הזמנת מוצר מNewegg לכתובת בארה"ב עם כרטיס בינלאמי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת מוצר מNewegg לכתובת בארה"ב עם כרטיס בינלאמי

morpheus1234

Recommended Posts

מישהו התנסה עם זה לאחרונה?

אני מנסה להזמין לפטופ לכתובת בארה"ב עם כרטיס ויזה עסקי שהונפק בישראל.

לפי מה שקראתי, יש אנשים שכן הצליחו ולא דרך פייפאל אלא ישירות

אני מנסה להזין פרטי כרטיס אשראי ישירות באתר, ואני לא לא יודע איזה מדינה לבחור בbilling address (איך לציין שזה מחוץ לארה"ב) ראו תמונה:

http://s27.postimg.org/z55futhr7/newegg.png

דרך פייפאל אני מקבל unconfirmed address

אשמח לתובנות :cry:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעיה אני מזמין המון מnewegg דרך פייפל, פשוט תשנה את הכתובת בפייפל לכתובת שאותה אתה מכניס לאתר של ניואגג (של המשלוח). יש אפשרות להכניס כמה כתובות שונות בפייפל תשחק קצת בהגדרות ותמצא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעיה אני מזמין המון מnewegg דרך פייפל, פשוט תשנה את הכתובת בפייפל לכתובת שאותה אתה מכניס לאתר של ניואגג (של המשלוח). יש אפשרות להכניס כמה כתובות שונות בפייפל תשחק קצת בהגדרות ותמצא את זה.

תודה, אבל לא לגמרי הבנתי.

בפייפאל, לשנות את הbilling address של הכרטיס אשראי כך שיהיה זהה לshipping address? זה בלתי אפשרי כי לא ניתן לשנות את השדה country שהוא israel

האם בפייפאל עשית תהליך של verification לכרטיס אשראי (התהליך שבו הם מחייבים אותך ב8שח ואתה מזין את הקוד של החיוב - כך שהם בטוחים שהכרטיס שלך?

זה מאוד חשוב ולכן אשמח לתגובה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את בתהליך שדיברת עליו, אבל עם השינוי כתובת לא רציכה להיות בעיה, כאשר אתה מזמין מוצר יש אפ/רות בפייפל לערוך את הכתובות שלך (סימן של עיפרון) ושמה יש אופציה להוסיף כתובת חדשה לחלוטין שבה אתה יכול לבחור גם מדינות אחרות.

אם אתה לא מוצא או לא מסתדר יש לפייפל שירות לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...