סוני עומדים להשיק את מכשיר הדגל החדש שלהם באמצע חודש הבא Sony Xperia Z Ultra C6833 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני עומדים להשיק את מכשיר הדגל החדש שלהם באמצע חודש הבא Sony Xperia Z Ultra C6833

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

אחרי שסוני עומדים להשיק את מכשיר הדגל החדש שלהם באמצע חודש הבא Z Ultra C6833

לא הגרסאות הישנים יותר C6802 וC6806 ובהזמנה מוקדמת אפשר להשיג אתו בפחות 100$ + שתי מתנות שוות

ב510פאונד או 800$ יקר

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-z-ultra

Sony_Xperia_Z_Ultra-3.jpg

בגלל הפדיחות של לא קניתי אתו חבל ומזל שלי שלא קניתי תזהרו גם אתם

1 יש לו מסך גדול 6.4 גדול גדול אבל הוא לא פרוס על כול גודל המכשיר ויש פס של לפחות 3 ס"מ למטה במכשיר

ללא שימוש למה לא שמו שם את הכפתורים שלו וכך היה לנו מסך יותר גדול

2 בגלל השיטה החדשה של שציפו את המסך בשלושה פילטרים שונים ייחודי להם זה הפך את המסך

לכהה יותר מדיי וחסר עוד בהירות למסך

3 המכשיר בנויי בשתי הצדדים מזכוכיות גורילה שהן מגנט לסמני אצבעות וגם משמש מראה שבה רואים הכול

וזה מפריע לצפייה

4 שמו רק אחד שהוא קטן ומאוד מאוד חלש לא מובן לי

5 והכי מעצבן בגלל שרצו לעשות אתו דק (סמסונג יותר דק ויש פלש ומצלמה 13 מהגה)

ותרו על 13 מהגה ושמו 8 מהגה ובלי החישן רעשים כפול כמו בדגם Z

6 והכי הכי מעצבן ולא מובן לי בגלל שרצו שוב פעם לעשות מכשיר דק (סמסונג יותר דק ויש פלש ומצלמה 13 מהגה)

אין פלש למצלמה אין פלש זה ממש בחירה דפוקה ולא ברורה ש 90% מהאנשים פסלו את המכשיר

7 שורה תחתונה חוץ מהדברים האלה המכשיר יותר משוכלל וחזק מהיר מסמסונג S4

וסתם יקר לדעתי ומסך גדול לא תמיד זה שווה ומוצלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם חופר שלא לצורך... בשורה התחתונה מדובר על טלפון (ולא טאבלט) בגודל שהוא פשוט לא שמיש. ולכן, המכשיר המוזר הזה לא באמת מעניין.

אגב, רמקול גרוע זה "סימן ההיכר" של מאז ומעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין שזה לא מחליף לXperia Z ,בגלל זה הם לא חייבים שהמצלמה תיהיה טובה יותר וכו' ,המחליף של הZ בדרך ,וכבר יש עליו הדלפות בכל רחבי האינרטנט .

אגב בנוגע לציפוי ,הם שיפרו אותו משמעותית בUltra, הZ היה בהחלט בדיחה בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הפדיחות של סוני לא קניתי אתו חבל ומזל שלי שלא קניתי תזהרו גם אתם

1 יש לו מסך גדול 6.4 גדול גדול אבל הוא לא פרוס על כול גודל המכשיר ויש פס של לפחות 3 ס"מ למטה במכשיר

ללא שימוש למה לא שמו שם את הכפתורים שלו וכך היה לנו מסך יותר גדול

- בוא נתאר תרחיש "דימיוני": אתה רוצה לרשום משהו במכשיר, בין עם המקלדת הוירטאלית או עם סתם עט/עיפרון. איפה אתה יכול לשים את האגודל ע"מ לייצב את המכשיר בצורה הכי נוחה? על המסגרת או על הפס ה"חסר שימוש"?

2 בגלל השיטה החדשה של סוני שציפו את המסך בשלושה פילטרים שונים ייחודי להם זה הפך את המסך

לכהה יותר מדיי וחסר עוד בהירות למסך

-לפי הhands-on של gsmarena הצבעים והחדות משופרים משמעותית מהאח הקטן.

3 המכשיר בנויי בשתי הצדדים מזכוכיות גורילה שהן מגנט לסמני אצבעות וגם משמש מראה שבה רואים הכול

וזה מפריע לצפייה

- אפשר לחיות עם זה לא רע עם flap-case נורמלי.

4 שמו רק רמקול אחד שהוא קטן ומאוד מאוד חלש לא מובן לי

- מבאס, מסכים. אם כי טובות בכל מקרה יהיו יותר פרקטיות ברוב המקרים וייתנו סאונד טובה בהרבה.

6 והכי הכי מעצבן ולא מובן לי בגלל שרצו שוב פעם לעשות מכשיר דק (סמסונג יותר דק ויש פלש ומצלמה 13 מהגה)

אין פלש למצלמה אין פלש זה ממש בחירה דפוקה ולא ברורה ש 90% מהאנשים פסלו את המכשיר

- זה לא המכשיר שאתה רוצה לצילום קז'ואל, אני מניח שהחליטו לחתוך בפוקנצינליות של המצלמה מהסיבה הזו.

7 שורה תחתונה חוץ מהדברים האלה המכשיר יותר משוכלל וחזק מהיר מסמסונג גלקסי S4

וסתם יקר לדעתי ומסך גדול לא תמיד זה שווה ומוצלח

- המכשיר מיועד להיות הtop phablet בשוק, אם הוא מצליח לתת את המענה הטוב ביותר בשביל אנשים שמחפשים פונקצינליות של מחברת אלקטרונית עם יכולות של טלפון עם יתרונות של סביבת ועמידות פזיית מעולה אז המחיר כבר לא כ"כ מגוחך לדעתי. בכל מקרה הוא כבר מתומחר באיזור ה-600$ בארה"ב ועוד מעט יירד לאיזור ה400$-500$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- מבאס, מסכים. אם כי טובות בכל מקרה יהיו יותר פרקטיות ברוב המקרים וייתנו סאונד טובה בהרבה.

אף אחד לא מדבר (אני מקווה) על שמיעת מוזיקה דרך הספיקר של המכשיר. אנחנו לא ילדים ערסים.

אבל כשהצילצול של הטלפון כמעט בלתי נשמע - זה בלתי נסבל.

וכשאתה רוצה להראות למישהו סרטון לצורך העניין וזה כמעט בלתי אפשרי לשמוע משהו בשום מקום שהוא לא מושתק לחלוטין - זה מעצבן מאוד.

וכשאתה רוצה לדבר בספיקר, לצורך העניין נניח בשיחת "ועידה" עם כמה אנשים שיושבים איתך באותו חדר ואתה רוצה שכולם ישמעו את השיחה, אבל בגלל שהספיקר כלכך חלש הם כמעט לא שומעים כלום - זה ממש לא נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...