חברות הכבלים קיבלו אישור להתאחד?!?!?!?!?!?!? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות הכבלים קיבלו אישור להתאחד?!?!?!?!?!?!?

ONKYO

Recommended Posts

wtf???

מה זה אומר לגבינו, האנשים שנגיד הולכים להזמין עוד שבוע כבלים מתבל??

מה יקרה??

אני לא הבנתי כלום

כי רק עכשיו הם מתחילות עם האינטרנט כל אחת ומה הם ישר מתאחדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן יש להם אבל הם יתחילו למכור אחרי פסח

ב. מזותומרת..? מוזר.....

אז למה הם הוציאו עכשיו ת'כבלים כל אחת בנפרד אם הם הולכות להתחבר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה הבדל בין אישור להתאחד להתאחד בתיאוריה ולהתאחד בפועל:

בנתיים כל החברות מפסידות כסף אם הם יתאחדו הם יפשטו רגל לכן זה לא יקרה לפחות עד סוף השנה

וגם אז יש בעיות עם המשקעים שידונו איזה חלק מגיע להם וכן הלאה וכן הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיחוד הוא צורך של חברות הכבלים כדי ליצור רשת ארצית אחת גדולה שתוכל להוות תחרות לשירותי הטלפוניה של , כלומר, חברות הכבלים רוצות להיות בזק2 ולאפשר לא רק ואינטרנט אלא גם שיחות טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיתקינו כמו מצלמת וישימו אותה על הממיר הדיגיטלי ואפשר יהיה לדבר דרכה(כמו טלפון רק עם תמונה)דרך כול הרשתות.

אני לא שמעתי על זה אבל טוב לדעת :) . הרעיון של קונפרנס הוא ממש לא חדש אבל זה פשוט עובד טוב יותר ברשת פס רחב ולכבלים יש את רוחב הפס הזה. הם יצטרכו לתת קצב UPLOAD גבוה יותר כדי שנקבל באיכות טובה+קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיתקינו כמו מצלמת וישימו אותה על הממיר הדיגיטלי ואפשר יהיה לדבר דרכה(כמו טלפון רק עם תמונה)דרך כול הרשתות.

פחחח , בטח.... , אני בספק אם זה יקרה ב-5 שנים הקרובות , אם בכלל.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציות לשימוש בתשתית הכנלים הן רבות וטובות.השימוש הנכון-? תלוי רק בתקציב שיהיה לחברות הכבלים להשקיע.

קיים היום ניסוי של מת"ב דיגיטל-תתקשרו לבקש להצטרף לניסוי-לשליחת SMS ומיילים לחברות הסללולר ובין ממירים דיגיטלים שמשתתפים בניסוי.-עוד אופציה שכבר בשימוש.

לחברות הכבלים יקח לפחות שנה עד למיזוג בינהם ועוד 500 עובדים יצטרפו למעגל המובטלים.מי היה צריך את האיחוד הזה בכלל?היו מאשרים להם לקנות תוכן ביחד וזהו.אבל אתם יודעים בעלי הממון קובעים הכל במדינה הזו. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...