כרטיס אשראי דרך הייטק-זון, מה דעתכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס אשראי דרך הייטק-זון, מה דעתכם?

TermiNal

Recommended Posts

אהלן,

אני רוצה להזמין את כרטיס האשראי ותהיתי אם יש פה חבר'ה שיש להם ויכולים לזרוק איזו מילה עד כמה זה אכן משתלם בהשוואה לכרטיס אשראי בינלאומי רגיל דרך לאומי-קארד.

אגב, לא מצאתי בשום מקום מה העלות של הכרטיס במידה ולא אף רכישה בחודש נתון וכמו כן מדוע חייבים עוד כרטיס נוסף מלבדו,

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס אשראי הייטקזון מטעם העבודה, כלומר החברות במועדון מטעם העבודה אך הוצאתי מהם כרטיס אשראי בנוסף לחברות במועדון.

לי אישית אין עמלה חודשית על הכרטיס, גם אם לא השתמשתי בו חודש שלם.

יש כל מיני הנחות במקומות, ופעם בחודשיים יש סרט (עכשיו יש) שנבחר בפייסבוק שלהם (לייקים),בעלות של 15 שקלים לכרטיס.

כמו כן יש להם את ה1+1 כמו בכל כרטיס אשראי כיום, אך הם מספקים לך גם 1+1 לקולנוע ללא תלות בחיוב חודשי.

כלומר התחיל חודש, אין לך חיובים באשראי ואתה הולך לקולנוע. אתה זכאי ל1+1. אם תרצה שוב באותו החודש, תצטרך להגיע ל1500 שקלים בחיוב החודשי כמו בכל כרטיס אשראי אחר.

לגבי חו"ל יש כל מיני הטבות אבל לא נכנסתי לזה אף פעם כי זה לא רלוונטי אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

מניסיון אני יכול להגיד לך שבטווח הארוך הכי טוב זה כרטיס עסקי של החברה בה אתה עובד.

ראיתי הרבה אנשים שבסוף אכלו טוב מאוד עם הנחות שכרטיס כזה נותן.

ועכשיו ברצינות, כרטיסים עסקיים או כאלו של מועדונים גדולים (הוט לדוגמה) נותנים הנחות לא רעות במקרים בודדים.

להגיד שזה מאוד משתלם? לא יודע, אבל זה נחמד לפעמים.

לי אישית יש 4 כרטיסי אשראי שאני לא משלם עליהם. 3 ממקום העבודה (ויזה, מסטרקארד ולאומי קארד), ועוד אמריקן אקספרס ממועדון של האוניברסיטה בה למדתי.

לכל אחד מהם יש יתרונות מסויימים -

- בויזה הרגילה יש עמלת המרה נמוכה למטבע זר

- בלאומי קארד יש תוים בהנחות של כ-16 אחוז (המסטרקארד ניתן חינם יחד עם הויזה)

- ובאמריקן אקספרס יש נקודות שאפשר להמיר להטבות ולכן הוא הכרטיס העיקרי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לדוגמא כרטיס הייטק זון

כשנתנו אותו פירסמו שיש לו הטבה של כניסה חינם לטרקלין דן בנתב"ג

היתה הטבה כזו אבל היא בוטלה ועכשיו דורשים כסף או נקודות

אתה נשאר עם הכרטיס אבל החברה שהנפיקה לך משנה את התנאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הוא עדיין חינם ועדיין נותן הטבות מסויימות שעושות אותו עדיף על כרטיס רגיל. (לדוגמה הנחה בעמלת המרה)

ספציפית העניין של טרקלין דן קרה בכל הכרטיסים וזה כדי להפסיק את הזילות של הכניסה לטרקלין ו"פיצוץ" שלו בשעות העומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה חצי נכון.

יש היום שמאפשרות מעקב כמעט רציף על ההוצאות של כל כרטיס בכל חברות האשראי.

אתה רק צריך להשתמש בהם.

והטענה שכרטיס חוץ בנקאי מוביל לבזבוז יתר עקב אי חסימה של הוצאות בבנק היא שטות גמורה לדעתי.

מי שמבזבז בלי טיפת אחריות, יעשה את זה בכל אופציה שתהיה לו.

רוצה לשמור על עצמך כמו בכרטיס בנקאי? שים לו מסגרת נמוכה אם יש סיכוי שתחרוג מחשבון הבנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הוא עדיין חינם ועדיין נותן הטבות מסויימות שעושות אותו עדיף על כרטיס רגיל. (לדוגמה הנחה בעמלת המרה)

ספציפית העניין של טרקלין דן קרה בכל הכרטיסים וזה כדי להפסיק את הזילות של הכניסה לטרקלין ו"פיצוץ" שלו בשעות העומס.

באמצע אוגוסט טסתי לחו"ל ורציתי להיכנס לטרקלין דן כלום. ביטלו את זה. לא ידעתי על זה בכלל. הייתי בשוק.

ויש לי יותר מכרטיס אחד ועם כולם זה אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...