזון יש אחד שאומרים שהוא מזוייף, מרגיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amazon, , dx. ali וכל היתר מלאים במטענים מזויפים, שחלק מהם נמכרים בתור אמיתיים, ובחלק מהם המוכר עצמו לא מודע לזה שהם מזויפים (הספק שממנו הוא קונה משקר, או שגם הספק לא מודע ומישהוא לפניו משקר....). כנל גם השוק של המטענים אצל דילרים בארץ

ותווי תקן הם בסך הכול ציור, הזיופים כמובן מעתיקים גם אותם

אם תחפש מטען מקורי יש סיכוי גבוה שתמצא אכן מקורי אבל אתה פשוט לא יכול להיות בטוח. המקס' שניתן לעשות לדעתי הוא לקנות ולפרק (ואז לנסות להדביק בחזרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אין איך לדעת עם כל הדילרים הללו למרות שאני בטוח שהמטענים של סאני\סקיילקס\כל יבואן רשמי אחר ששווה משהו הוא מקורי אבל אבל יהיה קר בגיהנום ביום שאני אבזבז 50 ש"ח על מטען מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלהם יכול להיות מטען מזוייף (רכיבים מזויפים מצאו את הדרך שלהם למטוסים ובקרת האיכות שם הרבה יותר צמודה מדילרים של פלאפונים), אבל בסיכוי נמוך יותר. אתה משלם 50 שח שהרוב מתוכם הולך לדילרים בדרך. זה המחיר שהם רוצים על השירות של להביא לך מטען מקורי (עד כמה שהם יכולים)

אם לא מתאים לך קנה מטען ב 20 שח ופרק אותו בעצמך לבדיקה, או שאל תהיה בצמרמורת כשהוא יעלה באש כי חסכו בו על 0.1 שח לפיוז ו 0.1 שח לפלסטיק דוחה אש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקורי של חברת הבת של סמסונג.

קניתי ומשתמש מזה חודשיים.

מגיע בקופסא מקורית סגורה.

אני גם משתמש במטען רכב שלהם (לא רציתי לקחת סיכון עם מטענים אחרים)

http://www.ebay.com/itm/Genuine-PLEOMAX-Quick-Dual-USB-Port-2A-Car-Charger-for-smart-phone-tablet-galaxy-/151302571645?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item233a56067d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...