המלצות על שכונות בפתח תקווה לצורך שכירות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות על שכונות בפתח תקווה לצורך שכירות

MasterDK

Recommended Posts

שלום!

כיום אני גר במרכז, אך החוזה שלי עומד להסתיים ואני צריך למצוא דירה חדשה.

מאוד קשה למצוא דירות בתל-אביב\רמת גן שניתן לקרוא להן "דירה", ושיש להן דוד שמש (אלמנט הכרחי בשל מזג האוויר הישראלי - לדעתי). ולכן חשבתי לעבור לפתח תקווה. אך אינני מכיר את העיר ומעולם לא יצא לי לגור שם.

אשמח לדעת מאלה שגרים\גרו שם, על איזה שכונות מומלץ, איזה שכונות עדיף להימנע וכדומה.

חשוב לי גישה נוחה לצירי תנוע מרכזיים עם אפשרות לצאת למרכז במהלך השבוע, כמו כן בסוף שבוע בלי לקחת .

[עריכה]

תקחו בחשבון שאני שוכר לבד, ולכן תקציב מוגבל.

התקציב המשואר הוא 3K כמובן עדיפות לכולל חשבונות.

[עריכה2]

כיום אני עובד בפתח תקווה - קרית אריה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקחו בחשבון שאני שוכר לבד, ולכן תקציב מוגבל. הייתי רוצה לחיות באם המושבות, אבל היא קצת מעל התקציב.

התקציב המשואר הוא 3K.

ולמה עדיף להימנע ממרכז העיר? כי זה מרכז או כי זה אזור בעייתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, קח בחשבון שזמן ההגעה שלך בשעות העומס יכול להתארך בחצי שעה ויותר, גם בשכונות הקרובות.

וזה עם . המצב עם עוד יותר גרוע.. לפחות עד שיסימו להקים את הקו התחתי האדום החדש. (וזה יקרה עוד שנים רבות)

מבחינת קריבות שכונות, כפי שאמר jungle-man. למרות שאני לא בטוח כמה יש בכפר גנים החדשה והאיזור בסביבה.

ממרכז העיר דבר ראשון להימנע בגלל התחבורה. גם כך לצאת או להיכנס לפ"ת בשעות העומס יכול להיות סיוט. אז לא כדאי להעמיס על זה גם את הסיוט של מרכז העיר.

אני חושב שבאופן כללי השכונות במרכז העיר נחשבות לפחות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח מפה(שיא הרצינות) ותתחיל להתעניין באיזורים מבחינה לוגיסטית.

כבישים, צירים ראשיים, מרכזי קניות, ואפילו שירותים ספציפים שקרבתם לדירה מוסיפים לך ערך ממשי במהלך תקופת השכירות(מכבסה, קיוסק, מאפיה, טמבור).

אתה רוצה להיות קרוב להכל, אבל לא בתוך ציר תנועה.

אתה רוצה אפשרות לצאת מהעיר בלי להיתקע בפקקים.

אתה רוצה אפשרות לקניות קטנות מבלי לצאת לנסיעה.

אני מצאתי מקום מושלם מהרבה בחינות.

ברמת גן/תל אביב המצב בלתי אפשרי.

דירות בלי חלון בשירותים(כי הם מפוצלות בקומבינה), בלי גז(כי אסור להעביר קו חיצוני לדירות מפוצלות), עם מקלחות פתוחות שצריך לנגב את ריצפת חדר השירותים ממים אחרי כל שימוש, בלי עמדה לחבר מכונת כביסה, בלי יציאה לצינור אדים של מייבש כביסה, מזגנים ישנים רועשים, פיצול דירה פצפונת של 30 מטר רבוע רק כדי שיוכלו לרשום 2.5 חדרים(שטח מבוזבז שאי אפשר למקם בו שום דבר כמו שצריך), ועוד כל מיני זוועות עולם.

אחרי שאתה עובר כמה דירות כאלו בחיפושים, ונאלץ להתפשר על דירה עם כמה מגרעות מרשימה זו, ועדיין לשלם המון, אתה מתחיל להעריך את הדברים הקטנים האלו.

תתחיל לצאת משם ותוכל(עם קצת מזל ואחרי כמה חיפושים) למצוא דירה שאשכרה יש בה לא רק דוד שמש+חשמל, אלה גם אמבטיה!!! עם עמדת כיור ומראה גדולה ומגירות ומדפים, ותאורה טובה וונטילציה, ומתלים למגבות.

עם עמדה לחיבור מכונת כביסה ומייבש, וצינור פליטת אדים למייבש.

עם אשכרה מטבח גדול ומעוצב, מלא ארונות ומגירות, כיריים ותנור, ואפילו קולט אדים, הכולל בר ישיבה/שולחן אכילה ל4-6 אנשים.

ומרפסת גדולה עם שולחן וכיסאות שאפשר לעשות שם על האש ולאכול.

ומחיר שבתל אביב לא היית משיג בשבילו אפילו מלונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum

אני מסכים איתך, זה הסיבה שאני מתחיל לחפש גם בפתח תקווה, כי לרוב הדירות ברמת-גן\תל-אביב אי אפשר אפילו לקרוא "שטח למחיה".

מה שכן, אני לא מכיר את פתח תקווה. יש עליה שמועות לא טובות, וכמו בכל עיר, בטח גם יש שכונות שכדי להימנע מהן. ובסופו של דבר, אני צעיר ורוצה לצאת גם בימי שישי בלי להיתקע בצידי העיר. דברים כמו מוניות שירות ודירוג שכונה, לצערי, עדיין לא מופיעים במפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקניון במרחק הליכה ויש לך שם את כל התחבורה שאתה צריך, כמו כן מהתחנה שם תוכל לקחת אוטובוס לרכבת (4 דקות נסיעה ואתה בתחנה), ברגל תוכל ללכת לאיזור יכין סנטר יש שם הרבה פאבים, ברים, מסעדות וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אפילו חנות משקאות קרובה לבית שם אפשר לקנות ארגז בירות(ולהחזיר אותו עם בקבוקים ריקים בקניה הבאה כדי לחסוך) במחיר יותר טוב מכל המבצעים של הסופרמרקטים יחדיו, ובלי להתפשר על מותגים חרא.

דברים קטנים שכאלו עושים לי טוב. :biglaugh:

בתל אביב/רמת גן היה לי לכל היותר קיוסק ליד הבית שעושה על שישיית פחיות בירה "רוסקי" במחיר "לא גונב אותך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...