קניית נעלי ספורט בחו''ל - איך אני יודע רוחב כף הרגל שלי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית נעלי ספורט בחו''ל - איך אני יודע רוחב כף הרגל שלי?

Boris_yo

Recommended Posts

יש את המידות אלו (צד שמאל עליון) כשקונים נעלים בחו''ל:

QBz_Mb_OC.jpg

מידות כאלה יש רק בארה''ב?

איך אני יודע איזו מידה רגל שלי? על מה אני יכול לבסס כדי לדעת בערך מה לבחור כשאני קונה בארה''ב?

שאלה על מידה בישראל

יש סטנדרט ישראלי או שכוונה לסטנדרט יורופאי?

אם אני קונה נעל לריצות, האם כדאי לקנות מידה 0.5 יותר גדולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סטנדרט ומעבר לכך, הרחב של חברה אחת יכול להיחשב לצר בחברה אחרת.

בנוסף, שני דגמים שונים של אותה חברה יכולים להיות עם רוחב שונה

אם אתה קונה נעליים לריצה אז עדיף שתבחר נעל שתתאים לך מאה אחוז בארץ ותזמין דגם זהה בחול.

אם זה נעל להליכה וליום-יום אין חשיבות להתאמה אלא יותר לנוחות לכן אין בעיה שתזמין מידת רוחב רחבה יותר

אני רואה שאתה כבר כמה חודשים מתלבט כיצד לקנות נעל מחול אז במקום לחפש ניסים, פשוט תזמין שתי מידות ותחזיר את המידה הגדולה עליך לחנות.

נכון, תפסיד 40 שקל (עלות משלוח חזרה) אבל זה עדיין יצא לך יותר זול מבארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה SYMBORE? איך הגילוח מסורתי? :xyxthumbs:

אני זוכר שהזמנת תיבה של סכיני גילוח FEATHER...

אצלי נגמר סבון מזמן מערכת גילוח VAN DER HAGEN ואני כבר עשיתי הזמנה

שאמורים להספיק לשנים. הזמנתי גם סכיני גילוח PERSONNA - 100 והזמנתי מברשת של PARKER ב-$25

למרות שיש לי מערכה כי חשבתי שיהיה לי רזרבה.

בכל זאת אתייחס עכשיו לתגובתך:

אם אתה קונה נעליים לריצה אז עדיף שתבחר נעל שתתאים לך מאה אחוז בארץ ותזמין דגם זהה בחול.

אם זה נעל להליכה וליום-יום אין חשיבות להתאמה אלא יותר לנוחות לכן אין בעיה שתזמין מידת רוחב רחבה יותר

איך אני יכול למצוא דגם זהה בחו''ל אם דגמים שונים למרות שנראים אותו דבר?

למדוד בארץ? לא! הייתה לי חוויה לא נעימה בחנות לאחרונה...

אני רואה שאתה כבר כמה חודשים מתלבט כיצד לקנות נעל מחול אז במקום לחפש ניסים, פשוט תזמין שתי מידות ותחזיר את המידה הגדולה עליך לחנות.

נכון, תפסיד 40 שקל (עלות משלוח חזרה) אבל זה עדיין יצא לך יותר זול מבארץ

להחזיר דרך דואר ישראל? לדעתי החזרה עולה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר מתיבה... צריך להעלות תמונות. אני חושב שאשכרה הגזמתי עם הסכינים כי כרגע יש לי מספיק סכינים לכל החיים...

מה קרה לך בחנות? אני ממש שונא לקנות בארץ כי אני אוהב למדוד בגדים לאורך זמן, למדוד להחליף וכו'. בארץ המוכרות תמיד לוחצות ובסוף אני נתקע עם בגד שאני שונא שעלה לי הון תועפות. כיום אין פריט לבוש שאני קונה בארץ. כלום. ואני מתלבש בטוב טעם ותמיד מחמאים לי על הלבוש. כאשר חושבים על זה, למעט מוצרי אלקטרוניקה, תרופות, מוצרי היגינה ואוכל, אין כלום שאני קונה בארץ, הכל מחול. נכון לעכשיו, אני מצפה ל20+ משלוחים של דברים מדברים שונים

שמע כאשר ניסיתי לקנות נעל להליכה בארץ זה היה סיוט. עברתי מספר סניפים של שלוש חברות שונות. הנעליים יקרות ותמיד לא הייתה את המידה שלי, למרות שהמידה שלי היא יחסית נפוצה (בספורט אני 43.5-44). בסוף הזמנתי סאקוני מאתר מצוין לנעליים (שנסגר לאחורנה) ואני מאוד שמח.

משלוח מהארץ הרבה יותר זול מהמשלוח מחול לארץ. לא מזמן שלחתי שלוש חבילות שונות לאנגליה ולארה"ב, המשקל הכללי שלהן עלה על 3 קילו (הרבה יותר מנעל) ועדיין שילמתי 80 שח על כל שלוש החבילות. לפני שנתיים יצא לי להחזר נעל וזה עלה לי בסיבות ה-40 שח.

בנעלי , בארץ לוקחים לך לפעמים כפול ואף יותר על נעליים לכן גם עם כל ההחזרים יוצא לך שווה להזמין מחול.

הכי טוב זה כאמור לממודד בארץ ולהזמין מחול (אני לא עושה את זה) או פשוט להזמין זוג אחד ואם לא מתאמים להחליפו במידה גדולה או קטנה יותר.

בכל הנוגע לרוחב נעל. סביר להניח שאתה מידה רגילה אבל אין מניעה שתזמין נעל רחבה יותר, זה ממש לא קריטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר מתיבה... צריך להעלות תמונות. אני חושב שאשכרה הגזמתי עם הסכינים כי כרגע יש לי מספיק סכינים לכל החיים...

אז הייתה מוכר לי איזה 100 במקום שהייתי מזמין PERSONNA 100 יחידות מחו''ל.

מה קרה לך בחנות?

התחלתי למדוד נעליים וידעתי שאני לא אקנה אותם. שעה הייתי בחנות ולא ידעתי איך לברוח בעוד שניסו לעזור לי.

אני ממש שונא לקנות בארץ כי אני אוהב למדוד בגדים לאורך זמן, למדוד להחליף וכו'. בארץ המוכרות תמיד לוחצות ובסוף אני נתקע עם בגד שאני שונא שעלה לי הון תועפות. כיום אין פריט לבוש שאני קונה בארץ. כלום. ואני מתלבש בטוב טעם ותמיד מחמאים לי על הלבוש. כאשר חושבים על זה, למעט מוצרי אלקטרוניקה, תרופות, מוצרי היגינה ואוכל, אין כלום שאני קונה בארץ, הכל מחול. נכון לעכשיו, אני מצפה ל20+ משלוחים של דברים מדברים שונים

נכון אה? אתה גם מרגיש לחץ מצד של מוכרים?

זה מעצבן כי במדינות אולם ראשון, נותנים לך חופש ומשאירים אותך למדוד שעות בשקט נפשי ואף אחד לא חופר לך כל דקה.

שמע כאשר ניסיתי לקנות נעל להליכה בארץ זה היה סיוט. עברתי מספר סניפים של שלוש חברות שונות. הנעליים יקרות ותמיד לא הייתה את המידה שלי, למרות שהמידה שלי היא יחסית נפוצה (בספורט אני 43.5-44). בסוף הזמנתי סאקוני מאתר מצוין לנעליים (שנסגר לאחורנה) ואני מאוד שמח.

אתה מכיר אתר מקומי "אנאירובי"?

הכי טוב זה כאמור לממודד בארץ ולהזמין מחול (אני לא עושה את זה) או פשוט להזמין זוג אחד ואם לא מתאמים להחליפו במידה גדולה או קטנה יותר.

בעיה שאין דגמים של ארה''ב בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית כותב אז באמת הייתי מוכר לך.. כאשר תצטרך עוד, תדבר איתי.. יש לי סהכ"ל בסביבות 2000 להבים שונים

כאשר הייתי קונה בארץ, המוכרים תמיד היו רק מפריעים לי אבל גם כשלא, אני פשוט לא רואה שום סיבה לקנות דברים בארץ.

לא משנה כמה בגדים אני אחזיר, לא משנה כמה אני אחליף בסופו של דבר תמיד יצא לי יותר זול מאשר בארץ ולא. אני לא מכיר את האתר, הם גם לא ניראים זולים במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית כותב אז באמת הייתי מוכר לך.. כאשר תצטרך עוד, תדבר איתי.. יש לי סהכ"ל בסביבות 2000 להבים שונים

כאשר הייתי קונה בארץ, המוכרים תמיד היו רק מפריעים לי אבל גם כשלא, אני פשוט לא רואה שום סיבה לקנות דברים בארץ.

לא משנה כמה בגדים אני אחזיר, לא משנה כמה אני אחליף בסופו של דבר תמיד יצא לי יותר זול מאשר בארץ ולא. אני לא מכיר את האתר, הם גם לא ניראים זולים במיוחד

מאיפה בחו''ל אתה מזמין? משתמש במתווך משלוחים?

יש להם מבצע של 100 ש''ח פחות על נעלי מיזונו ומשלוח חינמי בדואר רשום עד סוף החודש.

תסתכל על אלה: http://www.anerobi.co.il/?CategoryID=234&ArticleID=2440

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מחיר מבצע ב-1000 ש"ח?

הנעל הזאת עולה 130 דולר בחול!

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב אם תצטרך, אני מוכר את הנעל הזאת:

http://www.amazon.com/Saucony-Mens-Grid-Walking-Black/dp/B000I4S7OE/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1397157671&sr=8-2&keywords=saucony+walking

ב- 70 דולר, כולל משלוח. הנעל חדשה ונלבשה פעם אחת למשך ארבע שעות בבית.

המידה היא 44 והיא הסוג הרחב.

קניתי אותה לפני שנה בישראל, במחיר של 700 שקל (אחרי הנחה)

אני מוכר אותה בגלל שקניתי אותה יחד עם ברוקס (שהזמנתי דרך אמזון) וחשבתי שאני אחליף ביניהן כל כמה זמן אבל ברוקס יותר נוחה לי וכנראה שאני אזמין עוד ברוקס בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
קונה..

אני הזמנתי חגורה מאמזון. באתר מצוינות מידות של חגורה עצמה אבל אם קונים חגורה, לוקחים בחשבון מידת מותנים קודם ואז לוקחים מידה אחת יותר של חגורה. אז יש שני סוגים של מידות שצריכים לקחת בחשבון לפני שקונים חגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...