מחפש נייד קטן קל וקומפקטי (נטבוק) במחיר נמוך עד 1.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד קטן קל וקומפקטי (נטבוק) במחיר נמוך עד 1.5K

Dubliner

Recommended Posts

אני מחפש מחשב ללימודים, לשימושים ממש בסיסיים שזה אופיס ואינטרנט.

בעבר היה לי מחשב מסדרת EEE שהיה אמנם גבולי לשימושים האלה אבל ביחס למחיר שלו היה משתלם.

מחיפוש קצר שעשיתי ראיתי שכבר לא מייצרים את המחשבים האלה, האם יכול להיות?

ראיתי שמה שמחליף אותם עכשיו זה ה-VIVOBOOK של שהם אמנם קטנים, אבל בגלל שיש להם מסך מגע הם עולים כבר 2.5K.

בעקרון הדרישות הן משקל עד 1.5KG ומחיר עד 1.5K. גודל מסך לא מהווה דרישה, אבל אני מניח שהמחיר והמשקל יגבילו אותו למסך של 10-11 אינטש. האם יש כיום משהו מתאים לדרישות האלה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני רואה ששניהם דגמים קצת ישנים (בערך שנה). אני מניח ששוק הטבלטים הרג את שוק הנטבוקים. אני זוכר שלפני שלוש שנים בערך השוק היה מוצף בנטבוקים לא רעים במחירים של 1-1.5K.

כנראה שאצטרך להוציא בסוף יותר ממה שתיכננתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה חייב להעלות את התקציב שלך. בהנחה ואתה הולך להשתמש במחשב הזה שעה פלוס כל יום - זה לחלוטין שווה את הכסף.

אם המחשב הזה הולך לשמש אותך בצורה ימיומית אז זה כלי שאתה רוצה להשקיע בו למען הנוחיות וסביבת העבודה שלך. חבל להשקיע כסף במחשב שיתסכל אותך מהרגע הראשון כי הוא פשוט חלש מדי (ולשם נראה שאתה הולך כרגע...).

למשל מחשב כזה

http://www.pccenter.co.il/Product/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-asus-x202e-ct009h-%D7%90%D7%A1%D7%95%D7%A1-1

לדעתי יעשה את העבודה ויעמוד בדרישות.

אם אתה מתכוון רק לצפות בתכנים על המחשב אז אולי שוה לקנות אנדרויד שיהיה הרבה יותר קל, נוח וזול (בהנחה כמובן שיש לך מחשב אחר בבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...