תוכנת anti-theft לאנדרויד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת anti-theft לאנדרויד

MasterDK

Recommended Posts

אחרי שהבנתי כמה דברים יש לי בטלפון, וכמה קשה יהיה לשחזר, לחסום ולעדכן שירותים שונים במקרה ואני מאבד את המכשיר, התחלתי לדאוג. ניחא פייסבוק ווטסאפ, אבל שירותים כמו google wallet או paypal או amazon שמכילים את פרטי האשראי, מיילים שמגיעים מהבנק (ולחלק מהאנשים אפילו אפליקציה לצפייה בחשבון הבנק). בקיצור, סיוט אחד גדול אם הטלפון נאבד או נגנב.

התחלתי לחפש כל מיני אפליקציות שמאפשרות אם לא לאתר את המכשיר אז לפחות מחיקה מלאה של כל התוכן.

יש הרבה, וזה כבר מעודד. אבל נתחיל לסנן:

• עדיפות לממשק WEB
  • עדיפות למעקב אחרי המכשיר
  • עדיפות לנעילה מלאה של המכשיר
  • עדיפות למכשירים בלי רוט (כרגע אין לי רוט, ואין לי תוכניות להתקין רוט. אבל אופציה זו נשקלת במקרה ויהיה צורך)
  • חובה לתפעול דרך SMS, גם עם כרטיס הסים הוחלף. לא תמיד יש DATA או WIFI דלוק ולכן חשוב שתיהיה אפשרות למחוק את המידע דרך SMS, גם אחרי שכרטיס הסים הוחלף.
  • לא אכפת לי לשלם גם 100 שקל חד פעמי בשביל לדעת שאם יקרה משהוא, אוכל להגן על המידע שלי.

אחרי חיפושים רבים הגעתי ל 2 אפליקציות:

Avast Mobile Security & Antivirus

Cerberus anti theft

שלראשונה כמובן יש שם עולמי. נראה ששתיהן עונות על הדרישות. AVAST אומנם זה לא רק תוכנה נגד גניבות, אלה בכלל הגנה על הטלפון, אבל לפי מה שהבנתי יש אפשרות לבטל את האנטיוירוס והפיירוול ולהשאיר רק הגנה. שתיהן ד"א גם ניתן להתקין בצורה שלא ימחקו גם אחרי WIPE ו FACTORY RESET (מצריך אומנם רוט).

מדובר על 4 ד"א.

אשמח לקבל דעות והמלצות מאנשים שהשתמשו באחד מהם, או בתוכנה אחרת שעונה על הדרישות.

תודה והמשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...