שאלה לגבי לפטופ ספציפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי לפטופ ספציפי

oshikv

Recommended Posts

היי חברים,

רציתי לדעת אם למישהו מכם יש את הדגם הזה, ואם לא, אם מישהו יכול לחוות דיעה עליו:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=22261

מה שאני רוצה לדעת זה בסך הכל זה, אם במחיר הזה (יוצא 4150 אחרי שידרוג ל 8 GM ואני מתכוון לשדרג), אני אקבל את הביצועים הטובים ביותר, או שאם ב 4150 אני יכול למצוא מכונה חזקה יותר.

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים במה? משחקים? כח עיבוד? מה?

תענה על השאלון הבא אם אתה רוצה כיוון טוב יותר אולי...

http://hwzone.co.il/community/threads/493381-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%91%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-(%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%9B%D7%9F-%D7%9C2013)

מבחינת השדרוג - אז אני לא רואה סיבה למה אתה צריך לשלם 100 ש"ח מיותרים לחלוטין כדי שהחנות תתקין לך סטיק של 4GB שעולה 195 ש"ח והתקנה שאורכת משהו כמו דקה אחת בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהדגשתי "אם במחיר הזה" זה כדי להבין אם בכסף הזה ניתן להשיג מכונה חזקה יותר. אבל בכל אופן, לשאלון: :biglaugh:

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים קלים וכבדים אבל לא קריטי אם הוא יריץ אותם על הגדרות נמוכות יחסית מכיוון שיש לי גם מחשב נייח שסוחב הכל, צפיה בסרטים, אולי מעט ברמה בסיסית ביותר.

* גודל המסך - לא פחות מ 15

*האם חשוב מסך מבריק או מאט? לא מבין בזה ולכן צריך את עזרתכם, מה שכן, אני אעבוד מדי פעם בחוץ (בתי קפה וכאלה).

* רזולוציית המסך? אני רגיל לעבודה ב 1920X1080. לא קריטי, שניהם אני מניח בסדר. שוב - לשיקולכם

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? חייב שתהיה מקלדת נוחה, מלאה.

* משקל רצוי? לא ממש מעניין אותי

* האם נדרש זמן ארוך? לא בטוח מה נחשב לארוך. אני מניח שרוב הזמן יהיה לי איפה לחבר מטען. אז אני מניח ש 2-3 שעות זה סבבה.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...)

* Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) - שיהיה 7200 גודל 500 ומעלה

* כונן אופטי? לא קריטי

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא בטוח מה זה אומר. אבל אני מאמין שלא.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?- - האם ניתן להשיג כל ללא מ. הפעלה? מה התוספת של מ. הפעלה למחיר?

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? האמת שנתקעתי בעיקר על ולנובו אבל אני פתוח להצעות.

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) - שיהיה סקסי

:biglaugh: - אחריות שלוש שנים.

CHEVY - לגבי מה שרשמת על הזיכרון, אני מסכים איתך שעדיף לקנות ולהתקין לבד, אבל מעולם לא פתחתי לפטופ ואני לא מתכוון להתחיל עכשיו ולהסתכן באיבוד האחריות.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין איבוד אחריות בהתקנת פנימי במחשב.

זה לפתוח בורג אחד בלבד ולהתקין את הזיכרון, זה לא שונה ממחשב שולחני. אם אתה מסוגל להחליף נורה בעצמך, אתה יכול להתקין את הזיכרון הפנימי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה chevy.

יש מישהו נוסף שיוכל לתת לי תשובות בהתסמך על מה שעניתי בשאלון?

למשל-

- מה ההבדל מבחינה כספית אם המחשב נקנה ללא מ. הפעלה?

- מסך מט או מבריק?

- רזולוציה

וכו'.

אני רוצה לקנות את המחשב מחר (יום ראשון) ולכן כל השאלות הללו.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*היום. (יום ראשון)

מע' הפעלה - תלוי בדגם, לא כל דגם נמכר בלי מע' הפעלה.

מסך מט ללא השתקפויות, מסך מבריק עם. ספיציפית המסך פה הוא באיכות טובה יותר יחסית למסכים אחרים רגילים.

רזולוציה- FHD, תצוגה יפה. מכיר את הדגם אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...