מעוניין לשדרג את המחשב ב-3000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג את המחשב ב-3000 ש"ח.

hedgehod

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לשדרג את המחשב שלי וזקוק לרכיבים הבאים:

1. הרדסיק של 120 ג'יגהבייט לפחות

2. מעבד

3. למעבד

4. כרטיס מסך

5. זיכרון

6. לוח אם

quote_icon1.png

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100-200 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

תכנות בעיקר, טיפה משחקים, גלישה באינטרנט, סרטי HD, אני משתמש בהרבה פתוחות בו זמנית אז חשוב לי שהמחשב יעמוד בזה.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

eclipse,visual studio,, ida pro, photoshop. בשימוש זניח, השאר בשימוש בינוני עד תדיר.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. heroes 6, וולפנשטיין החדש שיצא.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יש לי מסך 23 FULL HD 1920 1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? אני הולך לשחק רק ב-2 משחקים, עדיף שגבוהות אבל לא ממש חובה. כן חשוב לי לשחק את המשחקים האלו ברזולוציה של full hd

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? רשמתי למעלה מה צריך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 8 . מעדיף מחשב שקט ככל הניתן, אבל אהיה מוכן להתפשר על כרטיס מסך ללא פאסיבי

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. איזור השרון - כפר סבא,רעננה,הוד השרון

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? quote_icon2.pngלא מתוכנן שדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...