חבילת אינטרנט זולה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת אינטרנט זולה

idosch

Recommended Posts

שלום,

כיום אני לקוח של בזק ובזק בינלאומי ומשלם 100 ש"ח בחודש על תשתית ו-60 ש"ח על ספק (15Mb). משיטוט ברשת הבנתי שאני משלם הרבה יותר מאנשים אחרים ולכן התקשרתי אתמול לבזק בינלאומי ושאלתי על מבצעים חדשים ונאמר לי שכיום אני משלם את המחיר הנמוך ביותר. לדעתי זה לא נכון.

לכן, בתור מישהו שמחפש כמה שיותר זול (ולא בהוט) האם יש לי דרך להתקדם מפה? אשמח לשמוע כמה אתם משלמים על ספק ותשתית וכיצד קיבלתם את המחיר.

תודה.

נ.ב - אין לי שימושים אחרים כגון טלוויזיה, טלפון, שיחות לחו"ל וכו' - רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

נשמח לקבל פרטי התקשרות בכדי לבדוק אם ניתן להציע הצעה אטרקטיבית יותר עבורך.

אנא שלח שם מלא ומס' טלפון להתקשרות ל: online@bezeqint.net ונחזור אליך בהקדם.

בברכה,

מתן, שירות לקוחות ברשת - בזק בינלאומי

שלום,

כיום אני לקוח של בזק ובזק בינלאומי ומשלם 100 ש"ח בחודש על תשתית ו-60 ש"ח על ספק (15Mb). משיטוט ברשת הבנתי שאני משלם הרבה יותר מאנשים אחרים ולכן התקשרתי אתמול לבזק בינלאומי ושאלתי על מבצעים חדשים ונאמר לי שכיום אני משלם את המחיר הנמוך ביותר. לדעתי זה לא נכון.

לכן, בתור מישהו שמחפש כמה שיותר זול (ולא בהוט) האם יש לי דרך להתקדם מפה? אשמח לשמוע כמה אתם משלמים על ספק ותשתית וכיצד קיבלתם את המחיר.

תודה.

נ.ב - אין לי שימושים אחרים כגון טלוויזיה, טלפון, שיחות לחו"ל וכו' - רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמעט חודש התנתקתי מבזב"ל. שילמתי מחיר לא הגיוני של 100 שקל בשביל 30 מגה, כאשר אנשים פה לא שילמו בכלל 40. אחרי יומיים ששיגעו אותי עם טלפונים והצעות (בסוף הציעו 35 שקל ועוד קצת בולשיט מסביב), ועברתי להוטנט. משלם כעט 20 שקל, ובתשתית 100. הנקודה היא פשוט להגיד שאתה רוצה להתנתק, ותגיע לשימור לקוחות. תהליך פשוט, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...