מסך LCD תקול - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD תקול

guyby

Recommended Posts

אני לא מתקן בעצמי, אני רוצה לפרק ולקחת לתיקון. לכן ביקשתי לדעת איפה זה. בכל זאת, עדיף לקחת רק את החלק הקטן מאשר לסחוב את כל הטלוויזיה. תודה לך בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תעיז לנתק ולקחת חלק אחד. ראשית כי אתה יכול לפגוע יותר, שנית כי אולי באמת הבעיה לא בזה.

למרות שאני חושב שאלא אם כן זה משהו בקבלים או בחיבורים אז המסך אבוד ואף מעבדת תיקונים (חוץ מהרשמית) לא תתן לך..

התיקון עצמו יעלה לא מעט וסביר להניח שזה לא יצא כזה משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם על העזרה, המסך הוא מלפני 6 שנים, אחרי קפיצות/הפסקות חשמל היה נדלק לסירוגין ופתאום כבר לא. ביררתי עם חנות אלקטרוניקה ואמרו שכנראה הספק הלך. אם אני אקח את הספק בעצמי זה יעלה לא יותר מ-200 ₪ התיקון ולכן רציתי לעשות את זה, אם אני אקח את כל הטלויזיה לשם זה יעלה יותר (במידה ואפשר לתקן) ואז זה כבר לא ממש משתלם. זו הסיבה שאני כן רוצה לפרק ולקחת אליהם. viper83 - אתה צודק, אבל בשביל הסכום שנקבו לי אני מוכן לקחת את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 לבחור שבתגובה מעליי.

יש לי מסך ViewSonic VP930 שעברו עליו כמה שנים טובות, וגם הוא התחיל לעשות בעיות, היה לוקח לו הרבה זמן להדלק (דקה ולאט לאט יותר ויותר זמן) עד שבסוף הוא לא נדלק כלל.

יש לי ידע סביר באלקטרוניקה אז פתחתי אותו לראות אם יתמזל מזלי ויש משהו בעייתי הנראה לעין, ואכן 2 קבלים נפוחים, אחרי חצי שעה (כולל הליכה לחנות וקניית קבלים תואמים) המסך עבד כמו חדש.

אגב, דבר זה קרה לי שוב לא ממזמן, ושוב אותה בעיה - 2 קבלים. תוקן ועובד כמו חדש.

מאוד בספק אם מעבדה כלשהי הייתה מוכנה בכלל לבדוק את המסך וגם הייתה לוקחת לא מעט כסף על החלפה של 2 קבלים פשוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...