עזרה בבחירת סמארטפון עד 1000 ש"ח - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת סמארטפון עד 1000 ש"ח

hadarK

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מעבד, ראם, , עיצוב.

לגבי ראם וזיכרון יש את גרסאות ה - 1/16 וה - 2/32 (נראה לי לכל אלה). מעבד יש אותו מעבד לכולם חוץ מה "+8" אז נוציא אותו מההשוואה.

חוץ ממצלמה קדמית גדולה יותר ל - W11 לא שמתי לב לשום הבדל בינו ל - W8S ול - W8 Beyond.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין הבדל בין אם היתה 'פשיטה' או לא. זה נטו להפחיד.

כל המכשירים נתפסו כי הם פתחו כל חבילה חשודה או העבירו אותן במכונת שיקוף.. ברגיל לא כולם נתפסים.אולי 1%..

אם נתפס, תקבל מכתב הביתה שאומר לך שהמכשיר במכס ותצטרך להגיע לתל אביב ולשחרר אותו.

לפעמים זה מגיע לסניף הקרוב לבית ששם אתה משלם.

בכל מקרה תצטרך לשלם כ35% מס משווי המכשיר.. עדיף ללכת עם קבלה מודפסת כדי שהם לא יחליטו מאיזה מחיר לחייב אותך (כי בטוח שהמוכר לא הצהיר מחיר אמיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר ב 35.7% כולל מע"מ.

ידוע.

לגבי ראם וזיכרון יש את גרסאות ה - 1/16 וה - 2/32 (נראה לי לכל אלה). מעבד יש אותו מעבד לכולם חוץ מה "+8" אז נוציא אותו מההשוואה.

חוץ ממצלמה קדמית גדולה יותר ל - W11 לא שמתי לב לשום הבדל בינו ל - W8S ול - W8 Beyond.

עיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל W8S יש 2GB RAM! ויש מסך OGS עם GORILLA GLASS!

והוא FULL HD ויש גם 32GB פנימי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עדיין לא קנית, יש לך את המכשיר הזה:

http://ksp.co.il/?store=KSPGahash&uin=17895

מחיר סופר אטרקטיבי למכשיר הרמה הזו דרך יבואן רשמי. יש לי אותו ואשמח לענות על שאלות אם זה באמת יעניין אותך.

כמובן שיש חסרונות ל WP8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...