|המלצה| מחפש מ.נייד ללימודי ארכיטקטורה תקציב: 5000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|המלצה| מחפש מ.נייד ללימודי ארכיטקטורה תקציב: 5000

liran.tsu

Recommended Posts

שלום חברים,

* מטרות המחשב? אני מתחיל ללמוד תואר ראשון באדריכלות לכן חשוב שיריץ תוכנות עיצוב כבדות על המחשב לדוגמא: אוטוקאד, פוטושופ, גוגל סקראצ', אופיס וכ'ו... כמו כן גם למשחקים,סרטים באיכות 1080P וכו'...

* גודל המסך? 12'' - 15'' (יש עדיפות למסך קטן).

* רזולוציית המסך? 1920x1080, הכי חשוב Full HD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* משקל רצוי? לא משנה

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? 3 שעות עבודה לפחות.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI, USB 3.0

* Bluetooth? 4.0

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? אין לי מושג פה אתם מבינים יותר ממני

* כונן אופטי? לא חובה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? רצוי

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? צריך שיהיה מערכת הפעלה חוקית

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לנובו ואסוס בעיקר

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם :פה זה מאוד חשוב: אני מחפש מחשב עם מסך מגע + עט סטילוס, זה יתרון מאוד משמעותי בהחלטת הקנייה שלי אם זה אפשרי זה מעולה!

תודה רבה לעוזרים!!

נ.ב

אנא לא להמליץ לי על לצערי יש לי חוות דעת לא טובה עליהם, בעיקר אחרי התנסות במחשב שלהם שברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנה א' אתה לא ממש צריך מחשב חזק. אתה לומד הרבה דברים ונושאים בסיסיים, עדיף לדעתי אם ממש אין לך שום מחשב נייד (בשביל להגיש עבודות או משהו) לקנות בסוף שנה א'.

איפה אתה מתחיל ללמוד?

הייתי מחכה לדגמים עם מסך 14" איכותיים ואפילו שוקל הזמנה מארה"ב, לדוגמא לדגם 440S (יש אפשרות לקבל עם FHD Touch), מבחינת משקל וסוללה הוא יהיה מאד שימושי, כמו כן מבחינת מעבד לא חסכוני וחזק.

דגם זה עדיין לא למכירה ולקראת סוף החודש לדעתי יתחיל להימכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות אני כרגע ללא ממש, אז חשבתי כבר מעכשיו לקנות מחשב שירוץ אותי לאורך כל התואר חשבתי גם לחכות לסוף שנה א' אבל לפחות שיהיו לי כמה אופציות על השולחן לכל מקרה.

אגב אני מתחיל באוניברסיטת אריאל אז אני אבדוק עם יש באפשרותי לקבל מע' הפעלה חינם אם זה אפשרי מה טוב =]

וכן יש לי Inspiron N5110

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, אפשר להסתדר ללא בשנה א'.

אתה בעיקר תשתמש בכלים ידניים (עפרון/רפידו) ותלמד נושאים עיוניים וטכניים שונים בשרטוט ידני. גם בהגשות שונות, עובדים יותר על יצירתיות מאשר עבודות ממוחשבות.

אם המחשב שיש לך תקין אז תביא אותו מדי פעם אם צריך לחפש מידע או משהו בשביל עבודה כזו או אחרת, בגדול - שימוש מינימלי יחסי במחשב. מקסימום תראה ותחכה קצת, אם תרגיש שיש צורך חשוב במחשב אז תבוא להתייעץ.

מחשב לא מיועד להרבה שנים, לכן כדאי לקנות מחשב במועד שבו הכי תשתמש בו מבחינת מפרט מעודכן וחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...