מחפש מדריך מפורט ועדכני לשדרוג LG p500 לAndroid 4.4.2 KitKat CM 11 R - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדריך מפורט ועדכני לשדרוג LG p500 לAndroid 4.4.2 KitKat CM 11 R

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

מצאתי בסטיקי שני דיונים שאולי רלוונטים.

האחד: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1443473

יש שם patch לתיקון בעיות עם Baseband "ישן" (הוא מחליף ב-ROM את הספריות שמתאימות ל-Baseband חדש בספריות שמתאימות ל-Baseband ישן).

מה גרסת ה-Baseband שלך? (Settings >> About phone >> Baseband version)

אני לא בטוח מה נחשב ל"ישן" ומה לא, אבל מכיוון שאמרת שהאנדרואיד המקורי שהיה על המכשיר הוא 2.2 (ולא 2.3), יכול להיות שזה אכן רלוונטי (לפי הודעה של אחד האנשים).

מה שכן, ה-patch הזה יצא די מזמן וכוון ל-ROM-ים ישנים, אז לא בטוח שהוא עובד ב-ROM חדש...

אם ה-Baseband אכן ישן, אולי בכל זאת כדאי לנסות את ה-patch, או לחפש דרך לעדכן את ה-Baseband.

השני: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1685865

יש כמה גרסות של ה-patch במהלך הדיון, אבל בסוף אנשים אומרים די מפורשות שזה לא עובד על CM10, אז הסיכויים שזה יעבוד על CM11 קטנים.

שוב, אם אתה נואש אפשר לנסות, אבל לא הייתי בונה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גרסת ה-Baseband שלך? (Settings >> About phone >> Baseband version)

רשום unknown...

אני אנסה לעשות שדרוג לbaseband לפי מה שרשום פה:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=15250036&postcount=1

יש לך מושג אם אני צריך את הראשון או השני?

P500-v20G-baseband.7z is for official v20[abdg....] ROMs and ROMs based upon it (e.g., GingerLOL, v20G stock ROM, customized v20G ROM, 0x0v3rfl0w ROM and GingerCriccoROM).

- P500-v10E-baseband.7z is for all other ROMs.

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון (v20G) הוא החדש יותר. לפי כל מה שאומרים, ה-ROM-ים החדשים עברו לתמוך רק בו, אז כנראה שאתה רוצה לצרוב אותו.

בנתיים אני לא מצליחל לגרום לו לזהות את המכשיר שלי בתוך התוכנה הזו...

רשום "Choose your phone, click Connect" - אבל אצלי הרשימה ריקה.

עשיתי את זה :

Run devmgmt.msc (Device Manager), go to Ports (COM and LPT) and disable LGE Virtual Modem there. Disconnect and reconnect your phone and try again.

אבל לא עזר...

=========================================

כאשר מחברים את המכשיר (כדי שהתוכנה שמשדרגת את ה

baseband תזהה אותו) - האם צריך לסמן אותו כ

debugger mode? ניסיתי וזה לא עזר.

מה לגבי האופציה של usb storage? להפעיל או לא?

רעוינות אחרים?

תודה!!

=========================================

טוב אחרי המון המון חיפושים מצאתי מקום בו היה רשום שאם מחברים את הטלפון במצב Emergency mode אז זה הופך את הטלפון למזוהה.

אבל משום מה המחשב שלי קרס באמצע התהליך של LGMDP.exe אז השתמשתי ב KDZ Updater.

זה הצליח - אבל הטלפון לא עלה, אבל נשאר מזוהה בLGMDP.ex - אז הרצתי את זה שוב והפעם התהליך הסתיים והטלפון עלה עם סים עובד!!

אבל... הוא עלה עם גרסת אנדרואיד 2.3.3....

אני לא מוצא כאן איפה רואים איזה

baseband זה - אבל תחת software version רשום lg-p500-v20g

אז אני מניח שזה אומר שזה על baseband החדש (20)..

נראה לי שעכשיו אני אנסה שוב לעשות את השדרוג לקיטקט.

=======================================================

יופי!!

עכשיו עובד...

הטלפון בגרסה ויש קליטה וכו'.

הבעיה האחרונה - אי אפשר להתחבר לשירותים של גוגל....

כאשר מנסים להגדיר חשבון חדש לסנכרון מזינים יוזר וסיסמה מקבלים הודעה:

there was a problem communicating with google servers/ tray again later

אגב - כאשר שפת הממשק היא אנגלית - יש מקלדת באנגלית בלבד.

כאשר אני משנה את שפת הממשק לעברית - אז יש מקלדת עברית ואנגלית ביחד.

יש דרך להשאיר את שפת הממשק על אנגלית אבל עם מקלדת משולבת?

בכל מקרה - הבעיה המרכזית כרגע זה הנושא של חיבור וסנכרון מול השרתים של גוגל.

רעיונות?

============================================

התקנתי Google Play Store 4.6.16 מכאן:

http://www.androidpolice.com/2014/03/13/download-latest-google-play-store-4-6-16-with-new-require-password-option-tweaked-ui-forced-self-update-and-more/

זה לא עזר...

ראיתי כל מיני פוסטים שמדברים על זה שהייתה בעיה עם המנגנון של האיתות הכפול של גוגל או משהו כזה - אבל זה לא משהו שאני משתמש בו כרגע...

רעיונות נוספים?

======================================================================

ואו כמה חפירות...

יש מצב שמצאתי פתרון.

צריך להתקין את זה:

PrebuiltGmsCore.apk

מצאתי את זה כאן:

https://docs.google.com/file/d/0B2FRr4c4c1g8WVI2YWg3TFZ4MTg/edit

אחרי ההתקנה נראה שהבעיה נפתרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהרבה התקדם כשלא הסתכלתי. :)

יופי לגבי ה-Baseband. שדרוג שלו זה באמת הפתרון הכי טוב. אז אם הצלחת לשדרג אותו ולשחזר אח"כ את מערכת ההפעלה החדשה, כל הכבוד.

לא נראה לי שעדכון ידני של ה- קשור. להיפך, ברגע שיהיה חיבור לשרתי הוא צריך להתעדכן לבד ברקע.

ניסית לאפס את כל הנתונים על המכשיר ב- Dashboard?

לגבי זה:

אגב - כאשר שפת הממשק היא אנגלית - יש מקלדת באנגלית בלבד.

כאשר אני משנה את שפת הממשק לעברית - אז יש מקלדת עברית ואנגלית ביחד.

יש דרך להשאיר את שפת הממשק על אנגלית אבל עם מקלדת משולבת?

כמובן.

תחזיר את הממשק לאנגלית. בשביל להוסיף שפה למקלדת:

Settings >> Language & input

תיכנס להגדרות של Keyboard (האייקון של החשבונייה בצד ימין)

Input languages

תוריד את הסימון מ-Use system language ותבחר איזה שפות שאתה רוצה למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן. תחזיר את הממשק לאנגלית. בשביל להוסיף שפה למקלדת: Settings >> Language & input תיכנס להגדרות של Android Keyboard (האייקון של החשבונייה בצד ימין) Input languages תוריד את הסימון מ-Use system language ותבחר איזה שפות שאתה רוצה למטה.

תודה רבה על כל העזרה,

זה לא היה פשוט - אבל נראה שהרוב מאחורינו (ראית איך נפתר הנושא של חיבור לגוגל?).

אכן השפה והמקלדת הסתדרו כמו שאמרת - תודה!

משהו נוסף :-)

אחד מהדברים שאמורים לקרות כאשר מתקינים את הרום הזה (או לפחות כך חשבתי) - זה לאחד את הזיכרון הפנימי של המכשיר (יש מעט כזה) עם כרטיס הזיכרון. כחלק מההתקנה אתה יכול לבחור איזה סוג חיבור אתה משתמש (דקה 7:39 בסרט למעלה) בחרתי כמו במדריך - בכל מקרה זה לא עבד.

ראיתי שרשום בפוסט את זה:

- Increase Device Storage size for more apps (optional)

• Install Link2SD app (Link Here)and create "SDEXT4" mount script (dont reboot here), change settings to autolink apps and then reboot device into Recovery (click to see how to create SDEXT4)
  • Successful boot, now install as many apps as you want

האמת שלא ממש הבנתי... יש לך מושג ברור יותר איך עושים את זה?

אפרופו כרטיס - האם יש דברים בכרטיס הזיכרון שאסור למחוק? (מאחר והתקנתי את הרום משם וכו') - יש משהו שחייב להישאר שם או שאפשר לפנות בו מקום חופשי?

מקווה שיהיה פתרון לנושא של המקום...

שוב המון המון תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ראית איך נפתר הנושא של חיבור לגוגל?).

עכשיו ראיתי. הזוי משהו, אבל כל עוד זה עובד...

אחד מהדברים שאמורים לקרות כאשר מתקינים את הרום הזה (או לפחות כך חשבתי) - זה לאחד את הזיכרון הפנימי של המכשיר (יש מעט כזה) עם כרטיס הזיכרון. כחלק מההתקנה אתה יכול לבחור איזה סוג חיבור אתה משתמש (דקה 7:39 בסרט למעלה) בחרתי כמו במדריך - בכל מקרה זה לא עבד.

יכול להיות שזו אחת ההגדרות שנמחקה עם ה-wipe data/factory reset אחרי ה-installer.

בכל אופן, יש המון כלים שעושים את הפעולה הזו - "הרחבת" הזכרון הפנימי של המכשיר עם ה-SD. נראה ש-Link2SD הוא אחד לא רע. הקישור (click to see how to create SDEXT4) למעשה נותן הסבר לא רע על כל התהליך. נסה להיעזר בו.

אני חייב לציין שהפעם האחרונה שעבדתי על טלפון שהיה צריך את השפצור הזה הייתה לפני כמה שנים טובות, אז אני לא כ"כ זוכר כל פרט ופרט בתהליך הזה. לכן קשה לי קצת לעזור פה.

אפרופו כרטיס זיכרון - האם יש דברים בכרטיס הזיכרון שאסור למחוק? (מאחר והתקנתי את הרום משם וכו') - יש משהו שחייב להישאר שם או שאפשר לפנות בו מקום חופשי?

אין על ה-SD שום דבר שקריטי למערכת ההפעלה, כולל קובץ ההתקנה של ה-ROM. לפעמים מסויימות יוצרות לעצמן תיקיות על ה-SD ושומרות בתוכן דברים, כדי שמידע שלהן ישרוד בין שדרוג מערכות או מעבר טלפונים. אם תמחק אותן אתה עלול לאבד הגדרות או מידע אישי, אבל שום דבר לא יפסיק לעבוד.

אחרי שתקנפג את ההרחבה של מחיצות פנימיות אל ה-SD, אז אולי מחיקה של דברים מאותן מחיצות או תיקיות הרחבה עלולה לגרום לאפליקציות לקרוס / להפסיק לעבוד, אבל גם זה די נדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה ש-Link2SD הוא אחד לא רע. הקישור (click to see how to create SDEXT4) למעשה נותן הסבר לא רע על כל התהליך. נסה להיעזר בו.

.

תודה!

זה לא היה פשוט....

בצעתי חלוקה של הכרטיס ל2 מחיצות - אבל אז הוא פשוט נעלם!

לא עלה בתוכנה של החלוקה ולא בטלפון עצמו...

אחרי עוד כמה ניסיונות הכנסתי את הכרטיס לטלפון E72 שיש לי ושם הוא אמר שהכרטיס פגום והציע לפרמט אותו,

פרמטתי והחזרתי לLG, שוב הוא זוהה (איזה מזל שהיה לי את הנוקיה הזה - מה הייתי עושה אם לא??) - שוב פרמטתי לפי ההוראות והפעם זה עבד בסדר.

אבל אחרי שהאפליקציה עלתה וסימנתי את ext2 קיבלתי הודעה שהמכשיר שלי לא תומך בזה...

אז עשיתי שוב את הכל - והפעם פרמטתי לFAT32 ואחרי כל ההגדרות וכו' - זה עבד!!

אין מה להגיד - דברים לא הולכים בקלות, אבל בסוף (ובעזרתך!!) זה עובד.

מקווה שבזה תמה הסאגה...

תודה רבה על העזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...