זיכרונות 1.35V תואמים ללוח אם GA-H87M-D3H ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות 1.35V תואמים ללוח אם GA-H87M-D3H ?

dor9

Recommended Posts

איזה תקן?

אינטל טוענים ששימוש בזיכרונות שעובדים במתח שגבוהה מ-1.5 יכול להרוס את בקר הזיכרון.

שום אזכור ל"תקן"...

לי יש זיכרונות שעובדים במתח הזה, אני מאוד מרוצה והכל תודות לתהליכי ייצור מתקדמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה אינטל קשורה לעניין?

לפי התקן של JEDEC זכרונות עובדים על מתח של 1.5V

איזה יתרון יש בלייצר עם מתח נמוך יותר? -צריכת חשמל נמוכה יותר?

אם כך מה החסרונות במתח נמוך יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המתח שהיה ממוצע נכון לזמן קביעת התקן.

באופו כללי, זיכרונות שעובדים ב-1.65 לא עומדים בתקן לפי מה שאתה אומר בגלל שהם בסטייה של מעל ל-0.075 מעל התקן.

עם התקדמות השנים הארכיטקטורה התקדמה וכך גם תהליכי הייצור הוקטנו.

עם ההקטנה התאפשרה הורדת מתח תוך שימוש בהגדרות זהות למצב הישן בו המתח הסטנדרטי היה 1.65 או 1.5, עם ההתקדמות הזאת הצליחו להקטין את תהליך הייצור בדיוק כמו במעבדים ולהגיע לצריכה נמוכה לביצועים זהים.

לכן היום ניתן למצוא זיכרונות שעובדים ב-1.35, הזיכרונות לא סובלים מחסרונות, בדיוק כמו שבמעבדים מעבר מתהליך ייצור של 32NM ל-22NM מאפשר שימוש במתח נמוך יותר תחת קבלת ביצועים זהים האותו התדר.

כמובן שהדבר לא קשור ישירות רק לזה אלא לשינויים נוספים, אבל זה המקום העיקרי מימנו זה נובע.

אם לא שמת לב התווסף לתקן תמיכה ב-1.3V לזיכרונות בתדר של 1600MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך כאשר אתה רוכש זכרונות בימינו, יש יתרון ברכישת במתח נמוך יותר? ההבדל בצריכת החשמל כאן הוא לא ממש משמעותי.

אני רכשתי במתח הזה (1.35V) כשהקודמים שלי היו1.65V (תושבת1366) הם עובדים אחלה מה גם שהם אפשרו לי להוריד מעט מתח לגשר הצפוני ולהוריד אותו באיזה 3 מעלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...