צריך המלצה למגן מסך ומגן טלפון עבור LG G2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למגן מסך ומגן טלפון עבור LG G2

sashakrik

Recommended Posts

שלום,

אני מתכנן לרכוש את ה- LG G2 בעוד כשבועיים ואני כבר עכשיו רוצה להזמין מגן מסך ומגן טלפון.

אני מתכנן לרכוש דרך או מקום אחר אם יש המלצות.

לגבי המגן טלפון אז חשוב לי שיהיה דק וקל כי המטרה היא להגן משריטות ולא משברים ובנוסף הטלפון גם ככה לא קטן ולא קל אז אני לא רוצה להגדיל את המשקל שלו ואת המימדים.

אני מעוניין במגן מסך רגיל בלי כל מיני שטויות של מראה וכו', חשוב שיהיה מגן איכותי שלא יפגע בטאצ' ובצבעים של המסך.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהחלטתי שלרכוש היא שעד עכשיו השתמשתי ב- 3gs והוא אצלי די הרבה זמן (בערך שנתיים) ואני אף פעם לא שמתי עליו מגנים והוא מלא בשריטות קטנות בעיקר על צידו האחורי אבל יש גם על המסך אז אני רוצה להמנע מזה בטלפון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של המגן הזה? אם אתה חושב שהוא יעזור לך נגד שברים אז לדעתי אתה סתם משלה את עצמך.

ואם נגד שריטות - אז יש פתרונות טובים יותר ממגן עבה ומיותר, כמו זה:

http://www.xtremeguard.com/LG-G2-AT-T-Version-ONLY-Screen-Protectors-p/lg0g20attxgrds.htm#.UwO2nYWmcWk

אני לא יודע אם זה שווה 10$ בשביל ה-full body (מגן מסך + מגן אחורי), אז אם אתה לא רוצה מגן מסך אפשר לקנות רק את החלק האחורי. אני קניתי את ה-full body בבלאק פריידי ב-90% הנחה ושילמתי עליו 1$ :P

יש לי בנוסף אליו גם שני מגנים "אמיתיים", אחד שהגיע עם המכשיר עצמו (יבואן רישמי) עם חלון שמזוהה אוטומטית ע"י המכשיר (דיי נחמד) ואחד של SlimArmor שהוא מעולה ומגן על המכשיר בצורה שאשכרה יכולה אולי בכל זאת להקטין במידה מסויימת את הסיכון שלו לשברים - אבל הוא פשוט משנה לחלוטין את ההרגשה באחיזה של המכשיר והכל מרגיש הרבה יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...