איום דמוגרפי ערבי על מדינת ישראל? הפוך! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איום דמוגרפי ערבי על מדינת ישראל? הפוך!

Roger That

Recommended Posts

מסתבר שבעשור האחרון המגמה של יתרון בגידול הערבי על פני היהודי התהפכה.

הנה מחקר של המכון לאסטרטגיה ציונית בנושא: http://www.izs.org.il/papers/demographijuly13.pdf

וכתבה של גיא בכור: http://www.gplanet.co.il/prodetailsamewin.asp?pro_id=2222

אז פעם הבאה שינסו להפחיד אתכם שמדינת צריכה לוותר על עצמה לדעת בגלל האיום הדמוגרפי, דעו שמדובר בנתונים עתיקים ולא רלוונטיים במקרה הטוב, או שקר במקרה הרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרא של רוב הגרפים אינו ברור.

כולם יודעים (חוץ ממיעוט שמאלני בעל אינטרסים ושליטה בתקשורת) שהמספרים שהרשות מפרסמת מנופחים ואינם קשורים למציאות בשטח.

הבעיה היא שככל שאני מצליח לראות קדימה, גם הילודה היהודית עלולה להתרסק בשנים הקרובות בגלל שיקר פה מדי ואנשים יחשבו פעמיים האם לעשות ילדים ואם כן אז כמה. אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב של ילד וחצי למשפחה כמו באירופה בגלל שאפילו להשיג קורת גג יציבה זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"שקרים" שבד"כ תמצא אצל פעילים פוליטיים שאינם ממחנה השמאל הם "שקרים" של השמטה - כלומר, אותו אדם יביא ראיות התומכות בדבריו, ויבחר שלא להעלות ראיות הסותרות אותם. אמנם לא מדובר ב100% כנות, אך מה לעשות, כך מתנהל כל דיון - אי אפשר לצפות מאותו הצד להיות גם הסנגור וגם הקטגור של רעיון מסויים. כשמועלות אותן טענות נגד, הדובר הישר יחפש להקטין את משקלן או את הרלוונטיות שלהן לנושא הנידון.

אצל שמאלנים רבים המצב הוא קצת אחר. או שהם מלכתחילה מעלים טעונים שלא נתמכים על ידי ראיות, או נסמכים על ראיות שקריות, או, במקרה הטוב, נוהגים כפי שתיארתי בתחילת הפסקה הקודמת (שזה בסדר), אך ברגע שמעלים בפניהם ראיות סותרות, הם בוחרים שלא להתייחס, או תוקפים את הדובר במקום את טענותיו, או גרוע מכך - שולפים ראיות שקריות ביודעין. בסופו של דבר אין להם ברירה - אני לא מכיר אף טעון של השמאל הפוליטי (הכוונה לענייני חוץ \ בטחון) בישראל שעמד במבחן הזמן. אף לא אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. זה נתון חדש?

אני זוכר כתבה בידיעות אחרונות על זה שבעתיד יהיה כאן רוב יהודי חרדי כבר לפני כמעט עשור...

חבל שלא שאלת אותי..

קודם כל העתיד צופן רוב חרדי ולא רוב ערבי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. זה נתון חדש?

אני זוכר כתבה בידיעות אחרונות על זה שבעתיד יהיה כאן רוב יהודי חרדי כבר לפני כמעט עשור...

חבל שלא שאלת אותי..

אלא שכנראה גם זה לא נכון, כי הילודה החילונית\מסורתית בעליה ודווקא החרדית בירידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...