חבילות מאיביי ואמאזון מתעכבות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילות מאיביי ואמאזון מתעכבות

Belgid

Recommended Posts

שיט!

מאיפה החבילה אם זה לא סוד? האם זה דרך אחרת החברות כמו מאסטופ או BUY2USA?

אני ממש צריך לקנות מאמזון, אבל לא בא לי לחכות שבועות! זה הקטע של DHL שלא צריך לעבור דרך הדואר =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תלוי בסוג המשלוח... עם שליח לא חושב שיהיה לך עיכוב.

אבל אם זה משלוח רגיל, כזה שעובר לידי דואר אז יש מצב לעיכוב.

בכל מקרה, אני קיבלתי משלוח מארה"ב עם DHL ממש מהר, לקח בערך שבוע וחצי אני חושב, קיבלתי לפני כמה ימים.

לגבי נושא הדיון, גם אני מרגיש עיכוב בזמן האחרון, גם אני מחכה לחבילות מתחילת אפריל (למרות שחלק מסויים הגיע).

ולצערי גם יש חבילה מתחילת מרץ, כנראה אבדה...

תכלס כל עוד יגיע בחודש הקרוב אז בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי חבילות במרץ שעדיין לא הגיעו מאיביי.. בעיקר מסין/הונג קונג. רוב הסיכויים שהחבילות לבסוף תגענה אבל בינתיים סגרתי עם המוכרים שיזכו אותי ואם אקבל את המוצרים אשלם שוב. אני לא מתכוון להפסיד כסף בגלל גורם זה או אחר. אחד המוכרים אפילו אמר לי במפורש שהוא קיבל המון פניות והיה בקיא בשביתה שהיתה פה.

בכל אופן במדינה שלנו לא כדאי להזמין לפני חגי תשרי ולפני פסח. סתם גורם לעצבים מיותרים. לא אתפלא אם המון מוכרים יחליטו פשוט לא לשלוח יותר לישראל בעקבות כל הפניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דואר לא מתפקד, שלחו לי משהו בדואר 24 (בארץ), הוא הגיע אחרי שבוע בערך (יש חותמת שמראה את יום השליחה). חבילות הפסקתי להזמין כרגע כי 2 חבילות שנקנו בארץ ולא הגיעו וחבילה מאנגליה שגם לא הגיעה. בנוסף לזה הרעיון של הדואר להתיעלות זה לסגור סניפים אז עכשיו יש בירושלים 3-4 שכונות שמגיעות לאותו הסניף (הסניפים של הר חומה וארנונה נסגרו ושירותי הדואר הועברו לסניף שגם ככה היה עמוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...