הקלטות בתוכנה Tunein PRO מקליט מתחנות רדיו אך לא מצליח להוציא את הקלטות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטות בתוכנה Tunein PRO מקליט מתחנות רדיו אך לא מצליח להוציא את הקלטות

moshebit

Recommended Posts

שלום ,

יש ברשותי מכשיר samsung s3 :

זאת תוכנה שמאפשרת לך לשמוע תחנות רדיו ולהקליט , הבעיה שאין אפשרות להוציא את הקבצים עכשיו גם בגירסאות החדשות אין

אפשרות לדעת איפה הקבצים עצמם במכשיר בכלל , אם יש דרך להוציא אותם ?

ואם לא יש אפשרות אחרת להקליט את השידור דרך המכשיר אבל לא מהרמקול אלה ישירות מ LINE IN של המכשיר ברקע ככה שהקלטה מהשידור המוקלט זהה לזה שאני מקליט שוב מהרקע עם תוכנה , עכשיו יש איזה תוכנה PLAY שנקראת Voice PRO שעולה 46 ש"ח היא עושה את העבודה או שרק מקליטה ממה המתנגן ברמקול ולא דרך בפנים LINE IN נקי ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההקלטות של TuneIn Radio לא נועדו לשמיעה בנגנים סטנדרטיים אלא רק בתוכנה עצמה. עם זאת, ניתן להוציא את השמע בפורמט מוכר (MP3 למיטב זכרוני) עם מעט ידע ועבודה עם Hex Workshop.

מה שעשיתי דאז היה להוריד את קובץ ההלטה למחשב, לפתוח אותו עם Hex Workshop, לחפש את ה-Header של השמע ופשוט לגזור אותו משם לקובץ נפרד.

עריכה: הקובץ שמע הוא WMA. ה-Header שלו הוא 30 26 B2 75 8E 66 CF 11 A6 D9 00 AA 00 62 CE 6C

משם ועד סוף הקובץ - זה השמע שלך. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בS3 יש שבב של רדיו וניתן להקליט ברדיו המובנה, למה לא להשתמש בו?

תודה , יש לי רדיו , הבעיה שהקליטה לא משהו , זה יכול להפסיק באמצע , לעומת זאת דרך TUNEIN זה חלק

ההקלטות של TuneIn Radio לא נועדו לשמיעה בנגנים סטנדרטיים אלא רק בתוכנה עצמה. עם זאת, ניתן להוציא את השמע בפורמט מוכר (MP3 למיטב זכרוני) עם מעט ידע ועבודה עם Hex Workshop.

מה שעשיתי דאז היה להוריד את קובץ ההלטה למחשב, לפתוח אותו עם Hex Workshop, לחפש את ה-Header של השמע ופשוט לגזור אותו משם לקובץ נפרד.

עריכה: הקובץ שמע הוא WMA. ה-Header שלו הוא 30 26 B2 75 8E 66 CF 11 A6 D9 00 AA 00 62 CE 6C

משם ועד סוף הקובץ - זה השמע שלך. בהצלחה.

תודה רבה ,

אני פשוט גוזר את HEADER מהקובץ ואז שומר את הקובץ ללא HEADER או רק את HEADER ואז יכול לשמוע ?

ואני מקליט את 100 FM עם יש לך מושג מה ה-HEADER של הסיומת הזאת ?

תודה רבה וחג שמח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוחק את כל מה שלפני הheader שכתבתי ושומר כקובץ נפרד בסיומת wma. אז תוכל לשמוע את מה שהקלטת.

תודה ,

הבעיה שאני לא מוצא את הקלטות במכשיר s3 הם כנראה שינו את נתיב התקייה שנשמרו הקבצים , יש לך מושג אולי איפה הם הסתירו את זה ?

עריכה : יש לי נראה לי קבצים ישנים של ששמרתי אז ,

ויש לי מחרוזת כמעט כמו שלך רק שינוי ב 2 אותיות HEXA בסוף :

B2 75 8E 66 CF 11 A6 D9 00 AA 00 62 CE 6C

F8 01

זה אומר של , כי הצלחתי למצוא עד התו 6C ושמה לא מצאתי את המשך ,

- מוחקים מה שלפני כולל HEADER או רק מה שלפני ? וגם איך אני יודע את הערך HEX של AAC / ושאר סיומות ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...