Galaxy S5, עד כמה הוא טוב יותר מ-G2? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S5, עד כמה הוא טוב יותר מ-G2?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה לא עניין של חומרה, פשוט המפתחים לא שמים על G2.
פשוט תודה שאין לך מושג. לא רק שזה לא קשור למפתחים, אם זה לא עניין של חומרה אז זה עניין של כלום. כל המכשירים הנ"ל מריצים אותה גרסה של עם אותו קרנל של .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל האמיתי היחידי בין הטלפונים זה ה-BLOATWARE. ככל שההתקנה תהיה רזה יותר הטלפון יהיה טוב יותר.

היתרון היחידי של זה אולי בטריה נשלפת וחריץ הרחבה, אבל לצערי הנסיון האחרון שלי עם S4- החלפתי כבר שתי , מה שווה האופציה להחליף בטריה אם הם שמים בטריות זבל בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, אין לי שום בעיית חומרה.

המשחק סאבווי עובד נהדר, אך אם תהיה מספיק חד, תוכל להבחין שלאחר כמה שניות יש איטיות מורגשת במשחק שנעלמת אחרי כמה שניות וחוזרת שוב.. אבל בגדול המשחק רץ טוב.. כנ"ל לגבי טמפל ראן ו-FUN RUN. (ב-FUN RUN הלאגים הכי מורגשים)

אספלט 8 לדוגמה מריץ לי מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, אין לי שום בעיית חומרה.

המשחק סאבווי עובד נהדר, אך אם תהיה מספיק חד, תוכל להבחין שלאחר כמה שניות יש איטיות מורגשת במשחק שנעלמת אחרי כמה שניות וחוזרת שוב.. אבל בגדול המשחק רץ טוב.. כנ"ל לגבי טמפל ראן ו-FUN RUN. (ב-FUN RUN הלאגים הכי מורגשים)

אספלט 8 לדוגמה מריץ לי מעולה.

FUN RUN מושפע מאוד מחיבור , לא קשור בכלל לגרפיקה. המשחק הזה קליל על המעבד הגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט תסכימו איתי שהמפתחים לא שמים עליו וזהו?

יש לי 30 מגה בבית והתחברתי ל-WIFI ורק מחשב אחד משתמש באינטרנט הזה, אין כאן שום בעיית .

גם במכשירי תצוגה שניסיתי משחקים כאלה היו לאגים. המכשיר שלי תקין לגמרי.

ושיחקתי נגד חבר ב-FUN RUN, שהוא גר בארץ מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? עזוב FUN RUN.

מה לגבי סאבווי שבמיוחד בשבילו הלכתי לתצוגה בסלקום והתקנתי את המשחק והיו בדיוק אותם לאגים כמו אצלי?

בוא נראה איך תתמודד עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...